freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365189/30  زمان: 19:23  1395/07/24  بازدید: 655

آرسنال در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 3-2 سوانسی را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار هرچند شاگردان آرسن ونگر در بیشتر دقایق بازی برتر از حریف بودند اما بازیکنان میهمان هم نمایش خوبی داشتند و در نهایت آرسنالی ها به سختی توانستند به سه امتیاز این دیدار برسند.

 

توپچی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی کاملا برتر از حریف بودند اما اولین موقعیت این تیم در دقیقه 15 ایجاد شد. روی ارسال مسوت اوزیل، شکودران مصطفی می توانست زننده اولین گل بازی باشد اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

بعد از سپری شدن این دقایق بازی متعادل شد و حتی سوانسی می توانست در دقیقه 21 پیش بیفتد اما این آرسنال بود که در دقیقه 26 به گل رسید. روی یک حرکت هماهنگ از بازیکنان آرسنال، ارسال هکتور بیرین، روی یک اشتباه مدافع حریف، در مقابل دروازه به والکات رسید و او هم با یک ضربه ساده، کار را تمام کرد.

 

بعد از این گل آرسنالی ها کاملا بر بازی مسلط شدند و خیلی زود به گل دوم رسیدند. در دقیقه 33 بود که روی یک ضربه کرنر، توپ در محوطه جریمه به والکات رسید و او هم  بعد از یک چرخش خوب، حساب کار را 2-0 کرد.

 

 

این گل واکنش سریع سوانسی را به همراه داشت و تیمی میهمان در دقیقه 38 توانست اختلاف را به حداقل کاهش بدهد. اشتباه گرانیت ژاکا، در موقعیت مناسب زیلفی سیگوردسون را صاحب موقعیت کرد و او با ضربه ای دقیق، دروازه آرسنال را باز کرد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول کمی از ضرباهنگ بازی کاشته شد و در نهایت این نیمه با همان نتیجه 2-1 به سود آرسنال به پایان رسید.

 

نیمه دوم را هم آرسنال بهتر آغاز کرد و بعد از اینکه الکس ایووبی یک موقعیت خوب را از دست داد، مسوت اوزیل در دقیقه 57، حساب کار را 3-1 کرد. ستاره آلمانی که پشت مدافعان حریف جاگیری کرده بود، ارسال الکسیس را با ضربه ای تماشایی، تبدیل به گل کرد.

 

 

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و در دقیقه 66، بار دیگر سوانسی اختلاف را به یک گل کاهش داد. ارسال بارو در بین مدافعان آرسنال به بورخا گونسالس رسید و او هم دروازه را باز کرد.

 

در دقیقه 70، خطای گرانیت ژاکا روی بارو، یک کارت قرمز برای هافبک سوئیسی آرسنال به همراه داشت تا شرایط برای توپچی ها دشوار شود اما تلاش های سوانسی برای رسیدن به گل تساوی در دقایق پایانی، علی رغم موقعیت های خوبی که داشتند، بی ثمر بود و آرسنال توانست به سه امتیاز این دیدار خانگی دست پیدا کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸:۲۵ دیده شده : ۹۴بار نویسنده : admin

راه دشوار پیروزی کتاب راه دشوار پیروزی دانلود کتاب راه دشوار پیروزی کتاب الکترونیکی راه دشوار پیروزی دانلود رایگان کتاب راه دشوار پیروزی آرسنال مقابل چلسی ترکیب آرسنال مقابل چلسی بهترین برد آرسنال مقابل چلسی ترکیب آرسنال مقابل موناکو ترکیب آرسنال مقابل کریستال پالاس ترکیب آرسنال مقابل ساوتهمپتون مقابلة ارسنال ترکیب آرسنال مقابل بایرن ترکیب بایرن مونیخ مقابل آرسنال ترکیب ارسنال مقابل تاتنهام ترکیب آرسنال مقابل استون ویلا ترکیب ارسنال مقابل ناپولی سوانسی سیتی سوانسي سيتي تیم سوانسی سیتی سوانزي سيتي جول كوم سوانزي سيتي ايفرتون سوانزي سيتي ونابولي سوانزي سيتي كورة سوانزي سيتي الويلزي سوانزي سيتي تشيلسي سوانسی ویکی پدیا سوانسی لیورپول پیش بازی سوانسی لیورپول لیورپول سوانسی ویدیو بازی لیورپول سوانسی سوانسی چلسی پیش بازی سوانسی چلسی بازی چلسی سوانسی نتیجه چلسی سوانسی سوانسی منچستر منچستریونایتد سوانسی بازی منچستر سوانسی تیم سوانسی تیم فوتبال سوانسی بازیکنان تیم سوانسی ترکیب تیم سوانسی عکس تیم سوانسی سرمربی تیم سوانسی اسامی بازیکنان تیم سوانسی کشور سوانسی دانشگاه سوانسی شهر سوانسی شهر سوانسی انگلیس سوانسی طرفداری ترکیب آرسنال مقابل ناپولی پیروزی دشوار آرسنال مقابل سوانسی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها