freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":  علی دایی در خاتمه دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: برد پرسپولیس را به این تیم تبریک می گویم. ما قبل از خوردن گل اول یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که بیرانوند توپ را گرفت. ما گل نزدیم اما آن ها راحت به گل رسیدند. در نیمه دوم با تعویض های ما بازی برگشت.

وی افزود: اگر از موقعیت های نیمه دوم استفاده می کردیم شرایط تغییر می کرد. در نیمه دوم آن ها جز ضد حمله کار دیگری انجام ندادند. نمی دانم چه چیزی گریبان ما را گرفته است؟ مثل این که ما خارجی و سعودی هستیم که پنالتی های ما را خیلی راحت نمی گیرند. کاملا ضربه ای که بیرانوند به بازیکن ما زد پنالتی بود. آن صحنه بیشتر خطا بود یا صحنه ای که حمدی نژاد به طارمی زد؟

سرمربی نفت ادامه داد: فکر می کنم این هفتمین پنالتی بود که در فصل به ضرر ما اعلام شد. شما باید شدت ضربه را نگاه کنید. در نیمه اول اکبر صادقی اخطار گرفت اما همان طور محسن مسلمان روی پراهیچ تکل زد و اخطار نگرفت. نباید این قدر سلیقه ای عمل کرد. قانون باید برای هر دو تیم یکسان باشد. نه این که برای ما هر جور دوست دارند سوت بزنند. انگار که ایرانی نیستیم. من روزی که در برابر ماشین سازی بردیم هم در باره داوری صحبت کردیم. مطمئنا ما دوست داریم از داوران جوان حمایت کنیم اما چگونه؟

دایی خاطرنشان کرد: اصلا و ابدا در نیمه دوم مستحق خوردن گل نبودیم. بچه ها خیلی تلاش کردند که بازی را عوض کنند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰:۵۳ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها