freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت سوئیسی رین اسپید همواره سعی می‌کند تا آینده‌ی دنیای اتومبیل را در محصولاتش به نمایش بگذارد. این شرکت در سال‌های اخیر نیز شروع به فعالیت در زمینه‌ی خودروهای خودران کرده است و خودروهایی مفهومی چون XchangeE، Budii و Etos را درنتیجه‌ی همین فعالیت‌ها به تولید رسانده است. در ادامه‌ی خبر همراه زومیت باشید. 

جدیدترین خودروی مفهومی رین اسپید که در ماه ژانویه‌ی آینده در نمایشگاه Consumer Electronics Show سال ۲۰۱۷ به نمایش در خواهد آمد خودرویی به نام Oasis است. این خودروی مفهومی به طور کامل خودران است. رین اسپید می‌گوید گرچه حس رانندگی با این خودرو بیشتر شبیه به رانندگی با یک خودروی مخصوص بازی گلف است اما در آن همچنان غربیلک فرمان وجود دارد. 

استفاده از خودروی Oasis قطعا برای شهرهای بزرگ بسیار کاربردی است و رین اسپید اشاره می‌کند که این خودرو یک نمونه‌‌ی ایده‌‌آل برای به اشتراک‌گذاری اتومبیل است. بسیاری از مردم پیش‌بینی می‌کنند که مساله‌ی اشتراک اتومبیل در آینده و در زمانی که خودروهای خودران وارد خیابان‌ها شوند مساله‌ای بسیار عادی خواهد بود. رین اسپید پیش‌بینی می‌کند که خودروی Oasis می‌تواند در اول صبح برای جابجایی، در طی روز برای کارهای Delivery (تحویل محموله) و در شب برای سرگرمی و تفریح مورد استفاده قرار گیرد. 

رین اسپپید

در داخل کابین Oasis حسی شبیه به یک سالن را القا می‌کند و شیشه‌ی جلویی خودرو همانند یک نمایشگر و به صورت واقعیت افزوده عمل می‌کند. در داخل کابین این خودرو حتی مکانی برای پرورش گیاه و سبزیجات برای مصرف در آشپزی پیش بینی شده است، دلیل وجود چنین فضایی این است که طراح خودرو معتقد بوده که چرا باید به خاطر سفرهای درون شهری کار رسیدگی به گیاهان را متوقف کنیم.

دوستداران خودرو قاعدتا نباید از وجود خودروهایی همانند Oasis ناراحت شوند، چون اگر تمامی افرادی که به رانندگی علاقه‌ای ندارند، شروع به دادن خودروهایشان به سیستم اشتراک‌گذاری خودرو کنند، در این صورت جاده‌ها کاملا در اختیار علاقه‌مندان به رانندگی قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه CES ۲۰۱۷ از ۱۶ تا ۱۹ دی در لاس وگاس برگزار خواهد شد. 

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۴:۵ دیده شده : ۸۸بار نویسنده : admin

خودرویی برای سواری روی ماه کسانی که جن دیده اند خاطرات کسانی که جن دیده اند کسانی که جن را دیده اند کسانی که از مرگ برگشتند خاطرات کسانی که از مرگ برگشتند تجربیات کسانی که از مرگ برگشتند کسانی که از مرگ برگشتن فیلم کسانی که از مرگ برگشتند تجربه کسانی که از مرگ برگشتند داستان کسانی که از مرگ برگشتند کسانی که چشم برزخی دارند کسانی که چشم برزخی داشتند اسامی کسانی که چشم برزخی دارند عکس کسانی که چشم برزخی دارند نام کسانی که چشم برزخی دارند کسانی که لاغر شدند عکس کسانی که لاغر شدند تجربیات کسانی که لاغر شدند تجربه کسانی که لاغر شدند داستان کسانی که لاغر شدند عکسهای کسانی که لاغر شدند عکس افرادی که لاغر شدند کسانی که با رژیم لاغر شدند کسانی که چاق بودند لاغر شدند خاطرات افرادی که لاغر شدند کسانی که نماز نمی خوانند عاقبت کسانی که نماز نمی خوانند عذاب کسانی که نماز نمی خوانند کسانی که نماز صبح نمی خوانند عواقب کسانی که نماز نمی خوانند حکم کسانی که نماز نمی خوانند به خودروهای دو در میگویند خودرو به زبان روسی خودرو به روز خودرو به روز قیمت قیمت خودرو به روز شده قیمت خودرو به روز در ایران قیمت خودرو به روز با عکس خلافی خودرو به روز قیمت خودرو به روز سایپا پراید قیمت خودرو به روز پراید قیمت خودرو به روز بازار آزاد ایران خودرو به روز خودرو به قیمت روز خرید خودرو به قیمت روز بازار خودرو به قیمت روز قيمت خودرو به نرخ روز قیمت انواع خودرو به نرخ روز قیمت انواع خودرو به قیمت روز پارس خودرو قیمت به روز قيمت خودروها به نرخ روز خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح خودرو برای بازنشستگان نیروهای مسلح واگذاری خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح وام خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح فروش خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح واگذاری خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح سال 92 شرایط واگذاری خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح خرید خودرو برای بازنشستگان نیروهای مسلح شرایط فروش خودرو به بازنشستگان نیروهای مسلح وام خودرو برای بازنشستگان نیروهای مسلح خودرو به قیمت کارخانه خرید خودرو به قیمت کارخانه قیمت خودرو به نرخ کارخانه قیمت روز خودرو به قیمت کارخانه فروش محصولات ایران خودرو به قیمت کارخانه فروش خودرو به قیمت کارخانه قیمت انواع خودرو به قیمت کارخانه خرید ماشین به قیمت کارخانه قیمت محصولات ایران خودرو به قیمت کارخانه خودرو به قیمت 40میلیون خودرو به قیمت خرید خودرو به قیمت مناسب قیمت خودرو به قیمت امروز خرید خودرو به قیمت قیمت ماشین به روز شده قیمت انواع خودرو به روز شده قیمت محصولات ایران خودرو به روز شده قیمت ماشین های به روز شده قیمت به روز شده خودروهای سایپا قیمت به روز شده ایران خودرو قیمت به روز شده ماشین های ایران خودرو قیمت خودروهای به روز شده قیمت خودرو صفر به روز شده قیمت ماشین به روز در ایران قیمت ماشین به روز در بازار ایران قیمت ماشین به روز ایرانی قیمت به روز انواع خودرو در ایران قیمت های به روز خودرو در ایران قیمت به روز خودروهای خارجی در ایران قیمت به روز خودروهای وارداتی در ایران قیمت به روز خودرو ایرانی و خارجی قیمت به روز خودرو+ایران جیب قیمت خودرو به دلار قیمت خودرو به دلار در دبی قيمت خودرو به دلار قیمت خودرو در دبی به دلار 2014 قیمت خودروها به دلار قيمت خودروها به دلار قيمت ماشين به دلار قیمت خودرو به تومان در دبی قیمت خودرو خارجی به دلار قیمت روز خودرو به دلار خودرویی برای کسانی که به خودرو علاقه ندارند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۶۹
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها