freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آزمون برای تمام دانش‌آموزان در تمام مقاطع در وهله‌ی اول حکم یادگیری را دارد؛ چون در آزمون شما تمرکز بالایی دارید و بعد از آن سنجشی است. شما در هر آزمون می‌توانید تجربه‌ی جدیدی کسب کنید و خودتان را به لحاظ فیزیکی با شرایط آزمون سازگارتر کنید.

آزمون را با کنکور اشتباه نگیرید و سعی نکنید به بهانه‌ی درس نخواندن و آمادگی نداشتن در جلسه شرکت نکنید. شما در آزمون‌ها شرکت می‌کنید که یاد بگیرید، خودتان را بشناسید، تکنیک‌های خود را پیاده‌سازی کنید و تجربه کسب کنید تا بهترین روش‌های خود را پیدا کنید و بتوانید در جلسه‌ی کنکور که برای شما سرنوشت‌ساز است به نحو احسن حضور پیدا کنید. خودتان را گول نزنید و به خودتان بقبولانید که آزمون هم جزئی از برنامه‌ی زندگی شماست؛ پس به‌ گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که هیچ وقت از آزمون عقب نمانید.

اگر از آزمون عقب بیفتید و حضورتان سر جلسه پیوسته نباشد نمی‌توانید برنامه‌ی کانون را به‌درستی اجرا کنید و برنامه‌ی شما هم به هم می‌ریزد یا باید تلاش و زمان مضاعف صرف کنید تا این عقب‌ماندگی را جبران کنید. این کار فشار زیادی به شما می‌آورد. درنهایت نمی‌توانید درست جایگاهتان را بشناسید و به نتیجه‌ی دلخواهتان برسید. پس حضور پیوسته در آزمون را دریابید.  

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۱:۵ دیده شده : ۸۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۶۶
  • تعداد حاضران : ۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها