freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامزد حزب جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: در انتخاباتی رقابت می کند که به نظر می‌رسد در آن به نفع رقیب وی کلینتون تقلب صورت می گیرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه ؛ دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز شنبه گفت رسانه‌های فاسد آمریکا تلاش می‌کنند در انتخابات نوامبر به نفع رقیب دموکرات وی هیلاری کلینتون تقلب صورت گیرد.

وی در جمع حامیان خود در نیوهمپشایر گفت: در انتخاباتی رقابت می کند که به نظر می رسد در آن به نفع رقیب وی کلینتون تقلب صورت می گیرد.

وی افزود: این انتخابات به علت وجود رسانه های فاسد دستخوش تقلب شده است و رسانه ها با طرح ادعاهای کاملا نادرست و دروغ‌های آشکار به دنبال انتخاب کلینتون به ریاست جمهوری هستند.

ترامپ گفت: جنایات در آمریکا در سطحی قرار دارد که مدت زمانی طولانی سابقه نداشت، شمار قتل و جنایت به بیشترین میزان خود در چهل و پنج سال اخیر رسیده است ولی آنها این چیزها را به شما نمی گویند. به مهاجرت غیرقانونی پایان می دهیم، مالیات ها و قوانین (دست و پا گیر) را کاهش می دهیم و به محدودیت ها در زمینه انرژی آمریکا پایان می بخشیم. خدمات مربوط به کودکان را افزایش می دهیم و به اصلاحات فاجعه بار اوباما در حوزه بهداشت خاتمه می بخشیم.

نامزد جمهوری خواهان افزود: هیلاری کلینتون فاسد ترین فردی است که تاکنون تلاش کرده است به ریاست جمهوری برسد و شما این را می دانید؛ رسانه ها، کسانی که به وی پول می دهند و صاحبان منافع خاص هر کاری که بتوانند انجام می دهند تا او را در قدرت نگهدارند و تاوان آن را شما باید بدهید. اسنادی که ویکیلیکس از هیلاری کلینتون منتشر کرده است روشن تر از هر زمان دیگر نشان می دهد ستاد انتخاباتی کلینتون با وزارت خارجه همدست شده است، رسانه ها به شکلی که باید اینها را بازتاب نداده اند زیرا این انتخابات بیش از هر زمان دیگر برای آنها اهمیت دارد. همچنین وزارت دادگستری در تحقیقاتی که درباره ایمیل های غیر قانونی هیلاری که کشور و خانواده شما را به خطر انداخته است، با وی همدست شده است. 

ترامپ گفت: این اسناد نشان دادند که هیلاری به چه شکل هائیتی را نابود کرد، چگونه به مسیحیان کاتولیک و اوانجلیک ها حمله کرده است و چگونه رسانه ها با ستاد کلینتون همداستان شدند. این اسناد نشان دادند که ستاد کلینتون چگونه سوالات و پاسخ های مناظره را پیش از شروع آن دریافت کرده بود. با این حال ما به سادگی وی را در این مناظره شکست دادیم. اگر چنین اتفاقی برای من روی داده بود، بزرگترین خبر در سراسر دنیا بود و رسانه ها همه یک صدا خواستار کناره گیری من می شدند ولی در این مورد حتی خبری هم شنیده نشد. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۵۴ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

به نفعته احسان تهرانچی دانلود آهنگ به نفعته احسان تهرانچی دانلود آهنگ به نفعته از احسان تهرانچی دانلوداهنگ به نفعته احسان تهرانچی متن آهنگ به نفعته از احسان تهرانچی تعهد به نفع شخص ثالث تعهد به نفع شخص ثالث در حقوق ایران تمیز تعهد به نفع شخص ثالث از نهادهای حقوقی مشابه ماهیت تعهد به نفع شخص ثالث مقاله تعهد به نفع شخص ثالث ماهیت حقوقی تعهد به نفع شخص ثالث پایان نامه تعهد به نفع شخص ثالث تعهد به نفع شخص ثالث در حقوق فرانسه تعهد به نفع شخص ثالث از نظر شیخ انصاری در تعهد به نفع شخص ثالث تعهد به نفع ثالث مفهوم تعهد به نفع ثالث ماهیت تعهد به نفع ثالث ماهیت حقوقی تعهد به نفع ثالث تفسیر به نفع متهم اصل تفسیر به نفع متهم تفسیر شک به نفع متهم تفسیر قانون به نفع متهم قاعده تفسیر به نفع متهم تفسیر مضیق به نفع متهم تفسیر قوانین به نفع متهم اصل تفسیر شک به نفع متهم اصل تفسیر قانون به نفع متهم شعار به نفع استقلال وصیت به نفع معدوم وصیت به نفع معدوم به تبع موجود داوری به نفع استقلال اشتباهات داوری به نفع استقلال رای به نفع عراق رای Afc به نفع عراق جوک به نفع دخترا جک به نفع دخترا به نفع به انگلیسی می کنند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی ترامپ: رسانه‌های فاسد آمریکا به نفع کلینتون تلاش می‌کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۶
  • تعداد حاضران : ۲۱۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها