freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365287/1  زمان: 22:18  1395/07/24  بازدید: 192

رئیس فدراسیون فوتبال مردم را برنده اصلی دیدار ایران مقابل کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه دانست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، مهدی تاج در خصوص دیدار ایران و کره‌جنوبی که در شرایط خاصی برگزار شد و مردم در شب عاشورای حسینی در ورزشگاه مشغول عزاداری شدند، اظهار داشت: به نظرم برنده اصلی این بازی مردم بودند و آنها بردند. هم شب عاشورای حسینی و روز تاسوعا را قدر دانستند و شعار یک حسینیه و یک ورزشگاه را اجرایی کردند. حدود 100 هزار نفر ورزشگاه را پر کردند و با بقیه بازی‌ها تفاوت زیادی داشت. به این دلیل که همه ورزشگاه سیاه پوش بودند.

 

وی افزود: ما هیئت را سیاه‌پوش می‌کنیم و همین مسئله باعث شد مردم با لباس سیاه به ورزشگاه بیایند. البته ما از مردم پول گرفته بودیم و بلیت‌های 10 و 20 هزار تومانی فروخته بودیم و کسانی هم که به ورزشگاه آمدند و بلیت نداشتند، بلیت خریدند. با این حال شب عاشورا را با شعار «یا حسین» و «لبیک یا حسین» قدر دانستند.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه الزام فیفا بود که این بازی حتماً برگزار شود و در غیر این‌صورت هیچ وقت در ایران در شب عاشورا بازی فوتبال برگزار نمی‌شود، گفت: ما الزامی داشتیم که باید این بازی را انجام می‌دادیم. در این خصوص خیلی صحبت کردیم و اینکه چرا نتوانستیم زمان این بازی را تغییر بدهیم. هیچ‌کس در کشور ما دوست نداشت این بازی انجام شود. از بازیکنان و سرمربی گرفته تا ما و دستگاه‌های دیگر و رسانه‌ها، اما همه دست به دست هم دادند و این مسئله را تبدیل به فرصتی عالی کردند. در این فرصت همه چیز بود که هم عزاداری داشتیم و هم تیم ملی یک بازی خوب انجام داد.

 

تاج ادامه داد: تیم ملی بازی خوبی انجام داد و برد خوبی را مقابل کره به‌دست آوردیم. تیمی که می‌گفتند ما باید 10 سال کار کنیم تا به آنها برسیم، اما کره حرفی مقابل ما نداشت. مردم به خوبی از تیم ملی حمایت کردند و این پیروزی هم یک شادی بزرگ بود. با این برد خودمان را به جام جهانی روسیه نزدیک کردیم و اگر روز عادی بود از شادی این مسابقه همه به خیابان می‌ریختند، اما کسی شادی نکرد. مردم ما خودشان می‌دانند که باید کجا شادی کنند و کجا احترام نگه دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: همه واقعاً زحمت کشیدند. فدراسیون هم مأموریت داشت این بازی را برگزار کند و ممکن بود تبعات باخت به فدراسیون و سایر دستگاه‌ها بازگردد، اما همه کشور بسیج شدند که از این فرصت استفاده کنیم. فدراسیون به تنهایی نمی‌توانست این کار را انجام دهد. ضمن اینکه عزاداری زمانی برگزار شد که ورزشگاه خالی بود و وقتی ورزشگاه پر شد، هواداران سنگ تمام گذاشتند. ما برای برگزاری این بازی بیش از 10 جلسه گذاشتیم که این بازی را تبدیل به فرصت کنیم. وزارت کشور، استانداری تهران، نیروی انتظامی، شهرداری تهران و همه کار کردند تا فدراسیون فوتبال سربلند باشد و این مسئله به نفع کشور هم شد. این اتفاق در تاریخ می‌ماند.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این مسئله که شاید برخی در فیفا از عمد این بازی را در روز تاسوعا برگزار کردند، گفت: فکر می‌کنم حتی اگر کسی از روی عمد هم بازی را روز تاسوعا گذاشت، دیگر سمت این کارها نمی‌رود، چون مردم ما نشان دادند که چه کاری می‌کنند. برای بازی برگشت برابر ازبکستان هم که در شب قدر برگزار می‌شود، نامه‌نگاری کرده‌ایم، اما پروسه آن بازی هم به این شکل است. البته باتوجه به تقویم فیفا و تقویم قمری که در سال 10 روز جابه‌جا می‌شود، این اتفاقات ممکن است رخ بدهد و اینجا فقط ما باید کمی زودتر اطلاع‌رسانی کنیم. ما نامه زده‌ایم و اعلام کردیم که نمی‌توانیم در آن تاریخ بازی کنیم.

 

تاج درباره اینکه آیا عزاداری در بازی با کره جنوبی تبعاتی هم داشته یا نه، گفت: فیفا نامه زده و چیزی که من دیدم، باید منتظر سؤالاتی از سوی آنها باشیم، اما از اول هم کشور به این نتیجه رسیده بود که این بازی را به این شکل برگزار کند. ما هم پاسخ فیفا را خواهیم داد. با این حال خیلی از جاهای دنیا این بازی را دیدند. در چین یک میلیارد نفر این بازی را تماشا کردند و عزاداری ما را همه دیدند. بازیکنان، هواداران و رسانه‌های کره‌ای هم پارچه مشکی به بازو بسته بودند و این برای همه دنیا جای سؤال می‌شود که «این حسین کیست» که پس از این همه سال همه او را گرامی می‌دارند. بازیکنان ما بازوبند مشکی بسته بودند، کارلوس کی‌روش لباس مشکلی پوشیده بود و تبلیغات خوبی برای شیعه شد. ما هم بازی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه پیروز شدیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا زمان بازی ایران و ازبکستان که 23 خردادماه و شب قدر برگزار خواهد شد تغییر می‌کند یا نه، گفت: ما برای تغییر زمان بازی با کره جنوبی هم تلاش کردیم که این اتفاق رخ نداد. برای بازی با ازبکستان هم این تلاش را انجام می‌دهیم که اگر زمان بازی تغییر کند بسیار خوب است و اگر هم نشد، ما با همین روال پیش خواهیم رفت و اتفاق خوبی را در آن بازی هم رقم می‌زنیم.

 

تاج گفت: از شرایط تیم ملی خیلی راضی هستم. کی‌روش و کادرفنی زحمات زیادی کشیدند، ضمن اینکه اولویت اول فدراسیون نیز تیم ملی شده است.

 

وی در خصوص مشکل پیراهن تیم ملی و تغییر اسپانسر این تیم عنوان کرد: یکی از مسائل ما پیراهن این تیم بود که یا تنگ بود یا ایراد داشت، برهمین اساس نیز شرکت آدیداس جلو آمد. لباس قبلی تیم ملی آن‌طور که باید و شاید نتوانست کار کند، برای مثال مجبور شدیم لباس‌های تیم فوتسال را با وصله و پینه جلو ببریم. به‌هر زحمتی که بود لباس‌های این تیم تهیه شد. به هر حال مابقی مناسبات با جیووا انجام می‌شود و لباس‌ها نسبتاً خوب شده‌اند. در مجموع اینکه نمی‌توانستیم برای تیم ملی بزرگسالان ریسک کنیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار دوستانه تیم ملی با تایلند که شنیده شده ممکن است به دلیل درگذشت پادشاه این کشور لغو شود، اظهار داشت: کارلوس کی‌روش هم‌اکنون در تایلند است و چند ساعت قبل با او صحبت کردم. او گفت که تایلندی‌ها تا دوشنبه فرصت خواستند تا خبر قطعی لغو این دیدار دوستانه را بدهند. ما به این خاطر می‌خواستیم در تایلند بازی کنیم که شرایط آب و هوایی این کشور شبیه به مالزی است، یعنی همان جایی که باید با سوریه دیدار کنیم. سوریه با توجه به اینکه در مالزی تمرین و بازی می‌کند به شرایط این کشور عادت کرده است. ما هم با توجه به اهمیت کسب سه امتیاز این بازی برای‌مان مهم است که دیدار دوستانه در تایلند داشته باشیم.

 

تاج با اشاره به اینکه همه پاداش‌ها به بازیکنان تیم ملی فوتبال پرداخت شده است، عنوان کرد: فقط پاداش بازی با کره جنوبی باقی مانده است و توانسته‌ایم تا الان پاداش سایر دیدارها را که اتفاقاً مناسب هم است بدهیم. به‌هر حال کی‌روش هم از شرایط راضی است و کاری که از دست‌مان برمی‌آید انجام داده‌ایم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت آدیداس قرار است رسماً اسپانسر تیم ملی شود، گفت: دنبال آدیداس هستیم تا اگر شرایط مطلوبی به وجود آمد از آن استفاده کنیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سؤالی درباره ثبات برخی از پست‌های کلیدی در فدراسیون گفت: دبیرکل که هست و به‌زودی نیز مسئول سازمان لیگ مشخص می‌شود.

 

تاج درباره وضعیت مالی فدراسیون متبوعش عنوان کرد: وضعیت مالی را باید از دو منظر مورد بررسی قرار دهیم، یکی در خصوص مقایسه با رقباست که به طور مثال اگر بخواهیم با کره جنوبی مقایسه کنیم در سطح بسیار پایین‌تری هستیم. با این وجود اگر بتوانیم درآمدها و شرایط مالی فدراسیون را به 60 میلیارد برسانیم، این یک رقم خوب است. ما مسائلی همچون تهیه پول بلیت و... را داریم. باید تا الان 23 میلیارد تومان پول می‌گرفتیم که فقط سه میلیارد از آن به دست‌مان رسیده است و بابت بقیه این پول نیز بدهکار می‌شویم. همچنین باید سه میلیون دلار از فیفا بگیریم و شش هفت میلیارد تومان نیز از کنفدراسیون فوتبال آسیا طلبکار هستیم.

 

وی در خصوص شرایط تیم‌های مختلف ملی گفت: ما در چند رده تیم‌هایی داریم که باید به جام جهانی ببریم که از جمله آنها می‌توان به فوتسال، تیم نوجوانان و جوانان اشاره کنیم. قرار است 20 روز دیگر از تیم فوتسال تجلیل شود. تیم جوانان هم در بازی با قطر عملکرد خوبی ارائه کرد و امیدوارم مقابل ژاپن هم پیروز شود، اگر این اتفاق بیفتد و به مرحله بعد صعود کنیم وضعیت تیم خوب خواهد بود. در فوتسال بانوان هم که قهرمان آسیا هستیم. ما در ماه گذشته چهار هزار ساعت نفر اردو داشتیم که این قابل توجه است. تیم‌های فوتبال بانوان زیر 19 سال و فوتسال را داریم که برای اعزام‌شان کارها در حال انجام است. جلسه‌ای نیست که در آن در شورای برون‌مرزی چند اعزام نداشته باشیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص قانون منع حضور بازنشسته‌ها گفت: براساس این قانون 42 نفر را از دست می‌دهیم البته ما به دنبال این هستیم که به اندازه این تعداد، نفر به فدراسیون اضافه نکنیم و در واقع شرایط را خلوت کنیم. با این وجود برخی بازنشسته‌ها نقش کلیدی دارند و دنبال این مسئله نیز هستیم.

 

تاج در خصوص شرایط بازی ایران و کره جنوبی خاطرنشان کرد: نباید دنبال پاک کردن صورت مسئله باشیم بلکه باید دنبال فرصت برویم تا همه دور هم جمع شویم. متدین‌ها ناراحت بودند که نکند حرمت عاشورا خدشه‌دار شود که این هم ارزشمند است. به‌هر حال برنده اصلی بازی ایران - کره مردم بودند، چون که هم تیم ملی به پیروزی رسید و هم فرهنگ عاشورا حفظ شد. در واقع هر دو در یک کاسه جمع شدند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶:۵۵ دیده شده : ۷۴بار نویسنده : admin

ایران - قطر ايران قطر گزارش ايران قطر ايران قطر پخش زنده ایران قطر فوتبال ایران قطر زنده ایران قطر 2015 قطر وايران مباشر ایران قطر نتیجه ایران قطر مقدماتی جام جهانی ایران خودرو ایران خودرو دیزل ایران خودرو زیبایی ایران خودرو فروش ایران خودرو دنا ایران خودرو H30 ایران خودرو خراسان ایران خودرو قیمت ایران خودرو هایما ایران خودرو تبریز ایران فیلم ایران فیلم پلاس ایران فیلم دانلود ایران فیلم هندی ایران فیلم دانلود رایگان ایران فیلم دانلود با لینک مستقیم ایران فیلم 2016 ایران فیلم خارجی ایران فیلم چاپ عکس ایران فیلم بدون سانسور ایران تجارت ایران تجارت خودرو دست دوم ایران تجارت کامیون ایران تجارت موبایل ایران تجارت موتور سیکلت ایران تجارت پراید ایران تجارت 21 ایران تجارت فیلتر شد ایران تجارت خوزستان ایران تجارت املاک ایران جیب ایران جیب دلار ایران جیب قیمت خودرو ایران جیب قیمت موبایل ایران جیب قیمت سکه ایران جیب قیمت گوشی ایران جیب قیمت طلا ایران جیبل ایران جیب قیمت ایران جیب قیمت تبلت ایران کنسرت ایران کنسرت دات کام ایران کنسرت چارتار ایران کنسرت بابک جهانبخش ایران کنسرت سیروان خسروی ایران کنسرت فرزاد فرزین ایران کنسرت محمد علیزاده ایران کنسرت احسان خواجه امیری ایران کنسرت شهرام شکوهی ایران کنسرت کرمانشاه ایران داک ایران داک ثبت پایان نامه ایران داک ثبت پروپوزال ایران داک پیشینه ایران داک ثبت نام ایران داک چیست ایران داک مقالات روانشناسی ایران داک جستجو ایران داک گنج ایران داک دانلود مقاله ایران موزیک ایران موزیک جدید ایران موزیک ویدیو ایران موزیک قدیمی ایران موزیک شاد ایران موزیک 98 ایران موزیک 92 ایران موزیک 93 ایران موزیکال ایران موزیک Pmc ایران ایر ایران ایر تور ایران ایران ایران ایر میلان ایران ایر مالزی ایران ایر لندن ایران ایر هامبورگ ایران ایر وین ایران ایران مازیار ایران ایر چارتر ایران فایل ایران فایل کرج ایران فایل املاک تهران ایران فایل اسکان ایران فایل مسکن تهران ايران فایل ایران فایل ویلای شمال ایران فایل.ir ایران فایل شاپ ایران فایل در کرج مردم کره جنوبی مردم كره جنوبي دین مردم کره جنوبی زندگی مردم کره جنوبی مذهب مردم کره جنوبی زبان مردم کره جنوبی عکس مردم کره جنوبی نژاد مردم کره جنوبی غذای مردم کره جنوبی اخلاق مردم کره جنوبی مردم کره شمالی مردم كره شمالي دین مردم کره شمالی فرهنگ مردم کره شمالی غذای مردم کره شمالی مذهب مردم کره شمالی اوضاع مردم کره شمالی تصاویر مردم کره شمالی مردم بدبخت کره شمالی مردم کره ی شمالی مردم کره مردم کره ی جنوبی مردم كره فرهنگ مردم کره مردمان کره جنوبی فرهنگ مردمان کره جنوبی زندگی مردمان کره جنوبی مردمان کره ی جنوبی عکس هایی از مردمان کره جنوبی زندگي مردم كره شمالي وضعيت مردم كره شمالي مذهب مردم كره شمالي فرهنگ مردم كره شمالي وضعيت زندگي مردم كره شمالي فرهنگ مردم كره جنوبي دين مردم كره جنوبي نژاد مردم كره جنوبي پوشش مردم كره جنوبي خصوصيات مردم كره جنوبي آداب و رسوم مردم كره جنوبي مردمان کره شمالی زندگی مردمان کره شمالی زندگی روزمره مردمان کره شمالی وضعیت مردمان کره شمالی اسراری از زندگی مردمان کره شمالی دین مردم کره ی جنوبی فرهنگ مردم کره ی جنوبی فرهنگ مردم كره ي جنوبي زندگی مردم کره ی جنوبی زبان مردم کره ی جنوبی اخلاق مردم کره ی جنوبی اعتقادات مردم کره ی جنوبی لباس مردم کره ی جنوبی اداب ورسوم مردم کره ی جنوبی دين مردم كره زندگی مردم کره ی شمالی زندگی مردم در کره ی شمالی F K International F K International Delhi F K International Bahrain F.k. International Ltd F K International Jobs F.k International School K&f International Market K+f International Search Corporation K F International Llc K&f International Market Oak Park Mi F K Moore Dr K F Moore Newmarket F K Jones F K In The Coffee F K In The Coffee Meaning Deadly Premonition F K In The Coffee K&f Coffee House F K D F K Day F K Domestics F K Distribution F=k Delta L F&k Delvotec Usa F&k Delvotec F K Delvotec Bondtechnik Gmbh K&f Drill Press K F Distributors F K A Twigs F K A Twigs And Robert Pattinson F K A Twigs Two Weeks F K A Twigs Engagement Ring F-k-a Twigs Tumblr F K Swimwear F K Project Swimwear F K A F K Alexander F K Automotive F K Autos Newbury F K And P On Driving Licence كوبون جدة كوبون جدة عربي كوبون جدة مطاعم كوبون جدة شاليهات كوبون جدة عروض كوبون جدة دوت كوم كوبون جدة بالعربي كوبون جدة صالونات كوبون جدة المرجان كوبون جدة للسفر بكن بكن تاج: برنده اصلی دیدار ایران - کره مردم بودند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها