freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

نخست وزیر ترکیه:
آمار پیوستن جوانان کردترکیه به پ.ک.ک کاهش یافته است
سرویس ترکیه- نخست وزیر ترکیه اعلام کرد که سال 2014 میلادی 2400 کرد ترکیه به پ.ک.ک پیوسته اند اما این رقم در 10 ماهه سال جاری میلادی به 400 تن کاهش پیدا کرده است.
به گزارش کردپرس به نقل از ZerNews، بینالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه در اظهاراتی عنوان کرد: پ.ک.ک در جنوب شرق ترکیه مانع ارائه خدمات به شهروندان کرد ترکیه می شود. آنها در واقع با ایجاد مانع در راه ارائه خدمات به ملت کرد بیشترین آسیب را به کردهای ترکیه وارد می کنند.
وی در سخنان خود با اشاره به کاهش حمایت های مردمی از پ.ک.ک افزود: در سال 2014 تعداد جوانان کردی که از ترکیه به پ.ک.ک پوسته اند 2400 نفر بوده است. ولی این رقم در 10 ماهه سال 2016 به 400 نفر کاهش پیدا کرده است. دیگر جوانان فریب پ.ک.ک را نمی خورند. جوانان کرد ترکیه می دانند که آینده نه در کوه ها بلکه در ترکیه بزرگ به دست خواهد آمد. مبارزات ما با گروه های تجزیه طلب با تمام قوا در حال تداوم است.

کد مطلب: 116110  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۴  |  ساعت: ۲۲ : ۱۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱:۲ دیده شده : ۱۷۱بار نویسنده : admin

پیوستن به پ ک ک ماتریس کاهش یافته سطری ماتریس سطری پلکانی کاهش یافته جرم کاهش یافته جرم کاهش یافته چیست جرم كاهش يافته فرمول جرم کاهش یافته جرم کاهش یافته در فیزیک ماتریس کاهش یافته ماتریس چگالی کاهش یافته ماتریس پلکانی کاهش یافته ماتریس ادمیتانس کاهش یافته ماتریس ژاکوبین کاهش یافته ماتریس پلکانی الحاقی کاهش یافته گرانروی کاهش یافته ویسکوزیته کاهش یافته رویتگر کاهش یافته رویتگر مرتبه کاهش یافته مقاطع کاهش یافته مقطع کاهش یافته تیر تیر با مقطع کاهش یافته اتصال تیر با مقطع کاهش یافته مکمل پایه کاهش یافته است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم آمار پیوستن جوانان کردترکیه به پ.ک.ک کاهش یافته است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها