freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یک دادستان‌ سوئدی می‌گوید برافراشتن پرچم گروه تروریستی داعش در این کشور منع قانونی ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پرس تی وی ، "گیسل سال" پس از بررسی پرونده‌ای در این رابطه اعلام کرد برافراشتن پرچم داعش در سوئد غیرقانونی نیست و نمی‌توان آن را به‌مثابۀ اقدامی برای تحریک تنفر نژادی یا مذهبی تلقی کرد.

پارسال مردی 23 ساله تصویری از خود همراه با پرچم داعش در صفحۀ فیس‌بوکش منتشر کرد. در ماه مارس (اسفند – فروردین) این اقدام وی به پلیس گزارش شد و این مرد، که اصالتاً اهل سوریه است، به اتهام تحریک تنفر نژادی تحت بازجویی قرار گرفت. وی تمام این اتهامات را رد کرد.

بنا به گفتۀ وکیل وی، او طرفدار داعش نیست. وی در دفاع از خود گفته این پرچم برای مدت‌ طولانی به‌عنوان نماد اسلام استفاده می‌شده و حالا داعش از آن سوء‌استفاده می‌کند.

پس از گذشت چند ماه، اکنون بازپرس ویژۀ این پرونده با اعلام اینکه برافراشتن پرچم داعش جرم نیست، این پرونده را مختومه اعلام و مرد سوری را تبرئه کرده‌است.

این بازپرس چنین استدلال کرد که اگر پرچم داعش به‌عنوان نمادی از تنفر نژادی تلقی گردد، پرچم و نماد نازی‌ها نیز می‌تواند مشمول همین قانون شود.

وی افزود برافراشتن پرچم داعش اقدامی در راستای تحریک تنفر نژادی یا مذهبی نیست.

بر اساس قوانین سوئد و در راستای حمایت از حقوق اقلیت‌ها، تحریک تنفر نژادی جرم تلقی می‌شود.

وی در ادامه گفت به‌اهتزاز درآوردن پرچم داعش «نشانگر بی‌احترامی به هیچ گروه نژادی نیست، چرا که داعش ضد همۀ انسان‌هاست به جز کسانی که به آن تعلق دارند.»

گروه‌های تروریستی دیگر نظیر الشباب در سومالی و القاعده نیز از این پرچم استفاده می‌کنند.

تروریست‌های داعش عمدتاً در سوریه و عراق فعالیت می‌کنند.

سال گذشته پلیس سوئد پرچم فلسطین را در فهرست نمادهای تروریسم قرار داد. پلیس سوئد در این رابطه گفت برخی سازمان‌ها که از سوی اتحادیۀ اروپا در فهرست گروه‌های تروریستی قرار گرفته‌اند، از پرچم فلسطین به عنوان نماد و علامت خود استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶:۵۲ دیده شده : ۸۰بار نویسنده : admin

برافراشتن پرچم داعش در تهران برافراشته شدن پرچم داعش در ایران برافراشتن پرچم ایران برافراشته شدن پرچم ایران در اسرائیل زمان برافراشتن پرچم ایران برافراشته شدن پرچم ایران برافراشتن پرچم برافراشتن پرچم حضرت زینب برافراشتن پرچم هاشمی تعبیر خواب برافراشتن پرچم زمان برافراشته شدن پرچم ایران داعش در ایران داعش در ایران اپارات داعش در ایران وجود دارد داعش در ایران است داعش در ایران عکس داعش در ایران فیلم داعش در ایران طنز داعش در ایران تصاویر داعش در ایران اخبار داعش در ایران اخبار جدید داعش در عراق داعش در عراق امروز داعش در عراق فیلم داعش در عراق و سوریه داعش در عراق 2014 داعش در عراق اپارات داعش در عراق نقشه داعش در عراق جدید داعش در عراق چه می کند داعش در عراق عکس داعش در تهران داعش در تهران آپارات گروه داعش در تهران پرچم داعش در تهران دستگیری داعش در تهران حضور داعش در تهران عکس داعش در تهران دستگيري داعش در تهران جنایات داعش در تهران گروهک داعش در ایران داعش در افغانستان داعش در افغانستان جدید داعش در افغانستان و پاکستان داعش در افغانستان آپارات گروه داعش در افغانستان حضور داعش در افغانستان جنایات داعش در افغانستان اخبار داعش در افغانستان جنایت داعش در افغانستان فیلم داعش در افغانستان داعش در سوریه داعش در سوریه امروز داعش در سوریه و عراق داعش در سوریه اپارات داعش در سوریه نقشه داعش در سوریه کوبانی داعش در سوریه تصاویر داعش در سوریه عراق داعش در سوریه اخبار داعش در سوريه و عراق داعش در کرمانشاه گروه داعش در کرمانشاه داعش در مرز کرمانشاه حضور داعش در کرمانشاه دستگیری داعش در کرمانشاه داعش در 40 کیلومتری کرمانشاه اخبار داعش در کرمانشاه داعش در مرزهای کرمانشاه ایا داعش در کرمانشاه است داعش در چهل کیلومتری کرمانشاه داعش در مشهد داعش در مشهد و قم داعش در مشهد ایران دستگیری داعش در مشهد گروهک داعش در مشهد اخبار داعش در مشهد جنایات داعش در مشهد تحرکات داعش در مشهد اعضای داعش در مشهد دستگیری گروه داعش در مشهد داعش در مرزهای ایران داعش در مرزهای ایران اپارات داعش در مرزهاي ايران وضعیت داعش در مرزهای ایران حضور داعش در مرزهای ایران تحرکات داعش در مرزهای ایران درگیری داعش در مرزهای ایران پیشروی داعش در مرزهای ایران اخبار داعش در مرزهای ایران داعش در مرزهای غربی ایران داعش در حلب جنایات داعش در حلب فیلم جنایات داعش در حلب داعش در حلب سوریه جنایت داعش در حلب حمله به سفارت داعش در حلب جنایات جدید داعش در حلب داعش در ترکیه داعش در تركيه داعش در مرز ترکیه فروشگاه داعش در ترکیه گروه داعش در ترکیه سفارت داعش در ترکیه اخبار داعش در ترکیه وضعیت داعش در ترکیه دفتر داعش در ترکیه کنسولگری داعش در ترکیه برافراشتن پرچم داعش در سوئد منع قانونی ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها