freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اخباری در خصوص محصول جدید مایکروسافت که یک کیبورد از برند سرفیس است به گوش می رسد. چندی پیش به لطف تصاویر ثبت شده در FCC مشخص شد که ماوسی با برند سرفیس نیز طراحی شده و دیر یا زود به بازار خواهد آمد. اما به نظر می رسد FCC اطلاعات بیشتری در اختیار دارد که خوشبختانه دست رسانه های حوزه تکنولوژی نیز به آن رسیده است: مایکروسافت یک کیبورد سرفیسی نیز در FCC به ثبت رسانده است.

در نگاه اول، به نظر می رسد این کیبورد به کمپانی خاصی در حوزه فناوری تعلق دارد! رنگ، ترکیب و ظاهر این کیبورد تماماً به نحوی است که آن را به تولیدات اپل بسیار شبیه می کند؛ اما برخلاف تصور این کیبورد به مایکروسافت تعلق دارد.

متاسفانه شاید فقط با نگاه کردن به این تصویر نتوان به راحتی گفت که چه ماده ای در ساخت این کیبورد استفاده شده است. آیا مایکروسافت پا جای پای اپل می گذارد و از فلز در ساخت این کیبورد استفاده می کند؟ یا جنس آن از پلاستیک خواهد بود؟ طراحی ماوس سرفیسی خیلی شگفت انگیز و نوآورانه نبود و شاید حتی با ظاهر عجیب و غیر ارگونومیکش ناامید کننده هم بود.

در عین حال شایعاتی از تمرکز مایکروسافت بر روی طراحی یک کامپیوتر AIO به گوش می رسد که در نتیجه احتمال داده می شود این لوازم جانبی قرار است با آن کامپیوتر همراه شوند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۰:۳۲ دیده شده : ۶۷بار نویسنده : admin

کیبورد سرفیس پرو 3 قیمت کیبورد سرفیس پرو 3 فروش کیبورد سرفیس پرو 3 خرید کیبورد سرفیس پرو 3 کیبورد فارسی سرفیس پرو 3 کیبورد سرفیس پرو 4 کیبورد سرفیس پرو 2 کیبورد سرفیس پرو کیبورد فارسی سرفیس خرید کیبورد سرفیس فروش کیبورد سرفیس قیمت تبلت مایکروسافت سرفیس پرو 3 به همراه کیبورد کیبورد سرفیس 3 خرید کیبورد سرفیس 3 فروش کیبورد سرفیس پرو 4 مایکروسافت در ایران نمایندگی مایکروسافت در ایران مدارک مایکروسافت در ایران نماینده مایکروسافت در ایران امتحان مایکروسافت در ایران آزمون مایکروسافت در ایران امتحانات مایکروسافت در ایران فروشگاه مایکروسافت در ایران شرکت مایکروسافت در ایران مدرک مایکروسافت در ایران مایکروسافت در ویکی پدیا مایکروسافت ویکی پدیا مايكروسافت ويكي پديا مایکروسافت در زمینه Erp درباره مایکروسافت درآمد مایکروسافت درآمد مایکروسافت از اندروید درامد مایکروسافت در سال 2012 درآمد مایکروسافت در سال 2011 درآمد شرکت مایکروسافت درامد سالانه مایکروسافت درآمد رئیس مایکروسافت درامد کارمندان مایکروسافت درآمد سالانه شرکت مایکروسافت درامد سالیانه مایکروسافت دریافت مایکروسافت پوینت رایگان درباره مایکروسافت لینک درباره مایکروسافت پروجکت درباره مایکروسافت اکسس نمایندگی رسمی مایکروسافت در ایران نمایندگی شرکت مایکروسافت در ایران نمایندگی تبلت مایکروسافت در ایران نمایندگی گوشی مایکروسافت در ایران نمایندگی مایکروسافت ایران نماینده رسمی مایکروسافت در ایران نمایندگی فروش محصولات مایکروسافت در ایران نمایندگی Microsoft در ایران ثبت رسید خدمات پستی ثبت رسید انبار ثبت حسابداری رسید انبار رسید ثبت نام دانشگاه آزاد دریافت رسید ثبت نام دانشگاه آزاد پیگیری رسید ثبت نام دانشگاه آزاد رسید ثبت نام وام ازدواج دریافت رسید ثبت نام وام ازدواج رسید ثبت نام کارت هوشمند ملی رسید پیش ثبت نام کارت هوشمند ملی پیگیری رسید پیش ثبت نام کارت هوشمند ملی رسید ثبت نام بیمه سلامت دریافت رسید ثبت نام بیمه سلامت رسید ثبت ترخیصیه الکترونیک اختراعات به ثبت رسیده اختراعات به ثبت رسیده در ایران لیست اختراعات به ثبت رسیده اختراع های به ثبت رسیده رسید ثبت نام کارت ملی هوشمند رسید ثبت نام کنکور رسید ثبت نام انتخاب رشته رسید ثبت نام یارانه رسید پیش ثبت نام کارت ملی کیبورد سرفیس رسید ثبت نام سرفیس کیبورد مایکروسافت در FCC به ثبت رسید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها