freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت با هدف ورود به بازار اپراتوری موبایل در کشور، موافقتنامه اصولی دریافت پروانه اپراتور مجازی موبایل (MVNO ) را دریافت کردند.

با پایان یافتن مهلت ارائه مدارک متقاضیان دریافت پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی موافقتنامه ۲۴ متقاضی را برای دریافت پروانه اپراتور مجازی موبایل (MVNO) صادر کرد.

رگولاتوری از ۲۵ بهمن ماه سال ۹۴ و پس از برگزاری فراخوان صدور پروانه اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO)، شرایط ۵۱ متقاضی را که مدارک و مستندات لازم را ارائه کرده بودند براساس ضوابط ذکر شده در فراخوان و مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

با توجه به شرایط مدنظر در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و کسب حداقل امتیازهای لازم را برای دریافت موافقتنامه اصولی، رگولاتوری تا ۳۱ مردادماه امسال به این شرکتها، مهلت داد تا مدارک و مستندات مورد نیاز را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تحویل دهند.

هم اکنون و با گذشت مدت زمان درنظر گرفته شده، رگولاتوری موافقت نامه اصولی برای ۲۴ شرکت را صادر کرد که این شرکتها باید در گام بعدی، با یکی از ۳ اپراتور تلفن همراه کشور، قرارداد همکاری برای استفاده از ظرفیتهای موجود این اپراتورها، منعقد کنند تا در نهایت رگولاتوری پروانه فعالیت این اپراتورهای جدید را صادر کند.

پیش از این نیز مهلت ۶ ماهه برای دریافت کنندگان موافقتنامه اصولی درنظر گرفته شده بود تا ظرف این مدت، این شرکتها حداقل با یک اپراتور به عنوان اپراتور میزبان قرارداد ببندند. اما هم اکنون و با هدف ایجاد شرایط یکسان برای تمامی شرکتها، این مهلت برداشته شده است. اما با این وجود، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برآورد کرده است که تا پایان امسال، تکلیف صدور پروانه های فعالیت این اپراتورها مشخص خواهد شد و از ابتدای سال آینده، اپراتورهای مجازی برای عرضه سیم کارت به بازار، فعالیت خود را آغاز می کنند.

در حال حاضر از میان ۲۴ شرکت متقاضی دریافت پروانه اپراتور مجازی موبایل، یک شرکت موفق به عقد قرارداد با یکی از اپراتورهای فعلی تلفن همراه کشور شده است که البته رگولاتوری با این قرارداد به دلایل برخی ایرادات در تطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، موافقت نکرده است و این قرارداد برای اصلاح مجدد، عودت داده شده است. برخورد کردند فقط در این دوره ۶ ماهه می توانند موضوعات را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منعکس کنند.

برآورد می شود که دارندگان موافقت اصولی پروانه MVNO، پس از طی مراحل نهایی صدور پروانه، حداقل ظرف مدت ۳ ماه از دریافت پروانه، سیم کارت مربوط به خود را به متقاضیان واگذار کند.

اپراتورهای مجازی موبایل، مانند اپراتورهای فعال فعلی در کشور، می توانند خدمات مربوط به تلفن همراه را به متقاضیان بدهند. اما ملزم به شبکه سازی نیستند و باید از شبکه ۳ اپراتور فعلی استفاده کنند. براین اساس کد ۰۹۹۹ به اپراتورهای موبایل مجازی اختصاص داده شده و این اپراتورها می‌توانند سیم‌کارت‌های خود را با این شماره عرضه کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۱۱:۱۰ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

بازار موبایل بازار موبایل علاءالدین تهران بازار موبایل اصفهان بازار موبایل کرج بازار موبایل ایران خیابان حافظ بازار موبایل یافت آباد بازار موبایل قم بازار موبایل مشهد بازار موبایل ایران 2 بازار موبایل دبی بازار موبايل علاءالدين تهران تخریب بازار موبایل علاءالدین تهران سایت بازار موبایل علاالدین تهران بازار موبایل علاالدین در تهران بازار موبایل علاالدین تهران قیمت بازار موبایل اصفهان احمدآباد بازار موبایل اصفهان قیمت بازار موبایل اصفهان خیابان فردوسی قیمت بازار موبایل اصفهان چهارباغ بازار موبایل اصفهان قیمت گوشی بازار موبایل اصفهان خ فردوسی بازار موبایل اصفهان کجاست بازار بزرگ موبایل اصفهان بازار موبایل در اصفهان بازار موبایل کرج میدان شهدا بازار موبایل کرج آزادگان بازار موبایل کرج کجاست بازار موبایل کرج برج میلاد بازار موبايل كرج آدرس بازار موبایل کرج بازار موبایل در کرج بازار موبایل درختی کرج بازار موبایل میلاد کرج بازار موبايل ايران خيابان حافظ سایت بازار موبایل ایران خیابان حافظ بازار موبایل ایران در خیابان حافظ خیابان حافظ بازار موبایل ایران واحد 411 بازار موبایل ایران واقع در خیابان حافظ بازار موبایل یافت آباد شرقی بازار موبایل 2 یافت آباد بازار موبایل ایران یافت آباد آدرس بازار موبایل یافت آباد نمایشگاه بازار موبایل یافت آباد بازار موبایل شماره 2 یافت آباد بازار موبایل ایران در یافت آباد بازار موبايل قم بازار موبایل قم الزهرا سایت بازار موبایل قم بازار موبایل شهر قم بازار موبایل در قم بازار موبایل ایران قم بازار بزرگ موبایل قم قیمت گوشی در بازار موبایل قم بازار موبايل مشهد بازار موبایل مشهد گاجره بازار موبایل مشهد کجاست سایت بازار موبایل مشهد بازار موبایل در مشهد آدرس بازار موبایل مشهد قیمت موبایل بازار مشهد بازار گوشی موبایل مشهد بازار موبایل ایران مشهد بازار موبایل ایران شماره 2 بازار موبايل ايران شماره 2 آدرس بازار موبایل ایران 2 بازار موبایل ایران شماره 2 آدرس بازار موبایل ایران شعبه 2 افتتاح بازار موبایل ایران شماره 2 بازار موبایل دبی کجاست بازار موبايل دبي ادرس بازار موبایل دبی بازار خرید موبایل دبی بازار موبایل دست دوم دبی ادرس بازار موبایل در دبی بازار قطعات موبایل دبی بازار گوشی موبایل در دبی می شوند به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود به انگلیسی معنی می شود به انگلیسی ۲۴ اپراتور مجازی وارد بازار موبایل می‌شوند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها