freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایرنا به نقل از اسپوتنیک، موش ها با کمک ژن تراپی از بیماری آلزایمر خلاص شدند.

ماگدالنا ساستره (Magdalena Sastre) از کالج سلطنتی لندن در این خصوص گفت: « هر چند فعلا صحبت در این خصوص زود است، نتایج آزمایشات ما گویای آن است که از ژن تراپی می توان برای درمان بیماری آلزایمر استفاده کرد. بدین منظور باید موانع زیادی را برطرف کنیم. فعلا بکارگیری روش ژن تراپی بشکل دیگری بغیر از تزریق مستقیم به مغز ممکن نیست».

طی دو سال گذشته، متخصصان زیست شناسی پیشرفت خوبی در درک علل بروز این بیماری داشته اند. به عنوان مثال، متخصصان مشخص کردند که بیماری آلزایمر می تواند مسری باشد.

آنها به این کشف رسیدند که پلاک بیتا آمیلوئید می تواند بخش مهمی از سیستم ایمنی ذاتی باشد و چند روش آینده دار درمان آن را کشف کردند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۴:۱۵:۲۵ دیده شده : ۶۵بار نویسنده : admin

درمان آلزایمر درمان آلزایمر با گل سرخ درمان آلزایمر با گیاهان دارویی درمان آلزایمر با داروهای گیاهی درمان آلزایمر در طب سنتی درمان آلزایمر با طب سنتی درمان آلزایمر چیست درمان آلزایمر در افراد مسن درمان آلزایمر با سلول بنیادی درمان آلزایمر و فراموشی درمان آلزایمر با دارو گیاهی درمان الزایمر باداروهای گیاهی درمان آلزايمر در طب سنتي درمان آلزایمر طب سنتی درمان بیماری آلزایمر در طب سنتی درمان آلزایمر به روش طب سنتی درمان الزايمر چيست درمان آلزایمر با سلولهای بنیادی با کمک به انگلیسی با کمک خدا شارژ با کمک وایرلس بارداری با کمک طب سنتی خودکشی با کمک پزشک تماس با کمک رایانه تماس با رایانه کمک از طریق موبایل هزینه تماس با رایانه کمک ارتباط با رایانه کمک شماره تماس با رایانه کمک نحوه تماس با رایانه کمک رایانه کمک با موبایل شماره رایانه کمک با موبایل رایانه کمک تماس با موبایل تغذیه کمکی با شیر خشک غذای کمکی با شیر خشک تهیه غذای کمکی با شیر خشک رایانه کمک با تلفن همراه شماره رایانه کمک با تلفن همراه ترک سیگار با کمک طبیعت ژن تراپی ژن تراپی چیست ژن تراپی سرطان ژن تراپی Ppt ژن تراپی Pdf درمان آلزایمر با کمک ژن تراپی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۰۶
  • تعداد حاضران : ۲۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها