freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عاریف و مفاهیم فیزیک پیوسته در حال تغییر بوده و با اکتشافات جدید، این مفاهیم نیز متحول شده اند. با خلاصه ای از تاریخ ماده و انرژی آشنا شوید.

به گزارش کلیک، مخترع ژنراتور سنکرون کم واکنش(RLG) گفته است “یک قرن دیگر همه خواهند دانست که: خلا فضا که جهان را پر کرده، خود یک زیرلایه از جهان است. خلا یک حالت در گردش است که تبدیل به ماده می شود. خلا یک مایع لطیف ناشناخته در میان مواد است. خلا همیشه وجود داشته و وجود خواهد داشت….دانشمندان، مهندسین و فلاسفه با دانستن اینکه علم مدرن خلا را در کشف واقعیات نادیده گرفته است، شرمگین خواهند شد.”

آنچه وی در بالا می گوید برای چندین دهه مایه بحث در عرصه فیزیک و نجوم بوده است. در قرن نوزدهم، فیزیکدانان شروع به کشف ارتباط بین انرژی و ساختار ماده کردند. با انجام این کار، اعتقاد به این که جهان مادی فیزیکی نیوتونی کاهش یافته و درک این که ماده چیزی نیست جز یک خیال، جایگزین آن شد. دانشمندان متوجه شدند هر چیزی در جهان از انرژی ساخته شده است.

فیزیک کوانتوم کشف کرد که اتم های فیزیکی از گرداب های انرژی ساخته شده اند که دائما در چرخش و لرزش هستند و هرکدام تابش منحصر به فرد خود را دارند. این مساله با عنوان “خلا” یا “میدان نقطه صفر” نیز شناخته می شود.

آنچه جذاب تر است، “چیزی” است که در این فضا می تواند قابل دسترسی و استفاده باشد. این مساله از طریق تجربی با اثر کازیمیر و تصویر کشیدن نقطه صفر تایید شده است که پیش بینی می کند دو صفحه فلزی نزدیک به یکدیگر، یکدیگر را به دلیل عدم تعادل در نوسانات کوانتومی جذب می کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۴:۲۷:۴۹ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

کل جهان کل جهان هستی کل جهان چند کشور دارد کل جهان لیته شود نقشه کل جهان کل کشورهای جهان نقشه كل جهان کل بازیهای جهان بازی کل جهان اخبار کل جهان عکس کل جهان هستی اندازه کل جهان هستی در کل جهان چند کشور وجود دارد کل دنیا چند کشور دارد نقشه کل جهان با جزئیات نقشه کل جهان برای موبایل نقشه کل جهان به زبان فارسی نقشه کل جهان برای کامپیوتر نقشه کل جهان آنلاین نقشه کامل جهان نقشه کامل جهان به فارسی نقشه کامل جهان برای اندروید كل كشورهاي جهان کل کشورهای جهان با پایتخت کل کشورهای دنیا تعداد کل کشورهای جهان اسامی کل کشورهای جهان پایتخت کل کشورهای جهان پرچم کل کشورهای جهان تعداد كل كشورهاي جهان نقشه کل کشورهای جهان نقشه کامل جهانشهر کرج کل بازیهای دنیا نتایج زنده کل بازیهای جهان نتایج کل بازیهای جام جهانی برنامه کل بازیهای جام جهانی نتایج کل بازیهای جام جهانی 2014 تعداد کل بازیهای جام جهانی جدول کل بازیهای جام جهانی جدول کل بازیهای جام جهانی 2014 نتایج کل بازیهای فوتبال جهان بازیهای کل جهان بازي هاي كل جهان بهترین بازی کل جهان بازی های انلاین کل جهان کل بازی های دخترانه جهان نتایج بازی فوتبال کل جهان نتایج بازی های کل جهان بازی های کل جهان باربی بازی آنلاین کل جهان اخبار ورزشی کل جهان اخبار فوتبال کل جهان کل اخبار ایران و جهان است یا هست است اثيكا مستشفى است اثيكا است و هست تفاوت است و هست کاربرد است و هست فرق بین است و هست فرق بين است و هست تفاوت فعل است و هست فرق بين است و هست چيست است هستم است المراة است المراة يوتيوب است المراة فيديو معنى است المراة ماهو است المراة شكل است المراة است يمنيه است يمنيه تويتر اجمل است يمنيه احلى است يمنيه است مره اكبر است مره اجمل است مره است معنى معنى است في اللغه العربيه معنى است باللغه العربيه ما معنى است معنى است بالجنوبي معنى است بالانجليزي معنى است بالفارسية معنى است كبش معنى است في المعجم دانشمندان می‌گویند خلا یک زیرلایه از کل جهان است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۶
  • تعداد حاضران : ۲۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها