freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آمادگی نیروی پیشمرگ و ارتش عراق برای بازپس گیری «موصل کوچک»
سرویس جهان- فرماندهان نیروهای پیشمرگ می گویند نیروهای پیشمرگ، ارتش عراق و حشد شعبی قبل از پایان سال میلادی جاری برای بازپس گیری شهر استراتژیک حویجه اقدام خواهند کرد.

به گزارش کردپرس، مقامات اقلیم کردستان، عراق و آمریکا این روزها مرتبا درباره آمادگی نیروها برای آغاز حمله به موصل، پایتخت داعش در عراق سخن می گویند. تحرکات نظامی زیادی هم در اطراف موصل صورت گرفته و نیروهای زیادی از جمله ارتش عراق و پیشمرگ در فاصله کمی از موصل مستقر شده اند. در همین حال برخی فرماندهان پیشمرگ بر لزوم آزادسازی شهر حویجه در نزدیکی کرکوک تاکید دارند. آنها از این شهر به خاطر موقعیت استراتژیک آن به عنوان موصل کوچک یاد می کنند.

فرماندهان پیشمرگ به VOA گفته اند داعش هر روز از اطراف این شهر نیروهای پیشمرگ را هدف قرار می دهد. با آزادسازی آن، تهدیدها علیه شهرک ها و میادین نفتی کرکوک تا حد زیادی برطرف خواهد شد.

یکی از فرماندهان پیشمرگ گفت: سه لشکر به همراه 11تیپ از نیروهای ارتش عراق و تعدادی از نیروهای حشد شعبی قبل از پایان سال جاری میلادی از سمت جنوب و جنوب غربی حمله علیه داعش را در حویجه آغاز می کنند و نیروهای پیشمرگ هم از سمت شمال غرب به آنها می پیوندند.

سرهنگ طارق احمد، از فرماندهان نیروهای پیشمرگ گفت: نیروهای پیشمرگ با استفاده از پهباد تحرکات داعش را در حویجه رصد می کنند، آنها دریافته اند که قرار است به زودی عملیاتی برای آزادسازی شهر حویجه صورت بگیرد به همین علت در حال حاضر اقداماتی از جمله ایجاد خندق و مین گذاری را آغاز کرده اند. آنها با آتش زدن لاستیک سعی دارند اقدامات دفاعی خود را پنهان کنند.

 

لینک ورود به کانال رسمی تلگرام کردپرس؛

کد مطلب: 116129  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۵  |  ساعت: ۸ : ۵۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳:۴۴ دیده شده : ۳۸۵بار نویسنده : admin

آمادگی نیروی هوایی ایران میزان آمادگی نیروی هوایی ایران پیشمرگ و داعش پیشمرگها و داعش پیشمرگ داعش پیشمرگان و داعش پیشمرگ کرد و داعش جنگ پیشمرگ و داعش پیشمرگ ویکی پدیا وزارت پیشمرگ کردستان وزارت پیشمرگ کردستان عراق وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق پیشمرگان کرد و داعش جنگ پیشمرگ وداعش جنگ داعش پیشمرگ پیشمرگان کرد داعش ارتش عراق ارتش عراق و داعش ارتش عراق درمقابل داعش ارتش عراق در زمان صدام ارتش عراق در زمان صدام حسین ارتش عراق داعش ارتش عراق و شام ارتش عراق اپارات ارتش عراق با داعش ارتش عراق در موصل درگیری ارتش عراق و داعش اخبار ارتش عراق و داعش جنگ ارتش عراق و داعش فیلم درگیری ارتش عراق و داعش ارتش عراق ضد داعش ارتش عراق و گروه داعش پیشروی ارتش عراق در مقابل داعش پیروزیهای ارتش عراق در مقابل داعش ارتش عراق دربرابر داعش ارتش عراق جنگ با داعش حمله ارتش عراق به داعش درگیری ارتش عراق با داعش نبرد ارتش عراق با داعش ارتش اسلامی عراق و شام عملیات ارتش عراق اپارات درگیری ارتش عراق اپارات جنگ ارتش عراق با داعش مبارزه ارتش عراق با داعش درگيري ارتش عراق با داعش برخورد ارتش عراق با داعش فیلم درگیری ارتش عراق با داعش تصاویر درگیری ارتش عراق با داعش درگیری های ارتش عراق با داعش پیشروی ارتش عراق در موصل ارتش عراق و موصل حمله ارتش عراق به داعش در موصل عملیات ارتش عراق در موصل درگیری ارتش عراق در موصل ارتش عراق موصل دعا برای بازپس گرفتن قرض آمادگی نیروی پیشمرگ و ارتش عراق برای بازپس گیری «موصل کوچک»

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها