freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۵۱۷۷

۳۷  بازدید

آیدین سیارسریع در روزنامه شهروند نوشت:

یکی از هزاران فوبیایی که من دارم این است که یهو وسط کار و زندگی زمین دهن باز کند و انتقام زمین‌خواری دیگران را با خوردن من بگیرد. تا امروز ‌هالیوود و دنیای غرب را به خاطر این فوبیا لعنت می‌کردم؛ اما وقتی دیدم در دو، سه ماه اخیر چند مورد فرونشست زمین در تهران اتفاق افتاده، بیشتر ‌هالیوود و دنیای غرب را لعنت کردم چرا که طبق اسناد غیرقابل انکاری که در اختیار ماست غرب برنامه دارد تا با برداشت غیرمجاز از آب‌های زیرزمینی و گودبرداری‌های غیراصولی در کشور به دست عوامل کلیدی خود (موسوم به مردم) و با همکاری عوامل   دیگر (موسوم به مسئولان) کشور را دچار ریزش کند. با وجود این اسناد باز بعضی‌ها می‌گویند كه شهرداری مقصر است. لعنت به تو‌ ای غرب، شهرداری چه تقصیری دارد؟ معاون شهردار بعد از نشست زمین در خیابان پیامبر سریع با مشاهده حادثه پیش آمده افسوس خورد و گفت: «همان‌طور که بارها گفته‌ام راه‌حل این مشکل این است که شبکه آب تهران را با اولویت به‌عنوان یک طرح ملی نوسازی کنیم».

خب طفلک بارها گفته؛ دیگه چیکار باید کنه؟ زبانش مو درآورد از بس اینها را گفت. مردم کی می‌خواهند شبکه آب تهران را نوسازی کنند؟ واقعا مردم چرا این‌قدر خیره سر شده‌اند جدیدا؟ دستگاه اجرایی می‌گوید گرانی داریم و دخل و خرج مردم نمی‌خواند. مردم بلانسبت مثل تمساح می‌مانند و نگاه می‌کنند. نهادهای نظارتی می‌گوید باید با فساد مقابله شود باز مردم در طول و ارض فساد می‌کنند. نهادهای نظارتی تکرار می‌کنند: میگم باید با فساد مقابله شود! دِهَع! مردم در کمال پررویی توی چشم مسئولان نگاه می‌کنند و می‌گویند وظیفه شماست که مقابله کنید. در مورد فرونشست زمین هم ما همین گرفتاری را داریم. مردم با عملکردشان باعث فرونشست زمین می‌شوند. همین جوان‌ها را نگاه کنید. اینها دیگر به صورت عادی نمی‌نشینند، این موبایل را که می‌گیرند قشنگ فرو می‌نشینند! خب این به زمین فشار می‌آورد.

جشن‌ها و پایکوبی‌هایی که انجام می‌شود هم موثر است. پایشان را به زمین می‌کوبند تا خاک ریزش کند و غرب بگوید در کشور سوءمدیریت است. بعد می‌گویند چرا با کنسرت مخالفی! دیگر دلیل از این علمی‌تر؟ یک‌سری هم هوچی‌گری می‌کنند و می‌گویند ما امنیت نداریم و می‌ترسیم زمین ما را بخورد. خب موش تو را بخورد این‌قدر حساسی. یه کم می‌خواهی بروی پایین‌تر از سطح زمین. انگار مترو سواری می‌شوی یا با آسانسور می‌روی منفی دو. چیزی ازت کم می‌شود؟ به خاطر مملکتت، شرفت، ناموست دو متر نمی‌خواهی بروی زیر زمین؟ زمین‌شناسان آرزو دارند بروند ببینند توی گوشه و هسته زمین چه می‌گذرد.

آن وقت ما این را مجانی برایت فراهم کرده‌ایم باز غر می‌زنی؟ اصلا اینها هیچی. خیلی‌ها تو همین تهران آرزوی یه زیرزمین دارند که دست زن و بچه رو بگیرند ببرند اونجا. آن وقت ما بدون هیچ توقعی زیرزمین ایجاد می‌کنیم، باز هم ناراضی هستید؟ اصلا ساکن نشوید، وسایل را که می‌توانید بگذارید. من واقعا نمی‌فهمم مردم از کی این‌قدر قدرنشناس شده‌اند. زمان احمدی‌نژاد کجا این‌طور بود؟!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۸:۴ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

زمین رامسر زمين رامسر زمین رامسر بلوار معلم زمین رامسر ارزان زمین رامسر قیمت زمین رامسر کازینو زمین رامسر چهارصد دستگاه زمین رامسر سادات شهر زمین رامسر سفید تمشک زمین ویلایی رامسر زمین را گر شوی مالک زمین را گر شوی مالک طمع بر آسمان داری زمين را گرشوي مالك زمین ران روش شرکت زمین ران روش شرکت ساختمانی زمین ران روش زمین را عاشقت کردی زمين را عاشقت كردي زمین رانش رانش زمین در افغانستان رانش زمین افغانستان رانش زمین در بدخشان رانش زمين در افغانستان رانش زمین در رامسر رانش زمین در جاده هراز رانش زمین در گلستان رانش زمین در شهرک غرب زمین راه می رود ماهی عجیبی که روی زمین راه میرود رامسر زمین فروشی فروش زمین رامسر زمین راگبی ابعاد زمین راگبی مشخصات زمین راگبی زمین بازی راگبی اندازه زمین راگبی زمین را دوست بداریم کتاب زمین را دوست بداریم زمین رالی عکس زمین رالی زمین ورزشی رالی بدانیم تا بمانیم بدانيم تا بمانيم بدانیم تا سالم بمانیم تاریخ بدانیم تا بمانیم وبلاگ بدانیم تا بمانیم بیشتر بدانیم تا بمانیم دانلود برنامه بدانیم تا بمانیم بدانیم که چگونه بدانیم که بارداریم چگونه بدانیم که حامله هستیم چگونه بدانیم که دختری دوستمان دارد چگونه بدانیم که باردار هستیم چطور بدانیم که حامله هستیم باید بدانیم که چگونه بدانیم که اضافه وزن داریم چگونه بدانیم که همسرمان دوستمان دارد چگونه بدانیم که زن ارضا شده بدانیم و سربلند باشیم کتاب بدانیم و سربلند باشیم دانلود کتاب بدانیم و سربلند باشیم بدانیم و برانیم دانلود کتاب بدانیم وبرانیم کتاب بدانیم و برانیم بدانیم ها بدانیم های عربی هفتم بیشتر بدانیم های جالب بیشتر بدانیم های کوتاه بدانیم بهتر است بهتر است بدانیم که بیشتر بدانیم بیشتر بدانیم صدا و سیما بیشتر بدانیم فیزیک بیشتر بدانیم جالب بیشتر بدانیم کوتاه بیشتر بدانیم ریاضی بیشتر بدانیم پزشکی بیشتر بدانیم حیوانات بیشتر بدانیم کامپیوتر زمین ران طنز؛ بیایید قدر فرونشست زمین را بدانیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها