freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت در برخی بازی ها گل‌های راحتی می‌خورد و این مسئله به ما ضربه زده است.

 حسن هوری درباره شکست 3 بر 2 تیمش مقابل تیم فوتبال پیکان در هفته هشتم لیگ برتر شانزدهم اظهار داشت: در چند بازی اخیر گل‌هایی خوردیم که شاید تیم‌های با تجربه نخورند. همین گل‌ها باعث شد 4 امتیاز مهم را از دست بدهیم.

وی درباره اشتباه خود در بازی با پیکان روی گل سوم در دقایق پایانی گفت: من روی گل سوم به تنهایی مقصر نبودم و فکر می‌کردم مدافع ما ضربه سر را می‌زند اما اینگونه نشد و در خروجم از دروازه مشکل پیش آمد.

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تصریح کرد: اشتباه برای هر دروازه‌بانی ممکن است پیش بیاید اما در این فصل تاکنون سعی کرده‌ام کمتر اشتباه کنم.

هوری خاطرنشان کرد: در خط دفاعی تیم ما بازیکنان جوان و کم تجربه‌ای حضور دارند و بروز چنین اشتباهاتی عادی است اما نباید در هر بازی این اشتباهات صورت بگیرد.

وی افزود: شرایط صنعت نفت عادی است. بر خلاف نظر برخی دوستان، صنعت نفت در بحران نیست و دوران افت را سپری نمی‌کند. ما شاید راحت گل بخوریم اما خیلی راحت هم به حریفان گل می‌زنیم و می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.

منبع:میزان


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۴:۵۵ دیده شده : ۱۱۲بار نویسنده : admin

نفت در ایران نفت در ايران تاریخچه نفت در ایران کشف نفت در ایران قیمت نفت در ایران اکتشاف نفت در ایران پیدایش نفت در ایران تاریخ نفت در ایران نفت در اقتصاد ایران اهمیت نفت در ایران نفت دریای خزر نفت دریای خزر ایران نفت درياي خزر نفت در دریای خزر ذخایر نفت دریای خزر منابع نفت دریای خزر میزان نفت دریای خزر آلودگی نفتی دریای خزر منابع نفتی دریای خزر سکوی نفتی دریای خزر نفت دریای شمال نفت دریای شمال درحل جدول نفت دریای شمال پرسشکده نفت دریای شمالی درحل جدول نفت درياي شمال قیمت نفت دریای شمال قیمت نفت برنت دریای شمال نفت در افغانستان ذخایر نفت در افغانستان نفت گاز در افغانستان قیمت نفت در افغانستان کشف نفت در افغانستان استخراج نفت در افغانستان معادن نفت در افغانستان تجارت نفت در افغانستان معدن نفت در افغانستان پالایشگاه نفت در افغانستان نفت درمانی نفت خام درمانی خواص نفت درمانی خواص درمانی نفت خام خدمات درمانی نفت بیمه درمانی نفت تعرفه درمانی نفت هزینه درمانی نفت خدمات درمانی نفت بوشهر خدمات درمانی نفت اصفهان نقش نفت در اقتصاد ایران تاثیر نفت در اقتصاد ایران اهمیت نفت در اقتصاد ایران سهم نفت در اقتصاد ایران جایگاه نفت در اقتصاد ایران نفت اقتصاد ایران جایگاه صنعت نفت در اقتصاد ایران نفت و اقتصاد ایران نقش نفت در اقتصاد ايران نفت در خاورمیانه اهمیت نفت در خاورمیانه نقش نفت در خاورمیانه تاریخ نفت در خاورمیانه تاریخچه نفت در خاورمیانه کشف نفت در خاورمیانه نفت خاورمیانه نفت و توسعه اقتصادی در خاورمیانه نقش عربستان در نفت خاورمیانه نفرین نفت در خاورمیانه نفت در جهان تاریخچه نفت در جهان قیمت نفت در جهان پراکندگی نفت در جهان تولید نفت در جهان پیدایش نفت در جهان منابع نفت در جهان ذخایر نفت در جهان کشف نفت در جهان انواع نفت در جهان نفت در برابر غذا نفت در برابر غذا عراق برنامه نفت در برابر غذا برنامه نفت در برابر غذا عراق سیاست نفت در برابر غذا قطعنامه نفت در برابر غذا برنامه نفت در برابر غذا ایران رسوایی برنامه نفت در برابر غذا نفت در قرآن هوری: صنعت نفت در بحران نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۶۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها