freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مهدی طارمی روز گذشته رسما از برانکو بابت بازی ندادن به رامین رضاییان انتقاد کرد، آن هم در شرایطی که پرسپولیس صدرنشین است و هیچ ایرادی به این تیم وارد نیست.

مهاجم پرسپولیس كه روز گذشته یكی از گل‌های تیمش را در بازی با نفت تهران زد، پس از پایان مسابقه حرف‌هایی زد كه ممكن است برایش گران تمام شود. خبرنگاران از طارمی درباره بازی نكردن رامین رضاییان سوال پرسیدند كه او در پاسخ گفت: رامین رضاییان به درد تیم ما می‌خورد. من به نظر آقای برانکو احترام می‌گذارم و اینکه به رامین رضاییان بازی می‌دهد یا خیر به من مربوط نیست. اما به عنوان یک دوست که رابطه نزدیکی با رامین رضاییان دارم، به نظرم باید کم کم رامین بازی کند. اینکه برانکو می‌گوید بازی نکند، نظر خودش است و هیچ کاری هم نمی‌توانیم بکنیم اما به نظر شخص من طارمی رضاییان باید کم کم بازی کند چون برای تیم ملی هم خوب است.

طارمی در حالی این جملات را به زبان آورد كه همه می‌دانند برانكو شدیدا با بازیكن سالاری مخالف است. او به این دلیل رضاییان را روی نیمكت می‌نشاند كه ثابت كند تیمش حتی بدون داشتن یك بازیكن فیكس تیم ملی هم می‌تواند خوب نتیجه بگیرد. حالا طارمی این حرف‌ها را زده و از رامین رضاییان حمایت كرده. اما این صحبت‌ها می‌تواند برای طارمی گران تمام شود چراكه ممكن است برانكو از او ناراحت شود و به همین دلیل طارمی را هم به نیمكت تیم و كنار دوستش كه همین چند ماه قبل فوتبال تركیه را به پرسپولیس ترجیح داده بودند بفرستد.

طارمی گرچه بازیكن خوبی است و خوب هم گل می‌زند، اما نباید این را فراموش كند كه برانكو برای جلوگیری از ایجاد بازیكن سالاری در تیمش، حتی حاضر است ستاره تیم خود را نیمكت نشین كند. علاوه بر این طارمی نباید فراموش كند كه با این صحبت‌ها تیم را وارد حاشیه می‌كند، آن هم تیمی كه صدرنشین جدول است و اگر بدون حاشیه و سر و صدا به این روند ادامه دهد، به راحتی می‌تواند قهرمان شود.

منبع:خبرآنلاین


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۷:۳ دیده شده : ۸۰بار نویسنده : admin

جملات به یاد ماندنی جملات به یاد ماندنی از کتاب ها جملات به یاد ماندنی و سنگین جملات به یاد ماندنی از بزرگان جملات به یاد ماندنی و زیبا جملات به یاد ماندنی عاشقانه جملات به یاد ماندنی فیلم ها جملات به یاد ماندنی شازده کوچولو جملات به یاد ماندنی فیسبوک جملات به یاد ماندنی برای فیس بوک جملات به سلامتی جملات به سلامتی رفیق جملات به سلامتی جدید جملات به سلامتی عاشقانه جملات به سلامتی خنده دار جملات به سلامتی خودم جملات به سلامتی روز مرگم جملات به سلامتی عشقم جملات به سلامتی فاز سنگین جملات به سلامتی موقع عرق خوری جملات به سلامتی جدید 93 جملات به سلامتی جدید 92 جملات به سلامتی جدید خنده دار جملات به سلامتي جديد جملات کوتاه به سلامتی جدید جملات عاشقانه به سلامتی جدید جملات به سلامتی رفیق جدید جدیدترین جملات به سلامتی جملات به سلامتی سری جدید جملات بهاری جملات بهاری زیبا جملات بهاری عاشقانه جملات بهاری کوتاه جملات بهاریه جملات بهاری و زیبا جملات بهاری کودکانه جملات بهاری 94 جملات بهاری گیله مرد جملات بهاري جملات به بعضیا باید گفت جملات به بعضیا باید گفت جدید جملات به بعضيا بايد گفت جملات به بعضیا باید گفت 93 جملات به بعضیا باید گفت عاشقانه جملات به بعضیا هم باید گفت جملات کوتاه به بعضیا باید گفت جملات زیبای به بعضیا باید گفت جملات سنگین به بعضیا باید گفت جملات تیکه دار به بعضیا باید گفت جملات به سلامتی عاشقانه با عکس جملات به سلامتي عاشقانه جملات به سلامتی عاشقانه جدید جملات به سلامتی عاشقانه93 جملات به سلامتی عشق جملات عاشقانه و به سلامتی جملات به سلامتی عاشق جملات به سلامتی های عاشقانه جملات زیبای به سلامتی عاشقانه جملات به سلامتی رفیقی که جملات به سلامتی رفیقام جملات به سلامتی رفیق نامرد جملات کوتاه به سلامتی رفیق جملات زیبا به سلامتی رفیق جملات زیبای به سلامتی رفیق جملاتی به سلامتی رفیق جملات به بعضیا باس گفت جملات به بعضيا باس گفت جملات به بعضیا باس گفت 93 جملات به بعضیا باس گفت جدید جملات به بعضیا باس گفت خفن جملات به بعضیا باس گفت سنگین جملات ناب به بعضیا باس گفت جملات به سلامتي سنگين جملات به سلامتي جملات به سلامتي پدر جملات به سلامتي خودم جملات به سلامتيه جملات به سلامتي زيبا جملات به سلامتی فیس بوک جملات بهروز وثوق طارمی با گفتن این جملات به نیمکت تبعید می‌شود؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها