freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":سرمربی آرسنال بعد از برد تیمش در مورد اخراج گرانیت ژاکا اظهار کرد او به هیچ وجه کثیف بازی نمی‌کند.

به نقل از ساکرنت، آرسنال و در هفته‌ هشتم لیگ برتر انگلیس روند بردهای خود را ادامه داد تا با برتری خانگی سه بر دو برابر سوانزی، اکنون خودش را هم امتیاز با منچسترسیتی در صدر جدول می بیند.

آرسن ونگر بعد از پایان بازی گفت‌: احساسات متفاوتی دارم. مواقعی از بازی بود که آسان می آمد اما در واقع این طور نبود. ما دو بار از حریف پیش افتادیم ولی اشتباهایی داشتیم که کار را برای خودمان سخت کرد. وقتی برابر تیمی ته جدولی بازی می کنید، نباید از این اشتباه‌ها داشته باشید. خوشحالم که در پایان سه امتیاز این مسابقه را گرفتیم. حالا به اندازه سیتی امتیاز داریم و باید در بازی‌های بعدی‌مان باهوش‌تر عمل کنیم.

گرانیت ژاکا که در تابستان از ولفسبورگ راهی آرسنال شد، در ‌دقیقه 70 به علت خطای خشن با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد. ونگر در واکنش به این اخراج نیز گفت‌: به نظرم تصمیم داور سختگیرانه بود. از نظر من آن خطا فقط کارت زرد داشت ولی داور به سراغ کارت قرمز رفت. ژاکا باید از این خطا درس بگیرد و در بازی‌های بعدی این طور نباشد. باهوش بودن به این معنا است که شما یک اشتباه را دو بار تکرار نکنید. امیدوارم او باهوش باشد و از اشتباه‌های گذشته درس بگیرد. او در بوندسلیگا نیز چنین رفتارهایی را داشت ولی ژاکا به هیچ وجه بازیکن کثیفی نیست.

سرمربی توپچی‌های لندنی در پایان به تمجید از مسوت اوزیل پرداخت که یک گل به ثمر رساند. ونگر درباره ستاره آلمانی تیمش نیز گفت‌: از اوزیل این انتظار را دارم که در بازی‌ها بیشتر شوت بزند و هجومی‌تر ظاهر شود. او می‌توانست در این بازی هت تریک کند و از موقعیت‌های زیادی برخوردار بود که خود باید از آن استفاده می‌کرد. با این حال از شرایطی که در این فصل دارد خوشحالم.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۵۹:۴۷ دیده شده : ۸۵بار نویسنده : admin

نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست نشان زندگی نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نیست در سودای زلفت کار من نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم ونگر: ژاکا بازیکن کثیفی نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها