freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


با وجود اینکه گوگل یکی از بهترین و موفق‌ترین شرکت‌های فناوری جهان است و آرزوی بسیاری از کارمندان استخدام در چنین شرکتی است، برخی از کارمندان با استعدادی که در گوگل استخدام می‌شوند پس از مدتی تصمیم به ترک این شرکت می‌گیرند. در این شرایط بحث اینکه افراد برای چه شرکتی کار می‌کنند، یا سخت بودن کار یا میزان حقوق دریافتی مطرح نیست. کارمندان با استعداد گوگل تمایل دارند تا پس از مدتی به صورت مستقل به کار خود ادامه داد و با تاسیس یک استارت آپ، آینده ای جدید را برای خود بسازند. به همین منظور گوگل برای حفظ این نیروهای با ارزش به فکر چاره افتاده است.

شرکت گوگل در راستای از دست ندادن نیروهای با استعداد خود قصد دارد از این پس از این افراد حمایت کرده و به آنها فرصت دهد تا استارت آپ اختصاصی خود را تاسیس کنند. به این ترتیب گوگل فضایی شبیه به یک انکوباتور مخصوص استارتاپ‌ها را در اختیار کارمندان خود قرار خواهد داد تا کارمندان فرصت داشته باشند شرکت نوپای خود را راه بیندازند. این کارمندان می‌توانند از حمایت‌های گوگل از لحاظ مالی و هم چنین فضای فیزیکی مورد نیاز استفاده کنند.

طرح جدید گوگل از این قرار خواهد بود که به کارمندان فعلی کمک می‌کند تا شرکت خود را گسترش دهند و در این میان گوگل نقش سرمایه گذار را ایفا می‌کند. البته پیش از سرمایه‌گذاری گوگل، تیم مورد نظر باید از ماه ها قبل به صورت تمام وقت روی نوآوری‌ها و طرح تجاری خود کار کرده باشد.

شرکت گوگل هنوز اطلاعات دقیق‌تری درباره این طرح ارایه نکرده و به صورت رسمی نیز آن را تایید نکرده است. بنابراین باید منتظر انتشار اخبار رسمی و دقیق‌تر درباره این طرح جدید طی روزهای آینده باشیم.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹:۱۰ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

راهکار جدید برای سربازان فراری راهکار جدید لاغری راهکارهای جدید لاغری راهکارهای جدید تبلیغاتی راهکارهای جدید تبلیغات روشهای جدید تبلیغات روشهای جدید تبلیغات محیطی راهکارهای نوین تبلیغاتی روشهای جدید تبلیغات انتخاباتی روشهای جدید تبلیغات اینترنتی روشهای جدید تبلیغات انتخابات گوگل برای اندروید گوگل ارث برای اندروید گوگل کروم برای اندروید گوگل پلی برای اندروید گوگل مپ برای اندروید گوگل ترنسلیت برای اندروید گوگل پلاس برای اندروید دانلود گوگل برای اندروید گوگل پلیر برای اندروید گوگل تاک برای اندروید گوگل برای کامپیوتر گوگل پلی برای کامپیوتر گوگل ارث برای کامپیوتر گوگل مپ برای کامپیوتر گوگل کروم برای کامپیوتر گوگل پلاس برای کامپیوتر دانلود گوگل برای کامپیوتر گوگل ترنسلیت برای کامپیوتر مترجم گوگل برای کامپیوتر گوگل پلیر برای کامپیوتر گوگل برای جاوا گوگل کروم برای جاوا دانلود گوگل برای جاوا گوگل مپ برای جاوا گوگل ارث برای جاوا برنامه گوگل برای جاوا گوگل تالک برای جاوا گوگل تاک برای جاوا گوگل ارت برای جاوا گوگل مپ برای جاوا لمسی گوگل برای کدام کشور است گوگل مال کدام کشور است گوگل در کدام کشور است گوگل متعلق به کدام کشور است گوگل برای گوشی گوگل برای گوشی اندروید گوگل برای گوشی جاوا گوگل ارث برای گوشی اندروید گوگل ارت برای گوشی دانلود گوگل برای گوشی گوگل کروم برای گوشی اندروید دانلود گوگل برای گوشی اندروید گوگل پلی برای گوشی جی ال ایکس گوگل ارث برای گوشی گوگل برای موبایل گوگل ارث برای موبایل گوگل کروم برای موبایل گوگل مپ برای موبایل گوگل ارث برای موبایل اندروید دانلود گوگل برای موبایل نقشه گوگل برای موبایل گوگل تاک برای موبایل مترجم گوگل برای موبایل گوگل ارث برای موبایل جاوا گوگل برای نوکیا نقشه گوگل برای نوکیا N8 گوگل پلی برای نوکیا ایکس گوگل مپ برای نوکیا گوگل کروم برای نوکیا گوگل پلی برای نوکیا X دانلود گوگل برای نوکیا گوگل پلی برای نوکیا Xl گوگل پلی برای نوکیا گوگل مپ برای نوکیا C7 گوگل برای ترجمه گوگل برای ترجمه انگلیسی به فارسی گوگل ترجمه برای اندروید گوگل ترجمه برای موبایل سایت گوگل برای ترجمه گوگل ترجمه گوگل ترجمه همراه با تلفظ گوگل ترجمه تخصصی گوگل ترجمه با صدا گوگل ترجمه دانلود گوگل ارث برای اندروید 2.3.6 گوگل ارث برای اندروید 4 گوگل ارث برای اندروید ورژن جدید گوگل ارث برای اندروید جدید گوگل ارث برای اندروید 2.3 گوگل ارت برای اندروید 2.3 گوگل ارت برای اندروید موبایل دانلود گوگل ارث برای اندروید 2.1 گوگل کروم برای اندروید 4.2 گوگل کروم برای اندروید 2.3 گوگل کروم برای اندروید 2.2 گوگل کروم برای اندروید 2 گوگل کروم برای اندروید 4 گوگل کروم برای اندروید 2.1 گوگل کروم برای اندروید 2.3.3 گوگل کروم برای اندروید 2.3.5 گوگل کروم برای اندروید2.3.6 راهکار جدید گوگل برای حفظ کارمندانش

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها