freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":قائم مقام استقلال خوزستان، گفت: خیالمان راحت است که کادرفنی و بازیکنان در تیم کم نمی‌گذارند و به بهترین شکل تلاش می‌کنند.

علی پورکیانی در مورد پیروزی استقلال خوزستان مقابل ماشین‌سازی تبریز بعد از 5 هفته ناکامی، گفت: بازیکنان تیم تلاش‌‌شان را کردند و موفق شدند در این بازی به پیروزی برسند.

وی افزود: کسب امتیازات تک تک مسابقات اهمیت دارد و با جمع‌آوری امتیازات در پایان فصل می‌توانید انتظار رقم خوردن یک نتیجه ایده‌آل را داشته باشید. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و با تلاش زیاد در پی دفاع از حیثیت تیم هستیم. فوتبال برد و باخت دارد اما چیزی که خیال ما را راحت می‌کند این است که کادرفنی و بازیکنان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و کم نمی‌گذارند.

قائم مقام استقلال خوزستان در مورد اینکه پورموسوی شب گذشته از تعدادی بازیکن جوان در خط دفاع استفاده کرد، خاطرنشان کرد: بنده در مورد مسائل فنی نظر نمی دهم اما دیدگاهم را به عنوان یک هوادار مطرح می‌کنم. یک تیم 25-26 نفره هستیم که این گروه باید برای موفقیت تلاش کند. کادرفنی تصمیم می‌گیرد که از این ابزارها به چه شکلی استفاده کند. در بازی دیروز عزت پورقاز را هم در اختیار نداشتیم و یک دو مهره تیم مصدوم بودند اما با این وجود بازیکنان تلاش زیادی کردند. ابوالفضل اعلایی دیروز در قلب خط دفاع به میدان رفت و علی دغاغله هم تلاش زیادی کرد. سلمان بحرانی هم دیروز مورد استفاده قرار گرفت. در کل همانطور که گفتم کادرفنی به خوبی از مهره‌های خود استفاده می‌کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این پیروزی مسکنی مقطعی برای فراموش کردن مشکلات اخیر بود، گفت: این پیروزی مُسکن بود اما این حق طبیعی اعضای تیم است که حق و حقوقشان را دریافت کنند. امیدواریم مدیریت و هیأت مدیره باشگاه هر چه زودتر با در نظر گرفتن راهکاری این مشکلات را برطرف کنند.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷:۵۲ دیده شده : ۱۲۸بار نویسنده : admin

اعاده حیثیت از آیت الله شریعتمداری اعاده حیثیت از شاکی اهنگ حیثیت از فرشاد ازادی دانلود اهنگ حیثیت از فرشاد ازادی متن اهنگ حیثیت فرشاد ازادی اعاده حیثیت از متهم اعاده حیثیت متهم اعاده حیثیت از ازدواج های دانشجویی تیم قهرمان ایران تیم قهرمان ایران امیر تاجیک تیم قهرمان ایران دانلود تيم قهرمان ايران آهنگ تیم قهرمان ایران شعر تیم قهرمان ایران تیم قهرمان ایران قهرمان بمان قهرمانی تیمهای ایرانی در اسیا متن آهنگ تیم قهرمان ایران تیم های ایرانی قهرمان اسیا تیم قهرمان یورو 2016 تیم قهرمان تکواندو المپیک ریو تیم قهرمان وزنه برداری المپیک دانلود آهنگ تیم قهرمان ایران از امیر تاجیک دانلود تیم قهرمان ایران امیر تاجیک تیم قهرمان ایران از امیر تاجیک آهنگ تیم قهرمان ایران از امیر تاجیک تیم قهرمان چلنج کاپ تیم قهرمان من پیکان دانلود آهنگ تیم قهرمان ایران دانلود آهنگ تيم قهرمان ايران دانلود آهنگ تیم قهرمان ایران با لینک مستقیم دانلود آهنگ تیم قهرمان ایران تاجیک دانلود ترانه تیم قهرمان ایران دانلود اهنك تيم قهرمان ايران دانلود اهنگ تیم قهرمان ایران از تاجیک تیم قهرمان اهنگ تيم قهرمان ايران تيم واليبال ايران قهرمان آسيا شد آهنگ تيم قهرمان ايران قهرمانی تیم ایران چگونه دفاع کنیم چگونه دفاع شخصی کنیم چگونه از خود دفاع کنیم چگونه در دادگاه دفاع کنیم چگونه از حقمان دفاع کنیم چگونه در فوتبال دفاع کنیم چگونه از خودمان دفاع کنیم چگونه از کشورمان دفاع کنیم چگونه از اسلام دفاع کنیم چگونه از پروژه دفاع کنیم چگونه از خود دفاع كنيم چگونه از خود دفاع کنيم چگونه در دعوا از خود دفاع کنیم چگونه در دادگاه از خود دفاع کنیم چگونه ازخود دفاع کنم چگونه بتوانیم از خود دفاع کنیم چگونه ازخودم دفاع کنم چگونه در مدرسه از خود دفاع کنیم چگونه در درگیری از خود دفاع کنیم چگونه ازخودمان دفاع کنیم چگونه در دادگاه از خودمان دفاع کنیم چگونه ازخود دفاع کنیم پورکیانی: باید از حیثیت تیم قهرمان دفاع کنیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها