freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آیا قصد سفر به قاره سبز را دارید؟ آیا پیش از سفر شرایط و قوانین حاکم بر اروپا را مطالعه کرده‌اید؟ آیا از محدودیت‌های قانونی در کشورهای اروپایی اطلاع دارید؟ برای آشنایی با موارد غیر قانونی در کشورهای اروپایی در ادامه مطلب همراه کجارو باشید.

مطالعه و آشنایی با قوانین کشور مقصد یکی از ضروریات برنامه‌ریزی سفر برای تجربه سفری امن و پیشگیری از پیشامدهای ناخوشایند در برخورد با مردم بومی است. در ادامه درباره مواردی می‌خوانید که باید قبل از سفر به اروپا با آن‌ها آشنایی داشته باشید.

۱. ایجاد سر و صدا در روزهای یکشنبه

موارد غیر قانونی در اروپا

مقاله‌های مرتبط:

ایجاد هیاهو و سروصدای بی مورد یکی از مهمترین موارد ممنوعه در کشورهای اروپایی است؛ زیرا سر و صدا حتی در کمترین حد در روزهای تعطیل و یکشنبه‌ها در برخی کشورها مانند آلمان و سوئیس دارای ممانعت قانونی است. این ممنوعین شامل استفاده از ماشن چمنزنی، حفاری، استفاده از اره، چکش و ماشین‌آلات سنگین در خیابان‌ها است. همچنین, موزیک با صدای بلند و خالی کردن شیشه‌ها در سطل زباله نیز با جریمه مواجه می‌شود. در این رابطه، در کشورهای آلمان و سوئیس برای پیشگیری از جریمه باید در فاصله ۷ صبح تا ۸ عصر باید از ایجاد سر و صدای بی مورد خودداری کرد. همچنین استفاده از سیفون دستشویی پس از ساعت ۱۰ شب در کشور سوئیس جزیی از موارد ممنوعه است.    

۲. صرف خوراکی در داخل بناها

موارد غیر قانونی در اروپا

اگر برای سفر کشور ایتالیا را انتخاب کرده‌اید، به هنگام بازدید از مکان‌های تاریخی مانند پله‌های اسپانیایی (Spanish Steps) یا کولوسئوم (Colosseum) از خوردن خوراکی یا نوشیدن قهوه و سایر آشامیدنی‌ها پرهیز کنید؛ زیرا این کار در هنگام بازدید از بناهای عمومی و تاریخی برخی از شهرهای کشور ایتالیا مانند رم، فلورانس و ونیز ممنوع است. از جمله موارد مشمول این قانون می‌توان به میدان سن مارکو ونیز و پله‌های ورودی کلیسای فلورانس اشاره کرد.   

۳. عکاسی در برابر مقام‌ها و ساختمان‌های اداری

موارد غیر قانونی در اروپا

در کشورهایی مانند رومانی، روسیه، اسپانیا، اوکراین و مجارستان عکاسی در مکان‌هایی مانند فرودگاه‌ها، مراکز نظامی و دولتی ممنوع بوده و در صورت انجام این کار، فرد خاطی مورد بازجویی قرار می‌گیرد. برای مثال، به هنگام عکاسی در کشور فرانسه حتما دقت کنید تا افسر پلیسی در کادر نباشد. 

۴. همراه نداشتن مدارک شناسایی

موارد غیر قانونی در اروپا

در کشورهای اروپایی مانند آلمان، مجارستان، قبرس، اوکراین، بلژیک، هلند، اتریش و اسپانیا به همراه داشتن مدارک شناسایی در هر موقعیتی اجباری است. در صورتی‌که شهروند غیر اروپایی هستید، در این حالت باید همواره گذرنامه یا کپی آن را به همراه داشته باشید. این مسئله از آن جهت دارای اهمیت است که به دلیل تفاوت زبان، ظاهر و ... این امکان وجود دارد تا پلیس درخواست بازرسی کرده و شما ملزم به ارائه اوراق هویتی و مدارک اقامت خود هستید.

۵. غذا دادن به پرندگان

موارد غیر قانونی در اروپا

اگر در میدان سن مارکو قصد ریخت خرده نان برای پرندگان و گرفتن عکس یادگاری را دارید، بهتر است اندکی تامل کنید. در شهرهایی مانند ونیز و وین این کار با مجازات نقدی در حد چند صد یورو مواجه است؛ زیرا علاوه بر ایجاد آزار و اذیت عمومی، فضولات حیوانی باعث آسیب به بناهای تاریخی می‌شود.

۶. پوشش نامناسب

اگر برای سفر به پالما ده یورکا (Palma de Mallorca) یا بارسلونا در اسپانیا سفر می‌کنید، پس از خروج از منطقه ساحلی حتما لباس مناسب به تن داشته باشید، زیرا پوشش نامناسب در هنگام گردش در شهر غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده با جریمه‌ای معادل ۱۰۰ تا ۵۰۰ یورو مجازات خواهد شد.

۷. پوشیدن کفش پاشنه بلند

موارد غیر قانونی در اروپا

اگر علاقمند به بازدید از خرابه‌های باستانی در آتن هستید، پس حتما کفش‌های راحتی خود را به همراه ببرید؛ زیرا مکان‌هایی مانند پارتنون، پرستشگاه دلفی و سایر مکان‌هایی تاریخی کشور یونان برای برگزاری مراسم‌هایی نظیر کنسرت‌ موسیقی در طول فصل بهار و تابستان در اختیار عموم بوده و به منظور حفاظت از این آثار استفاده از کفش پاشنه بلند ممنوع است.

۸. خالی بودن مخزن سوخت

موارد غیر قانونی در اروپا

اگرچه خالی بودن باک سوخت خودرو به ندرت در رده جرایم قرار می‌گیرد، ولی چنین قانونی در بزرگراه‌های کشور آلمان حاکم است، زیرا توقف در کنار بزرگراه‌های مجاز به رانندگی با سرعت بالا غیر قانونی است و راننده خاطی با جریمه مواجه می‌شود.

منبع businessinsider

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰:۳۳ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

مواردی که مهریه تعلق نمیگیرد مواردی که مهریه به زن تعلق نمی گیرد مواردي كه مهريه به زن تعلق نميگيرد مواردی که خمس تعلق میگیرد مواردی که خمس به آن تعلق میگیرد مواردی که غیبت جایز است مواردی که مشمول مالیات نیست مواردی که مشمول بیمه نیست مواردی که باعث نازایی میشود مواردی که باعث ناباروری میشود مواردی که شامل بیمه میشود مواردی که شامل بیمه تکمیلی می شود مواردی که شامل بیمه طلایی می شود مواردی که شامل بیمه میشوند مواردی که شامل حق بیمه میشود مواردی که شامل بیمه تامین اجتماعی میشود مواردی که شامل بیمه و مالیات میشود مواردی که روزه باطل میشود مواردی که روزه را باطل میکند مواردي كه روزه را باطل ميكنند مواردی که روزه را باطل میکنند مواردي كه روزه را باطل ميكند چیزهایی که روزه را باطل میکنند چیزهایی که روزه رو باطل می کند مواردی که باعث باطل شدن روزه میشود چیزهایی که روزه را باطل میکند مکارم چیزهایی که روزه را باطل میکند خامنه ای مواردی که باعث چاقی میشود مواردی که باعث چاقی صورت میشود مواردی که در خواستگاری مواردی که در خواستگاری باید مطرح شود مواردی که در خواستگاری مطرح میشود مواردی که باید در خواستگاری رعایت شود در اروپا اروپا در قرون جدید اروپا در قرون وسطی اروپا در قرن جدید اروپا در قرون جديد اروپا در قرن 19 اروپا در قرون وسطي اروپا در دوره رنسانس اروپا در جنگ جهانی دوم تحصیل در اروپا تاریخ اروپا در قرون جدید تحولات اروپا در قرون جدید پیشرفت اروپا در قرون جدید نقشه اروپا در قرون جدید اروپا در آغاز قرون جدید اروپا قرون جدید تحولات سیاسی اروپا در قرون جدید تاریخ اروپا در قرون وسطی نقشه اروپا در قرون وسطی اوضاع اروپا در قرون وسطی وضعیت اروپا در قرون وسطی اروپا قرون وسطی اوضاع اجتماعی اروپا در قرون وسطی دانلود کتاب اروپا در قرون وسطی اوضاع سیاسی اروپا در قرون وسطی تحولات سیاسی اروپا در قرن جدید تحولات سياسي اروپا در قرون جديد تحولات فكري و علمي اروپا در قرون جديد وضعیت اروپا در قرن 19 تحولات اروپا در قرن 19 اروپا قرن 19 بررسی وضعیت اروپا در قرن 19 وضعیت اروپا در قرن نوزدهم وضعیت ایران و اروپا در قرن 19 اروپا در قرن نوزدهم تاریخ اروپا در قرن 19 نقشه اروپا در قرن 19 تاريخ اروپا در قرون وسطي اروپا در قرن وسطی کتاب اروپا در قرون وسطی نقشه اروپا در جنگ جهانی دوم اروپا بعداز جنگ جهانی دوم نقشه اروپا در زمان جنگ جهانی دوم پایان جنگ جهانی دوم در اروپا اروپا قبل از جنگ جهانی دوم کتاب جنگ جهانی دوم در اروپا دانلود کتاب جنگ جهانی دوم در اروپا تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان تحصیل در اروپا با کمترین هزینه تحصیل در اروپا رایگان تحصيل در اروپا بدون مدرك زبان تحصیل در اروپا به زبان انگلیسی تحصیل در اروپای شرقی تحصیل در اروپا با دیپلم تحصیل در اروپا یا کانادا تحصیل در اروپا با هزینه کم می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید مواردی که در اروپا غیرقانونی تلقی می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها