freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در یک گفت‌وگوی تفصیلی با نشریه فارین افرز درباره مسائل مختلف بین‌المللی از جمله توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 و بحران سوریه صحبت کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره مذاکرات برای حل بحران سوریه و اینکه آیا وی می‌تواند توافقی را تصور کند که هم آمریکا، هم روسیه و هم ایران را در بر داشته باشد، گفت: من می‌توانم چنین توافقی را متصور باشم. هر چند هنوز کسی حرف آخر خود را در این مقطع زمانی نزده است اما بهتر است که بر سر میز مذاکره برای مذاکراتی درست تلاش شود تا اینکه بیشتر از این شاهد تخریب حلب و سوریه باشیم.

کری در ادامه به سوالاتی درباره توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 که تابستان سال گذشته حاصل شد و در ژانویه 2016 به اجرا درآمد پاسخ داد.

وی درباره اینکه آیا ممکن است توافق هسته‌ای منجر به تغییر رفتار ایران در دیگر زمینه‌ها شود، بیان کرد: در حال حاضر مهمترین چیزی که می‌توانیم انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم ما به  سهم خود به این توافق پایبند بوده‌ایم. ما این کار را انجام داده و حتی فراتر از آن رفته‌ایم تا اطمینان کسب کنیم که بانک‌هایی به دلایل متعدد که مایل به تعامل با ایران نیستند، با این کشور دادوستد می‌کنند. ما تمام تحریم هایی که توافق کردیم لغو کنیم را برداشته‌ایم اما مشکلات دیگری نیز وجود دارد. ما باید به ایران در درک این موضوع کمک کنیم که چالش‌هایی داخلی در ارتباط با نظام بانکداری‌اش، رویه‌های تجاری‌اش و شفاف‌سازی خود دارد که باید به آنها رسیدگی کند.

رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا در پاسخ به این سوال که آیا آنها می‌توانند چنین کمکی را به ایران بکنند، مدعی شد: بله. ما درباره فناوری و چند چیز به خصوص دیگر توانستیم کمک کنیم اما به دلیل درگیری ایران در یمن،‌ پشتیبانی‌اش از اسد (رئیس جمهور سوریه)، حمایتش از حزب‌الله و شلیک موشک‌هایی که مردم آن را تهدیدآمیز می‌بینند و این قبیل موارد، این کار بسیار دشوار است. این مسائل تلاش‌ها برای حرکت رو به جلو را پیچیده می‌کند.

کری در ادامه ادعاهای خود به تفکر رهبر معظم انقلاب نسبت به غرب اشاره کرد و آن را عاملی برای فشار بر نظام سیاسی ایران دانست و گفت: اما من امیدوارم که ایران به مرور زمان به شکلی سازنده به جامعه بین‌الملل بازگردد و برای با ثبات‌تر شدن منطقه و برقراری صلح در مناطقی که به آن نیاز دارند، تلاش کند.

به گزارش ایسنا، از زمان اجرای توافق هسته‌ای مقامات ایران همواره نسبت به قصور واشنگتن در اجرای تعهداتش شکایت کرده و می‌گویند که بانک‌های بزرگ غربی به دلیل ترس از تحریم‌های باقیمانده واشنگتن علیه تهران برای آغاز تعامل با ایران احتیاط می‌کنند و این مانعی است تا ایران به دستاوردهای اقتصادی مورد انتظار از برجام دست پیدا کند.

وزیر امور خارجه آمریکا در حالی از تغییر رفتار ایران در منطقه سخن می‌گوید که جمهوری اسلامی ایران به ویژه بر بازگرداندن ثبات در منطقه تأکید و برای آن تلاش می‌کند و می‌گوید که این سیاست‌های مداخله‌جویانه آمریکا در منطقه است که منجر به بی‌ثباتی، اختلاف میان کشورها و حتی جنگ‌های داخلی شده است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵:۲۳ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin

کری دربی کری دربی 95 کری دربی83 کری دربی 76 کری دربی 77 کری دربی 80 کری دربی 78 کری دربی 79 کری دربیمارستان کری دربی استقلال کری در ایران جان کری در ایران دختر جان کری در ایران کری در خاک ایران کری ایرانی خواهر جان کری در ایران حضور جان کری در ایران عکسهای جان کری در ایران کری در آغوش اشتون جان کری در آغوش اشتون کری در عراق جان کری در عراق جان کری در کردستان عراق کری در ژنو کری خوانی دربی 77 کری های دربی 77 درمان کری گوش درمان کری گوش با طب سنتی درمان کری ناگهانی گوش درمان گیاهی کری گوش توافق هسته ای توافق هسته ای ایران با 5+1 توافق هسته ای انجام شد توافق هسته ای لوزان توافق هسته ای رسما اعلام شد توافق هسته ای ژنو توافق هسته ای و قیمت مسکن توافق هسته ای امروز توافق هسته ای چه شد توافق هسته ای به کجا رسید توافق هسته ای ایران با 5+1 در لوزان توافق هسته ای ایران با 5+1 امروز متن توافق هسته ای ایران با 5+1 نتایج توافق هسته ای ایران با 5+1 متن کامل توافق هسته ای ایران با 5+1 توافقات هسته ای ایران با 5 1 نتیجه توافق هسته ای ایران با 5+1 متن انگلیسی توافق هسته ای ایران با 5+1 متن توافق نامه هسته ای ایران با 5+1 توافق هستهای ایران توافق هستهای ایران و امریکا متن توافق نامه هستهای ایران توافقات هستهای ایران اخبار توافق هستهای ایران اخرین اخبار توافق هستهای ایران اخرین خبر از توافق هستهای ایران توافق هستهای انجام شد توافق هستهای لوزان توافق هستهای چه شد توافق هستهای به کجا رسید توافق هستهای ژنو توافقات هستهای توافق هستهای اخبار توافقات هستهای فراتر از دانش فراتر از دانش اندروید مجتمع فراتر از دانش کلاس فراتر از دانش فراتر دانش موسسه آموزشی فراتر از دانش آموزشگاه کامپیوتر فراتر از دانش سایت موسسه فراتر از دانش آدرس آموزشگاه فراتر از دانش دوره های فراتر از دانش فراتر از انسان فراتر از انسان Manoto فراتر از انسان قدرت ذهن فراتر از انسان اپارات فراتر از انسان دانلود فراتر از انسانها فراتر از انسان ارباب جانوران فراتر از انسان منوتو مستند فراتر از انسان برنامه فراتر از انسان فراتر از بودن فراتر از بودن کریستین بوبن فراتر از بودن کریستین بوبن دانلود فراتر از بودن کریستین بوبن Pdf فراتر از بودن دانلود فراتر از بودن بوبن فراتر از بودن Pdf فراتر از بودن اثر کریستین بوبن فراتر از بودن كريستين بوبن کتاب فراتر از بودن Manoto1 فراتر از انسان فراتر از علم فراتر از علم با مورگان فریمن کتاب فراتر از علم عجایب فراتر از علم دانلود کتاب فراتر از علم سایت فراتر از علم مستند فراتر از علم فراتر علم دانلود مستند فراتر از علم فراتر از زمین فراتر از زمین سوم راهنمایی فراتر از زمین علوم سوم راهنمایی فراتر از زمین پاورپوینت فراتر از زمین ویکیپدیا فراتر از زمین چیست فراتر از زمين دنیایی فراتر از زمین درس فراتر از زمین عکس فراتر از زمین فراتر از ذهن کتاب فراتر از ذهن دانلود برنامه فراتر از ذهن ذهن فراتر از ثروت برنامه فراتر از ذهن فراتر ذهن دانلود مستند فراتر از ذهن فراتر از عشق فراتر از عشق لیلی و مجنون فراتر از عشق مرضیه قنبری رمان فراتر از عشق کتاب فراتر از عشق چیزی فراتر از عشق خواندن رمان فراتر از عشق دانلود رمان فراتر از عشق Pdf دانلود رمان فراتر از عشق برای اندروید دانلود کتاب فراتر از عشق فراتر از خبر کری: در توافق هسته‌ای فراتر از تعهدات‌مان رفته‌ایم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها