freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اچ.تی.سی می‌گوید رابط کاربری/UI ساخت این کمپانی روی گوشی HTC 10 کمترین اپ تکراری را در مقایسه با رقبای اندرویدی دارد.گوگل به سازندگان گوشی اجازه استفاده رایگان از سیستم‌عامل خود را می‌دهد اما از آنها می‌خواهد تا اپلیکیشن‌های معین اندرویدی را روی گوشی خود نصب و اجرا کنند.

جیمیل، گوگل‌درایو، گوگل‌فوتوز، گوگل‌پلی و ... ازاین‌دست اپ‌ها است که روی هر گوشی اندرویدی دیده می‌شود. سازندگان نیز با اجرای رابط کاربری اختصاصی خود سعی می‌کنند اپ‌های اختصاصی خود را روی گوشی برای کاربر نصب کنند و به همین خاطر شاهد اپ‌های تکراری روی گوشی‌های اندرویدی هستیم.

اما اچ.تی.سی با همکاری تنگاتنگ با گوگل، سعی کرده جلوی این تکرار را بگیرد و به همین دلیل معتقد است اچ.تی.سی ۱۰ کمترین تکرار اپلیکیشنی را در خود جای‌داده است.

کمپانی تایوانی برای قابت کردن این موضوع، گوشی ساخت خود را با رقبایی مانند سونی، ال.جی و سامسونگ مقایسه کرده است و جدول زیر را تهیه‌کرده که نشان از کمترین اپ تکراری در اچ.تی.سی ۱۰ دارد. (در این مقایسه سونی اکسپریا زد ۵ بدترین حالت تکرار را دارد.)درنتیجه ما شاهد گوشی سریعتر از اچ تی سی هنگام کار با اپ های داخل اینترفیس اختصاصی آن هستیم.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵:۸ دیده شده : ۱۱۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها