freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":رئیس فدراسیون والیبال می‌گوید: این هفته جلسه‌ای در خصوص عملکرد لوزانو برگزار می‌شود اما آنها عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارند.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال درباره ادامه همکاری با لوزانو و اینکه شایعه شده او با لهستان به توافق رسیده، اظهار داشت: این موضوع هم از سوی لوزانو و هم از سوی فدراسیون لهستان تکذیب شد اما سوال این است آیا می‌خواهیم ادامه دهیم یا خیر؟ این موضوع باید بررسی شود. عملکرد لوزانو و همینطور نحوه اداره تیم توسط او باید مورد بررسی قرار بگیرد.

داورزنی افزود: با توجه به اینکه ما برنامه چهار ساله داریم تصمیم‌گیری باید به گونه‌ای باشد که به هدف بعدی‌مان در المپیک یعنی حضور در جمع چهار تیم برسیم. حالا باید بررسی کنیم ببینیم آیا با لوزانو می‌توانیم به این هدف برسیم یا خیر. این موضوع هفته بعد مورد بررسی قرار می‌گیرد و عملکرد وی مورد تحلیل قرار خواهد گرفت. اگر برای ادامه همکاری به جمع‌بندی برسیم که از او دعوت می‌کنیم در غیر این‌صورت از گزینه‌های دیگر استفاده می‌کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به اینکه برای مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 و المپیک 2020 باید برای حضور در جمع چهار تیم برنامه‌ریزی شود، خاطرنشان کرد: فیزیک بدنی تیم‌های بالای جدول و برنامه‌ریزی آنها شاخص‌های ماست که به ما می‌گوید برای چهار سال بعد کجا ضعف داریم که باید برطرف شود. مدل تمرینات و اردوها چطور باید باشد. اینها نکاتی است که باید کارشناسی شود و بعد اقدام کنیم. ما یکی دو ماه فرصت داریم،‌با حوصله کار می‌کنیم و عجله‌ای برای انتخاب سرمربی نداریم. کادر فنی هم تا یکی دو ماه آینده مشخص خواهد شد.

وی درباره بدهی تیم‌های حاضر در لیگ برتر، تصریح کرد: یک بخشی از مشکلاتی که باشگاه‌ها در عدم پرداخت‌های خود دارند داخلی است اما مشکلاتی که باشگاه‌ها در خصوص پرداخت‌ها به بازیکن خارجی دارند دغدغه ماست. سال گذشته خیلی از باشگاه‌ها پول بازیکنان خارجی را نداده بودند و ما منابع زیادی را برای پرداخت‌ها متحمل شدیم. نمی‌توانستیم اجازه دهیم با اعتبار ایران بازی شود.

داورزنی ادامه داد: از طرفی مربیان و بازیکنان زندگی‌شان از این راه تأمین می‌شود. برخی از باشگاه‌ها فقط 10 درصد از قراردادهایشان را پرداخت کردند. بازیکن حرفه‌ای که زندگیش از این راه می‌گذرد شاید 5-4 ماه خویشتنداری کند. ما برای باشگاه تعیین تکلیف نمی‌کنیم اما از منافع بازیکن و باشگاه حمایت می‌کنیم. باشگاهی که در پرداخت ورودیه لیگ مشکل دارد و با بازیکنان خارجی قرارداد هنگفت میلیاردی و میلیونی می‌بندد این یک تضاد است و فدراسیون به این موضوع یک نگاه جدی دارد.

رئیس فدراسیون والیبال در ادامه صحبت‌هایش با بیان اینکه فدراسیون بیش از چهار میلیارد از باشگاه‌ها مطالبه دارد، خاطرنشان کرد: ما خیلی از مشکلات را درک می‌کنیم اما به باشگاه‌ها گفته‌‌ایم باید تعیین تکلیف کنند. امسال به سازمان لیگ گفتیم باشگاه‌هایی که توانایی حضور دارند در لیگ شرکت کنند. برخی باشگاه‌ها 80-70 درصد می‌توانند ادامه دهند اما برخی باشگاه‌ها از همان ابتدا مشکل دارند. به همین دلیل نمی‌توانند در لیگ شرکت کنند. برخی باشگاه‌ها می‌گویند نقدینگی ندارند اما ما گفته‌ایم این هفته کارت بازی برای تیم‌هایی صادر شود که تعیین تکلیف کرده‌اند.

داورزنی در خصوص نامه کمیته بین‌المللی المپیک به برخی فدراسیون‌ها عنوان کرد: دولت فقط نقش نظارتی داشته است. ما در تدوین برنامه های خود هیچ وقت با دولت به مشکل نخوردیم. کوبیدن بر طبل اینکه دولت در کار فدراسیون‌های دخالت می کند خوب نیست و به عقیده من اصلا نباید رسانه‌ای می‌شد. یا وزیر ورزش نباید پاسخگوی اتفاقات باشد و یا اگر هست باید اختیار نظارت هم داشته باشد. بحث من اصلا مربوط به اشخاص نیست و یک موضوع کلی را می‌گویم.

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸:۲ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

H. 4434 H. 4568 H R 4568 Hama H-45684 H. 4565 H.r. 4565 H. 4569 H.r. 4569 H4461 H4461 Medicare Jis H4461 H. 4real بعد از میلیارد چه عددی است بعد میلیارد چه عددی است بعد از عدد میلیارد چه عددی است بعد از میلیارد بعد از میلیارد چیست بعد از میلیارد چیه بعد از میلیارد چه واحدی است بعد از میلیارد چی میشه بعد از میلیارد چه رقمی است بعد از میلیارد چه عددی هست بعد از ميليارد چيست؟ بعد از ميليارد چيه عدد بعد از میلیارد چیست واحد بعد از میلیارد چیست اعداد بعد از میلیارد چیست بعد میلیارد چیست رقم بعد از میلیارد چیست؟ در ریاضی بعد از میلیارد چیست بعد میلیارد چیه بعد از میلیارد چی هست بعد از میلیارد چی است بعد از میلیارد چی میاد بعد از میلیون چه واحدی است بالاتر از میلیارد بالاتر از میلیارد چیست اعداد بالاتر از میلیارد ارقام بالاتر از میلیارد عددهای بالاتر از میلیارد رقم بالاتر از میلیارد عدد بالاتر از میلیارد واحدهای شمارش بالاتر از میلیارد شمارش اعداد بالاتر از میلیارد بزرگتر از میلیارد اعداد بزرگتر از میلیارد واحد بزرگتر از میلیارد عدد بزرگتر از میلیارد واحدهای بزرگتر از میلیارد عددهای بزرگتر از میلیارد شمارش اعداد بزرگتر از میلیارد داریم با حسین حسین پیر میشویم داریم با حسین حسین پیر داريم با حسين حسين پير ميشويم شعر داریم با حسین حسین پیر میشویم کتاب داریم با حسین حسین پیر میشویم داریم با حسین حسین داریم مگه بهتر از تو داریم مگه مگه داریم مگه میشه عجب مگه داریم هه مگه داریم اصلا مگه داریم آهنگ مگه داریم مگه داریم فیس نما مگه داریم امیر ارس اخه مگه داریم داریم ما کشوری داریم مانند خلا ما داریم به کجا میریم ما داریم جدا میشیم فامیل داریم ما فامیله داریم ما فاميل داريم ما مملکته داریم ما فاميله داريم ما میهنی داریم مانند خلا مملکته داریم مملکته داریم تلگرام مملکته داریم جدید مملکته داریم؟ طنز مملکته داریم Google+ مملكته داریم مملکته داریما مملکته داریم 93 مملكته داريم فيسبوك صفحه مملکته داریم میهمان داریم فیلم کامل مهمان داریم میهمان داریم داستان میهمان داریم دانلود رایگان میهمان داریم نقد دانلود مهمان داریم بازیگران مهمان داریم میهمان داریم نقد فیلم ميهمان داريم نقد تیزر میهمان داریم اعصابه داریم اعصابه داریم فیس بوک اعصابه داريم Facebook اعصابه داریم اعصابه ما داریم مورد داریم مورد داریم جدید 93 مورد داریم که مورد داریم جدید مورد داریم دختره مورد داریم پسره مورد داریم پسرا مورد داریم باحال مورد داريم جوک مورد داریم داورزنی: بیش از 4 میلیارد از باشگاه‌ها طلب داریم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها