freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365361/7  زمان: 11:07  1395/07/25  بازدید: 9,699

پورموسوی می گوید از هواداران خونگرم تیممان می خواهم برای حمایت استقلال خوزستان پنج شنبه به ورزشگاه بیایند و مارا تنها نگذارند.

سید سیروس پورموسوی در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره بازی روز گذشته برابر ماشین سازی تبریز گفت: ما شناخت خوبی از ماشین سازی داشتیم و می خواستیم نیمه اول را کنترل کنیم و در نیمه دوم به دنبال برد باشیم، در نیمه اول خط دفاعی ما خوب عمل کرد و از آنها راضی هستم. هاشمی و دغاغله بازی کردند و نمره قبولی به آنها می دهم.

 

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه گفت: بالاخره این سه امتیاز برای ما بسیار ضروری بود  و با این برد در جدول تا رده پنجم بالا آمدیم. باید این روند خوب را حفظ کنیم و در بازی های آینده به فکر جمع آوری امتیازات باشیم.

 

پورموسوی درباره بازی با پرسپولیس گفت: تا روز گذشته وقت ما صرف بازی با ماشین سازی شده بود و اکنون وقت فکر کردن به پرسپولیس خواهد بود، بازی روزگذشته آنها را دیدیم و در تمرینات این هفته را برای مقابله با پرسپولیس برنامه ریزی می کنیم. پرسپولیس تیم با شخصیتی است و مربی با تجربه ای دارد اما بالاخره ما سال قبل قهرمان شده ایم و بازیکنان ما اعتماد به نفس خوبی دارند و می دانند اگر بخواهند هر تیمی را می توانند شکست بدهند.  


وی در ادامه افزود: من به بازیکنانم افتخار می کنم و به شرف آنها درود می فرستم که 4 ماه بدون پول بازی کردند. در این مدت تنها استاندار به ما کمک کرد و بقیه مارا تنها گذاشتند.


پورموسوی در انتها گفت: پنج شنبه بازی سختی را خواهیم داشت و از هواداران خوب تیممان می خواهم که به ورزشگاه بیایند تا ما کنار آنها با قوت قلب بیشتری برای شادی آنها تلاش کنیم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴:۸ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها