freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365356/31  زمان: 11:18  1395/07/25  بازدید: 1,409

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که وین رونی، کاپیتان تیمش که در هفته های اخیر نیمکت نشین بوده، هنوز مورد علاقه هواداران است.

به گزارش "ورزش سه"، رونی اخیرا از تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد کنار گذاشته شده است. گرت ساو‌گیت او را از فهرست اصلی تیم خط زد و مورینیو نیز او را نیمکت نشین کرده است. با این حال سرمربی پرتغالی مدعی شد که هواداران یونایتد هنوز برای رونی احترام قائل هستند.

 

 


او گفت:" راستش را بخواهید، در بازی قبلی و در هنگام گرم کردن، هواداران یونایتد وین را هو نکردند. حس کردم که اولدترافورد پشت اوست و از او دفاع می‌کند. بنابراین رونی در منچستریونایتد حس می‌کند که در خانه حضور دارد. در یونایتد او احترام دریافت می‌کند و نه در آنفیلد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶:۲۷ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin

مورينيو روني مورينيو يريد روني مورد احترام بودن مورد احترام قرار گرفتن چگونه مورد احترام باشیم چگونه مورد احترام دیگران باشیم چگونه رفتار کنیم که مورد احترام دیگران باشیم چگونه رفتار کنیم تا مورد احترام دیگران باشیم در مورد احترام به پدر و مادر حدیث در مورد احترام به پدر و مادر تحقیق در مورد احترام به پدر و مادر شعر در مورد احترام به پدر و مادر انشا در مورد احترام به پدر و مادر داستان در مورد احترام به پدر و مادر مقاله در مورد احترام به پدر و مادر مطلب در مورد احترام به پدر و مادر آیه در مورد احترام به پدر و مادر حديث در مورد احترام به پدر و مادر در مورد احترام به والدین در باره احترام به والدین حدیث در مورد احترام به والدین تحقیق در مورد احترام به والدین شعر در مورد احترام به والدین مقاله در مورد احترام به والدین داستان در مورد احترام به والدین احادیث در مورد احترام به والدین آیه در مورد احترام به والدین انشا در مورد احترام به والدین چگونه مورد احترام ديگران باشيم؟ چگونه رفتارکنیم که مورد احترام دیگران باشیم چگونه مورد احترام دیگران قرار بگیریم چگونه رفتار کنیم تا مورد احترام دیگران قرار بگیریم چگونه رفتار کنیم که مورد احترام دیگران قرار بگیریم در مورد احترام به بزرگترها حدیث در مورد احترام به بزرگترها انشا در مورد احترام به بزرگترها شعر در مورد احترام به بزرگترها تحقیق در مورد احترام به بزرگترها حدیثی در مورد احترام به بزرگترها مقاله در مورد احترام به بزرگترها داستان در مورد احترام به بزرگترها احادیث در مورد احترام به بزرگترها جملات زیبا در مورد احترام به بزرگترها در مورد احترام در مورد احترام گذاشتن به دیگران در مورد احترام به مادر حدیث در مورد احترام هواداران استقلال هواداران استقلال در فیس بوک هواداران استقلال فیس بوک هواداران استقلال اهواز هواداران استقلال خوزستان هواداران استقلال و پرسپولیس هواداران استقلال بیشترند یا پرسپولیس هواداران استقلال همراه اول هواداران استقلال عکس هواداران استقلال Facebook هواداران استاد شجریان سایت هواداران استاد شجریان طرفداران استاد شجریان وبسایت هواداران استاد شجریان سایت هواداران استقلال اهواز کانون هواداران استقلال اهواز وبلاگ هواداران استقلال اهواز سایت رسمی هواداران استقلال اهواز هواداران استفلال کانون هواداران استقلال سایت هواداران استقلال هواداران متعصب استفلال هواداران استقلا سایت هواداران استقلال خوزستان کانون هواداران استقلال خوزستان هواداران استقلال و پرسپولیس ایرانسل طرفداران استقلال و پرسپولیس رالی هواداران استقلال و پرسپولیس تعداد هواداران استقلال و پرسپولیس آمار هواداران استقلال و پرسپولیس سایت هواداران استقلال و پرسپولیس مسابقه هواداران استقلال و پرسپولیس کل کل هواداران استقلال و پرسپولیس رالی بزرگ هواداران استقلال و پرسپولیس طرفداران استقلال بیشترند یا پرسپولیس هواداران استاد شادمهر عقیلی مورینیو: رونی مورد احترام هواداران است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها