freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، اردشیر نوریان در نطق میان دستور امرور (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، گفت: استان چهارمحال و بختیاری در سفر استانی هیات دولت 14 مصوبه داشت که از این تعداد فقط 2 مصوبه اجرایی شد و 5 مصوبه نیز به گفته مسئولان در دست اجراست و 4 مصوبه از برنامه عقب هستیم و 3 مصوبه نیز اصلا اجرا نشده است. این مسئله می‌تواند امید مردم به دستاوردهای کاروان تدبیر و امید را ضعیف کند.

وی آب را محور نطقش قرار داد و افزود: اگرچه به کرات در این باره در مجلس سخن گفته شده است بنده نیز مواردی را تذکر می‌دهم. اگر وزیر نیرو به موارد تذکر داده شده توجه کرده بود، امروز با این وضعیت روبرو نبودیم، تمام استان‌های مبدا و مقصد پروژه آب‌رسانی ناراضی نبودند،  مردم یکدیگر را به زیاده‌خواهی متهم نمی‌کردند، فضای بدبینی به دولت گسترش نمی‌یافت و مسئولان استان‌های همجوار صحبت‌های غیر مسئولانه بر زبان نمی‌راندند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد به برخی اظهارات نمایندگان مجلس، گفت: عده‌ای از نمایندگان مجلس متاسفانه صحبت‌های غیرکارشناسی و غیر مسئولانه و بی‌توجه به مصالح و حقوق مردم بیان می‌کنند. میلیاردها تومان هزینه پروژه‌های غیرقانونی گلاب شده است. آقای وزیر نیرو توضیح دهید که آیا در این پروژه مجوزهای قانونی صادر شده است؟  پول اجرای پروژه و ردیف تامین اعتبار آن کجاست؟ مجوز زیست محیطی پروژه را چه کسی صادر کرده است و حق‌آبه چه کسی قرار است توسط این تونل شود؟ باید پاسخگوی این سوالات باشید.

ادامه دارد...

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸:۱۲ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

دولت به انگلیسی دولتی به انگلیسی کارمند دولت به انگلیسی دولت الکترونیک به انگلیسی مدیریت دولتی به انگلیسی دانشگاه دولتی به انگلیسی ارز دولتی به انگلیسی شغل دولتی به انگلیسی شرکت دولتی به انگلیسی معنی دولت به انگلیسی سازمان های دولتی به انگلیسی نمونه دولتی به انگلیسی رشته مدیریت دولتی به انگلیسی مدرسه نمونه دولتی به انگلیسی دولت به خران دادی و حشمت به سگان دولت به خران دادی دولت به خران دادی و نعمت به سگان دولت به چه معناست دولت فدرال به چه معناست گر به دولت برسی گر به دولت برسی مست نگردی مردی از کیست گر به دولت برسی مست نکردی مردی گر به دولت برسی مست نگردی مستی گر به دولت برسی از کیست گر به دولت برسي مست نگردي مردي گر به دولت برسي گر به دولت برسي مست شعر گر به دولت برسی مست نگردی مردی از کیست شعر گر به دولت برسی انتقاد به دولت روحانی انتقاد به دولت انتقادات به دولت احمدی نژاد انتقادات به دولت خاتمی سایت انتقاد به دولت پیشنهاد به دولت پيشنهاد به دولت سایت پیشنهاد به دولت سایت پیشنهادات به دولت پیشنهاد انبوه سازان به دولت شکایت به دولت شکایات مردمی به دولت شکایات مردم به دولت شعر گر به دولت برسی مست نگردی مردی عیدی دولت به مردم در سال 95 عیدی دولت به مردم عیدی دولت به مردم در سال 93 عیدی دولت به مردم در سال 94 عيدي دولت به مردم عیدی دولت به مردم در سال 92 عیدی دولت به مردم سال 93 عیدی دولت به مردم 93 عيدي دولت به مردم چقدر است عیدی دولت به مردم 94 می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید توجه چیت‌چیان به تذکرات مانع گسترش جو بدبینی به دولت می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها