freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: رحمانی و طارمی نباید از تعویض ناراحت شوند، چراکه این مربی است که تشخیص می‌دهد چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی بازی نکند.

 علی پروین در خصوص برد روز گذشته پرسپولیس مقابل نفت، ناراحتی برخی از بازیکنان در زمان تعویض و همچنین نتایج اخیر تیم ملی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

پرسپولیس روز گذشته نتیجه خوبی مقابل نفت گرفت. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟

من از روز اول هم گفته بودم که این پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی است و دیروز هم بازیکنان با بازی خوبی که انجام دادند، این موضوع را نشان دادند، البته از حق نباید گذشت؛ چراکه نفت هم بسیار خوب بازی کرد و تیم خوبی است و گل اولی که خوردند باعث شد شیرازه تیم آنها پاشیده شود. این باخت از ارزش‌های نفت کم نمی‌کند و مطمئن باشید پرسپولیس روزبه روز بهتر خواهد شد.

شما فکر می‌کنید پرسپولیس بتواند امسال قهرمان لیگ شود؟

شک نکنید. صد درصد پرسپولیس قهرمان امسال لیگ خواهد بود؛ چراکه هیچ تیمی مثل آنها فوتبال بازی نمی‌کند.

پرسپولیس امسال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست. فکر می‌کنید این تیم می‌تواند در آسیا هم نتایج خوب و درخشانی بگیرد؟

هنوز نمی‌دانم پرسپولیس به پلی‌آف می‌رود یا نه، اما اگر آنها وارد مسابقات شوند، بدون شک از گروه‌شان بالا خواهند آمد. پرسپولیس تیم خوب و جاافتاده‌ای است که یک تیم خوب هم روی نیمکت دارد. پرسپولیس امسال خوب بسته شده و می‌توان به آن امیدوار بود.

شما ازجمله مربیانی هستید که همواره مخالف بازیکن‌سالاری بودید، اما روز گذشته چه در بازی استقلال و سیاه‌جامگان و چه در بازی پرسپولیس و نفت بختیار رحمانی و مهدی طارمی با ناراحتی از زمین در زمان تعویض بیرون آمدند. 

به هر حال بازیکنان در زمان بازی عصبی هستند و شاید از تعویض ناراحت شوند، اما آنها باید بدانند که این مربی است که تعیین می‌کند چه بازیکنی بازی کند و چه بازیکنی بازی نکند. بازیکنان باید به خودشان بقبولانند که بهترین بازیکن دنیا هم تعویض می‌شود و نباید از این کارها انجام دهند. زمان خود ما هم خیلی کم از این اتفاقات رخ می‌داد، دیروز هم که بازی‌ها را دیدم متوجه شدم که بختیار رحمانی از استقلال و مهدی طارمی در پرسپولیس در زمان تعویض، چهر‌ه‌شان ناراحت بود، اما آنها نباید از تعویض خود ناراحت باشند. طارمی دیروز خیلی خوب بازی کرد و یک گل زد و یک پنالتی گرفت و شاید دوست داشته بیشتر بازی کند،‌ اما باید بداند مربی تشخیص می‌دهد چه بازیکنی در زمین بماند.

هواداران پرسپولیس منتظر حضور دوباره شما در ورزشگاه آزادی هستند. آیا بازهم برای تماشای بازی‌های پرسپولیس به استادیوم می‌آیید؟

دیروز می‌خواستم به استادیوم بیایم،‌اما کاری برایم پیش آمد که نتوانستم به ورزشگاه بیایم،‌اما اگر مشکلی پیش نیاید در بازی با صنعت نفت آبادان در کنار هواداران و در ورزشگاه بازی را تماشا خواهم کرد.

یکی از رسانه‌ها امروز مدعی شده که به دلیل بدهی پسرتان منزل شما برای پرداخت بدهی، قیمت‌گذاری شده است.

نه‌، این‌طور نیست. ما اقداماتی انجام داده‌ایم و این مشکل در حال حل شدن است. 

تیم ملی هم در دو بازی اخیرش، نتایج درخشانی در مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی گرفت، چقدر امیدوار هستید که تیم ملی به جام جهانی برود؟

به نظرم تیم ملی در این دو بازی شاهکار کرد و می‌تواند راحت به جام جهانی برود. من از همان روز اول گفته بودم که به کی‌روش و تیمش امیدوار هستم و الان هم می‌بینید که از 4 بازی 10 امتیاز گرفتند که این یک شاهکار بزرگ است. مطمئناً تیم ملی با همین روند کارها را پیش ببرد، دو بازی مانده با پایان مسابقات صعودش قطعی خواهد شد. زمان ما هم همین‌طور بود و برای صعود به جام جهانی 1978 یک هفته مانده به پایان مسابقات صعودمان قطعی شد و در یک بازی تشریفاتی کویت را شکست دادیم، فکر می‌کنم برای تیم ملی هم همین شرایط پیش بیاید. 

منبع:فارس


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱:۳۸ دیده شده : ۶۵بار نویسنده : admin

پرسپولیس پروین پرسپولیس علی پروین پروین مدیرعامل پرسپولیس شد علی پروین پرسپولیس علی پروین سرمربی پرسپولیس علی پروین مدیرعامل پرسپولیس شد علی پروین سرپرست پرسپولیس علی پروین مدیرعامل پرسپولیس علی پروین و پرسپولیس علی پروین سرپرست پرسپولیس شد سمت علی پروین در پرسپولیس پروین در پرسپولیس تیمز و پرلز تیمز و پرلز چیست تيمز و پرلز آزمون تیمز و پرلز چیست؟ آزمونهای تیمز و پرلز مطالعات تیمز و پرلز نتایج تیمز و پرلز تیمز پرلز نمونه سوالات تیمز و پرلز نمونه سوالات آزمون تیمز و پرلز تیم و گروه تیم و گروه در سازمان تیم و گروه در رفتار سازمانی تیم و گروه تفنگدار تیم و گروه Ppt تیم و گروه در مدیریت تیم و گروه کاری تعریف تیم و گروه فرق تیم و گروه تفاوت تیم و گروه در رفتار سازمانی تیمون و پومبا تيمون و پومبا تیمون و پومبا دوبله کارتون تیمون و پومبا اپارات تیمون و پومبا تیمون پومبا دانلود کارتون تیمون و پومبا دوبله فارسی دانلود کارتون تیمون و پومبا دانلود کارتون تیمون و پومبا دوبله دانلود کارتون تیمون و پومبا با دوبله فارسی تفاوت تیم و گروه در سازمان تفاوت تیم و گروه در سازمانها تفاوت تیم و گروه Ppt تیمم و وضو تيمم و وضو تیمم و وضو جبیره مراحل تیمم و وضو احکام تیمم و وضو تیمم وضو تیمم بدل از غسل و وضو تيمم وضوء اكبر تیمم به جای وضو و غسل تفاوت تیم و گروه در مدیریت تیمور و حافظ تيمور و حافظ تیمور لنگ و حافظ شیرازی تیمور حافظ دیدار تیمور و حافظ ماجرای تیمور لنگ و حافظ ملی هرمزگان جشنواره ملی هرمزگان دانشگاه ملی هرمزگان بانک ملی هرمزگان سایت دانشگاه ملی هرمزگان سرپرستی بانک ملی هرمزگان پارک ملی هرمزگان کد ملی هرمزگان شعب بانک ملی هرمزگان سایت بانک ملی هرمزگان ملی هرات رادیو تلویزیون ملی هرات تلویزیون ملی هرات موزیم ملی هرات تلويزيون ملي هرات اتن ملی هرات موزه ملی هرات رئیس امنیت ملی هرات امنیت ملی هرات شبکه ملی هرات رادیو و تلویزیون ملی هرات دانشگاه ملی هرمزگان واحد بندرعباس دانشگاه دولتی هرمزگان-بندر عباس ادرس دانشگاه ملی هرمزگان دانشگاه ملی واحد هرمزگان سیستم گلستان دانشگاه ملی هرمزگان برنامه کلاسی دانشگاه ملی هرمزگان رشته های ارشد دانشگاه ملی هرمزگان کد ملی هر شهر کد ملی هر شهرستان شماره ملی هر شهر اول کد ملی هر شهر پیش کد ملی هر شهر لیست کد ملی هر شهر پیش شماره کد ملی هر شهر پیش شماره ملی هر شهر کد ملی مربوط به هر شهر سه رقم اول کد ملی هر شهر اخبار تلویزیون ملی هرات بانک ملی سرپرستی هرمزگان بانک ملی ایران هرمزگان استخدامی بانک ملی هرمزگان بانک ملی مرکزی هرمزگان بانک ملی شعبه هرمزگان استخدام بانک ملی هرمزگان مدیریت بانک ملی هرمزگان کد ملی هر استان شماره کد ملی هر استان دو شاهکار علوی کتاب دو شاهکار علوی دانلود کتاب دو شاهکار علوی دوبیتی شاهکار دوبیتی های شاهکار پروین: پرسپولیس و تیم ملی هر دو شاهکار کرده‌اند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها