freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":رییس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان گفت: نمی گویم وزارت ورزش نقشی در پیروزی استقلال داشت اما معتقدم به سیاه جامگان ظلم شد.

محمد رویانیان درباره شکست سیاه جامگان مقابل استقلال اظهار داشت:برد و باخت یک اتفاق است اما باید به اعضای تیم از کادر فنی تا بازیکنان دست مریزاد بگویم.من بعد از بازی زنگ زدم و از کاظمی تشکر کردم.ممکن است که بهترین تیم ها ببرند و ببازند.این بازی بچه های ما خوب و غیراحساسی بود.

وی ادامه داد:کمترین حق تیم سیاه جامگان مساوی بود.ضمن اینکه می توانست برنده باشد.مهم این بود که هواداران سیاه جامگان راضی بودند و فکر می کنم جامعه فوتبال هم یک بازی خوب را تماشا کردند.واقعا رحمتی کار ما را خراب کرد.اگر او نبود ما برنده بازی دیروز بودیم.

رییس هیات مدیره باشگاه سیاه جامگان درباره اعتراض اعضای این تیم به بحث مربوط به صحنه مشکوک به پنالتی گفت:من در آن صحنه  خیلی دلم سوخت.به نظر من آن صحنه پنالتی بود. تیم ما با مشکلات دست و پنجه نرم می کند و چنین تصمیم اشتباهی برای مان مشکل ساز می شود. اگر آن پنالتی را می گرفت حداقل بازی مساوی می شد.انصاف نیست حق کسی را به خاطر اینکه دیوارش کوتاه است بخورند.

وی درباره اینکه مالک سیاه جامگان گفته بود که استقلال چون از حمایت وزارت ورزش برخوردار است در این بازی به ضررش پنالتی گرفته نشد اظهار داشت:من نمی دانم و نمی توانم به این مساله ورود کنم.من یک گوشه ای نشسته ام و چون کار اجرایی در باشگاه ندارم بهتر است در این باره حرف نزنم.با این وجود تاکید می کنم که واقعا پنالتی می توانست وضعیت را عوض کند.در جامعه ما بخش خصوصی اهمیت زیادی دارد.این ها مهم ترین بحث است.اینکه یک باشگاه دولتی را حمایت کنیم اما توجهی به باشگاههای خصوصی نداشته باشیم درست نیست.من نمی گویم وزارت ورزش نقشی در پیروزی استقلال داشت اما معتقدم به سیاه جامگان ظلم شد.

 رویانیان درباره اینکه حسین هدایتی برخلاف وعده اش به سیاه جامگان کمک مالی قبل از بازی استقلال نکرد گفت:اینطور نیست. هدایتی در حال بررسی موضوع است.او بدقولی نکرد و اساسا در ذاتش بدقولی نیست.هدایتی در این مدت درگیر عزاداری بود.این باشگاه می تواند خودش را درست کند.من خودم اگر ورود کنم،مشکلات حل می شود.البته بحث های اقتصادی زمانبر است.مالک باشگاه در تلاش است پول بازیکنان را جور کند.

منبع:کاپ


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹:۲۷ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۸۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها