freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365404/41  زمان: 13:29  1395/07/25  بازدید: 478

محرم نویدکیا که روز گذشته قرار بود بازی آخر خود را انجام دهد با وساطت برخی از هم تیمی‌ها از تصمیم خود منصرف شد و امروز بر سر تمرین حاضر شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، روز گذشته دربی اصفهان تحت تاثیر خداحافظی محرم نویدکیا شروع شد و با حواشی مربوط به خداحافظی این بازیکن هم خاتمه یافت. قرار بود در پایان دیدار محرم نویدکیا برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کند و در حالی که این مراسم در حال برگزاری بود، احسان حاج صفی و حسین پاپی دست محرم را گرفتند و با خود به رختکن بردند تا این اتفاق در زمان دیگری رخ دهد.


محرم نویدکیا امروز مانند سایر بازیکنان در تمرین سپاهان حاضر بود. بازیکنان سپاهان امروز برای تمرین ریکاوری به محل تمرین رفته بودند، که محرم نویدکیا هم در میان آن‌ها حضور داشت. سپاهانی ها امروز تمرین خاصی انجام ندادند و بیشتر به ریکاوری بدن های خود بعد از بازی حساس با ذوب آهن پرداختند.


با حضور محرم نویدکیا بر سر تمرین به نظر می رسد که تصمیم خداحافظی او از میادین فوتبال برای مدتی به تعویق خواهد افتاد و باید ببینیم این بازیکن در نهایت چه تصمیمی در این خصوص خواهد داشت.


گفتنی است سپاهان در هفته نهم باز های لیگ برتر میزبان سیاه جامگان خواهد بود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵:۵۸ دیده شده : ۱۱۵بار نویسنده : admin

حضور بازیگران در محرم 93 حضور هنرمندان در محرم 93 حضور هنرمندان در محرم حضور بازیگران در محرم حضور بازیگران در مراسم محرم نویدکیا در نود محرم نویدکیا در نود نویدکیا در تیم ملی محرم نویدکیا در تیم ملی نویدکیا تیم ملی نویدکیا در پرسپولیس محرم نویدکیا در پرسپولیس نویدکیا در راه استقلال محرم نویدکیا در مرند محرم نویدکیا مرند رسول نویدکیا در سپاهان محرم نویدکیا تیم ملی محرم نویدکیا پرسپولیس محرم نویدکیا در استقلال محرم نویدکیا استقلال محرم نویدکیا نود تمرین سپاهان تمرین سپاهان در شهرکرد ساعت تمرین سپاهان زمین تمرین سپاهان برنامه تمرین سپاهان گزارش تمرین سپاهان زمان تمرین سپاهان تمرینات سپاهان تمرین امروز سپاهان عکس تمرین سپاهان ساعت تمرینات سپاهان برنامه تمرینات سپاهان برنامه تمرینی سپاهان برنامه تمرین تیم سپاهان برنامه تمرینات تیم سپاهان زمان تمرینات سپاهان تمرینات سپاهان با ویسی تمرینات سپاهان در شهرکرد تمرینات سپاهان اصفهان تمرینات تیم سپاهان تمرینات تیم فوتبال سپاهان عکس تمرینات سپاهان محل تمرینات سپاهان تمرينات امروز سپاهان عکس های تمرینات سپاهان عکس از تمرینات سپاهان حضور محرم نویدکیا در تمرین سپاهان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۸۲
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها