freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365389/4  زمان: 12:37  1395/07/25  بازدید: 14,438

کاپیتان دوم پرسپولیس در برابر نفت به شدت نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشت.

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه که بارها توسط بازیکنان حریف متوقف شده بود، اعتراض زیادی به عملکرد داوری داشت و در پایان بازی نیز آن را اعلام کرد. وینگر شمالی پرسپولیس در پایان این بازی و در گفتگو با اصحاب رسانه با اعتراض به عملکرد داوری اعلام کرد او به شدت دیوانه و عاصی اش کرده بود.


عالیشاه که در برابر نفت نیز با حرکات تکنیکی و سرعت خود خط دفاعی نفت را با مشکل مواجه کرده بود، بارها توسط بازیکنان این تیم متوقف شد و به زعم او داور از خطاهای بازیکن حریف چشم پوشی می کرد. مساله ای که با اعتراض شدید او همراه شد و این مساله یک کارت زرد برای او به همراه داشت. در بین دو نیمه نیز تیم داوری با فراخواندن محمود خوردبین به عنوان سرپرست پرسپولیس به او اعلام کرد در صورت ادامه یافتن این اعتراضات مجبور به اخراج این بازیکن خواهند بود. عالیشاه البته در ادامه بازی کمی خویشتن داری کرد و در نهایت نیز توسط برانکو ایوانکوویچ از زمین خارج شد تا پرسپولیس 10 نفره بازی را به اتمام نرساند.

 

 


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳:۳۳ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin

فیلم آخرین اخطار آخرین اخطار ایران به داعش آخرین هشدار ایران به داعش داور بهداد سلیمی داور به انگلیسی داوری به انگلیسی استاد داور به انگلیسی داور فوتبال به انگلیسی داور به زبان انگلیسی کلمه داور به انگلیسی معنی داور به انگلیسی کمک داور به انگلیسی ترجمه داور به انگلیسی پیش داوری به انگلیسی داور بهزاد بهزاد داورپناه بیوگرافی بهزاد داور پناه بهلولی داور فوتبال بهترین داور فوتبال جهان بهترین داوران فوتبال جهان بهترین داور جهان بهترین داوران جهان بهترین داور دنیا بهترین داور جام جهانی 2014 لیست بهترین داور های جهان امیر بهزاد داورپناه بیوگرافی بهزاد داورپناه بهترین داور اسیا بهترین داوران اسیا بهترین داور فوتبال اسیا بهترین داور جام ملتهای اسیا می کنم به انگلیسی خواهش میکنم به انگلیسی جبران می کنم به انگلیسی چه کار میکنی به انگلیسی خواهش می کنم به زبان انگلیسی خواهش می کنم به انگلیسی چی میشه ترجمه خواهش می کنم به انگلیسی معنی خواهش می کنم به انگلیسی کلمه خواهش می کنم به انگلیسی می کنم فریاد ای فریاد می کنم به انگیلیسی میکنم توش میکردم توش تا ته میکنم توش میکنه توش میکنم قبول قبول میکنم فصل دوم قبول ميكنم قبول میکنم قسمت اخر قبول میکنم سریال هندی قبول میکنم اپارات قبول میکنم چند قسمت است قبول میکنم2 قبول میکنم فصل دوم قسمت اخر قبول ميکنم داور به نژاد اخطار آخر داور به عالیشاه؛ اخراجت می‌کنم!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۰۶۶
  • تعداد حاضران : ۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها