freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسب دو پیروزی پرگل مقابل سپاهان و نفت کار بسیار با ارزشی بود و نشان دادیم بازی به بازی بهتر می‌شویم.

سید‌جلال حسینی در مورد برتری پرگل تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: پیش از بازی گفته بودم که دیدار سختی در انتظار‌ماست و همین اتفاق هم رخ داد، اما شروع خوب‌مان باعث شد که در ادامه در شرایط بهتری بازی را ادامه دهیم و در نهایت هم به سه امتیازی باارزش دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه نفت در برخی از دقایق بازی آنها را خیلی تحت فشار قرار داد، افزود: نفتی‌ها چند موقعیت خوب داشتند که خوشبختانه گل نشد، مخصوصاً زمانی که ما دو گل زدیم حریف تحت فشارمان قرار داد. تعویض‌های دایی هم این فشارها را بیشتر کرد، اما خدا را شکر که این بازی سخت و سنگین با پیروزی پشت‌سر گذاشتیم و از حالا باید به بازی بعد فکر کنیم.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌آید پرسپولیس بازی به بازی بهتر می‌شود و با اعتمادبه‌نفس بالایی بازی می‌کند، یادآور شد: شکست دادن سپاهان و نفت با تعداد گل زیاد کار بسیار باارزشی بود و این نشان می‌دهد که ما در هر بازی با تلاش زیاد و انگیزه بالا به میدان می‌رویم. باید سعی کنیم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم. هر بازی شرایط خاص خود را دارد و ما به این درک رسیده‌ایم که باید بازی به بازی پیش برویم.

حسینی راجع به پوشیدن پیراهنی که عکس منصور پورحیدری روی آن درج شده بود، گفت: منصورخان پورحیدری فردی بسیار دوست داشتنی است که کل زندگی‌اش را برای تیم استقلال گذاشت. احترام منصورخان برای من و همه اهالی ورزش واجب است و به شخصه علاقه و ارادت خاصی به وی دارم. استقلالی‌ها هم قطعاً پورحیدری را اسطوره خود می‌دانند و به عقیده من تا زمانی که اسطوره‌ها زنده هستند باید قدر آنها را بدانیم و من هم هدفم با پوشیدن آن پیراهن همین بود.

وی در ادامه در مورد حضور برخی از همبازیان پیشین و فعلی‌اش در باشگاه نفت برای گرفتن مطالبات خود نیز عنوان کرد: واقعاً مسخره و خنده‌دار است که من مدام بخواهم به باشگاه نفت رفته و بگویم پولم را بدهید! ما یک فصل خوب را در نفت پشت‌سر گذاشتیم و اصلاً شکل خوبی ندارد که بخواهیم برای گرفتن حق‌وحقوق‌مان به باشگاه رفته و بگوییم طلب‌مان چه شد؟ من نمی‌دانم چرا هیچ قانونی در فوتبال ما موجود ندارد که ما بتوانیم به پول‌مان برسیم؟ شما الان سؤالی را از من می‌پرسید که واقعاً خجالت‌آور است و حتی خود من هم نمی‌دانم باید چه بگویم.

حسینی در این‌باره افزود: تا الان طلبکاران نفت 40 بار به این باشگاه یا جاهای دیگر رفته‌اند، اما هیچ حرف حسابی نشنیده‌اند. 80 نفر در وزارت نفت و باشگاه نفت همچنین اسپانسرش مسئولیت دارند، اما هیچ‌کس نیست جواب طلبکاران را بدهد و مدام ما را به یکدیگر پاس می‌دهند. واقعاً هیچ‌کس زورش به وزارت نفت نمی‌رسد که طلب ما را بگیرد؟ اگر قرار باشد دوباره برای گرفتن طلبم به باشگاه نفت بروم باید داد‌وبیدا کرده و تلویزیون یا شیشه‌ای را بشکنم، بلکه یکی پیدا شود به ما جواب قانع‌کننده بدهد!

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به این موضوع که اسپانسر باشگاه نفت بیانیه داده است که چون وزارت نفت اسناد و مدارک باشگاه را به آنها نمی‌دهد، پرداختی به طلبکاران نخواهند داشت، گفت: کدام اطلاعیه؟ چرا زمانی که باشگاه را خریدند از این حرف‌ها زده نمی‌شد. من یک سؤال می‌پرسم؛ آیا نحوه واگذاری باشگاه نفت به شرکت بهنام پیشرو فقط روی یک کاغذ ساده انجام شده است؟ یعنی در ازای این کاغذ ساده این شرکت حاضر شده تا اینجای فصل شش میلیارد به گفته خودشان برای این باشگاه هزینه کنند. غیر از این است که تیم نفت الان با نام این شرکت وارد مسابقات شده است و این یعنی مالکیت باشگاه نفت به نام شرکت بهنام پیشرو خورده است. برخی از مربیان پیشین نفت هستند که قراردادشان 60، 70 میلیون است و کلی روی این پول برای مخارج زندگی‌شان حساب کرده‌اند. آنها واقعاً دست‌شان از همه جا کوتاه است. یکی باید پیدا شود که جواب طلبکاران را بدهد. ما واقعاً نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳:۲۱ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

شعار برای استقلال شعار استقلالی ها قاضی شعار استقلالیها برای پرسپولیس شعار استقلالی برای قاضی شعار خوب برای استقلال شعار استقلال به پرسپولیس شعار استقلال علیه پرسپولیس شعار استقلالی ها در استادیوم شعار استقلال در دربی شعار استقلال تهران شعر برای استقلال شعر برای استقلال افغانستان شعر استقلال برای پرسپولیس شعری برای استقلال شعر برای تیم استقلال شعر طنز برای استقلال شعر برای باخت استقلال شعر زیبا برای استقلال شعر هایی برای استقلال شعر استقلال اهنگ برای استقلال اهنگی برای استقلال دانلود آهنگ برای استقلال اهنگ برای تیم استقلال اهنگ جدید برای استقلال اهنگ هایی برای استقلال اهنگهای برای استقلال اهنگ استقلال علی دانیال آهنگ استقلالی اهنگ استقلال اپارات جک برای استقلال جک برای استقلالیها جک برای باخت استقلال جک برای تیم استقلال جک جدید برای استقلال جک هایی برای استقلال جک استقلالی جک استقلال جک استقلال پرسپولیس جك استقلالي کری برای استقلال کری برای استقلالی ها کری برای استقلالیا کری استقلال برای پرسپولیس کری استقلالیها برای پرسپولیس کری خوانی برای استقلال کری خوانی برای استقلالی ها کری خواندن برای استقلال کری پرسپولیسی برای استقلال کرکری برای استقلال جوک برای استقلال جوک برای استقلالیا جوک استقلال تراکتور جوک برای تیم استقلال اس ام اس جوک برای استقلال جوک استقلال جوک استقلالی جدید جوک استقلال پرسپولیس جوك استقلال جوک استقلال سوراخ جوک برای استقلالی ها جک برای استقلالی ها جوك استقلالي ها جوک های استقلالی جوک ضد استقلالی ها جوك هاي استقلالي جوک های استقلالی و پرسپولیسی جوک درباره استقلالی ها جوک استقلالی ها جوک مسخره استقلالی ها کری استقلالیا کری استقلالیا برای پرسپولیسیا جک استقلالی ها جک های استقلالی جك هاي استقلالي جک درباره استقلالی ها جک علیه استقلالی ها جک ضد استقلالی ها جک های استقلالی جدید جك براي استقلالي ها متن برای استقلال متن برای استقلالی ها متن زیبا برای استقلال متن قشنگ برای استقلال متن برای تیم استقلال متن برای هواداران استقلال متن استقلالی متن استقلال متن استقلالي متن استقلال سوراخ گذاشت و رفت شعر تنهام گذاشت و رفت تنهام گذاشت و رفت از کنارم منو گذاشت و رفت باید گذاشت و رفت تنهایم گذاشت و رفت چرا گذاشت و رفت عشقم گذاشت و رفت گذاشت رفت عشقم تنهام گذاشت و رفت گذاشت لاش گذاشت رفت تی دی گذاشت رفت از تی دی رفت تنهام گذاشت تنهام گذاشت رفت منو گذاشت رفت خدایا تنهام گذاشت رفت منو تنها گذاشت رفت عشقم گذاشت رفت گذاشت توش سرشو گذاشت توش آروم گذاشت توش از پشت گذاشت توش از جلو گذاشت توش حسینی: پورحیدری زندگی‌اش را برای استقلال گذاشت

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها