freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۵۴۷۵

۱۰۹  بازدید

کارگران معدن در حال کار بودند و به دنبال سنگ های دیگری می گشتند که کاملا تصادفی با این سنگ 175 تنی برخورد کردند. این سنگ ارزشی برابر با 500 میلیارد تومان داشته و می گویند که بزرگی آن به اندازه ی یک خانه ی کوچک است.

وبسایت پایش: یشم سبز یک نوع ماده معدنی است و دارای رنگ ‌های گوناگون از جمله سبز، زرد کم‌رنگ، سفید، بنفش و سرخ می ‌باشد. یشم سبز که ساختار آن سبز است بسیار کمیاب و گرانبها است. برای تشخیص خلوص رنگی یشم سبز از دستگاهی به نام دیکروسکوپ استفاده می‌شود. به تازگی بزرگترین و گران قیمت ترین نوع از این سنگ در کشور میانمار کشف شد.
سنگی ۱۷۵تنی به ارزش 500میلیارد تومان کشف شد

 کارگران معدن در حال کار بودند و به دنبال سنگ های دیگری می گشتند که کاملا تصادفی با این سنگ 175 تنی برخورد کردند. این سنگ ارزشی برابر با 500 میلیارد تومان داشته و می گویند که بزرگی آن به اندازه ی یک خانه ی کوچک است.

سنگی ۱۷۵تنی به ارزش 500میلیارد تومان کشف شد 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۴۷ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

ارزش به چه معنا است ارزشمندی به انگلیسی ارزشمند به انگلیسی سخنان ارزشمند به انگلیسی کلمه ارزشمند به انگلیسی جمله راجع به ارزش انسان ارزش به خود ارزش دادن به خود ارزش گذاشتن به خود ارزش نهادن به خود ارزش قائل شدن به خود احترام و ارزش به خود به ارزش واقعی خود پی ببرید چگونه به ارزش خود پی ببریم پی بردن به ارزش خود ارزش به انگلیسی ارزش معنوی به انگلیسی ارزش افزوده به انگلیسی ارزش داشتن به انگلیسی با ارزش به انگلیسی بی ارزش به انگلیسی ارزش پول به انگلیسی ارزش گذاشتن به انگلیسی کلمه ارزش به انگلیسی معنی کلمه ارزش به انگلیسی معنی ارزشمند به انگلیسی ارزش به چه معناست ارزش افزوده به چه معناست ارزش بازار شرکتها به چه معناست؟ مالیات بر ارزش افزوده به چه معناست ارزیابی به انگلیسی ارزیابی عملکرد به انگلیسی ارزیابی کار وزمان به انگلیسی ترجمه ارزیابی به انگلیسی کلمه ارزیابی به انگلیسی پایبندی به ارزشهای اخلاقی اعتراض به ارزش افزوده اعتراض به مالیات ارزش افزوده نحوه اعتراض به ارزش افزوده اعتراض به مالیات بر ارزش افزوده مهلت اعتراض به برگ تشخیص مالیات ارزش افزوده فرم اعتراض به ارزش افزوده نامه اعتراض به ارزش افزوده نمونه اعتراض به ارزش افزوده نمونه نامه اعتراض به ارزش افزوده اعتراض به برگ تشخیص ارزش افزوده کشف شده های عجیب کشف شده خودروهای کشف شده قران کشف شده در قم گنج های کشف شده اجساد کشف شده قوم عاد خودروهای کشف شده سرقتی گنج کشف شده اسکلت کشف شده قوم عاد انجیل کشف شده در ترکیه خودروهای کشف شده در تهران خودروهای کشف شده درکاخ شمس خودروهای کشف شده توسط نیروی انتظامی خودروهای کشف شده امروز خودروهاي كشف شده خودروهای کشف شده در کاخ فیروزه خودروهای کشف شده در کرج خودروهای کشف شده در کاخ قرآن كشف شده در قم قران جدید کشف شده در قم قران تازه کشف شده در قم قران خطی کشف شده در قم قران کشف شده در اطراف قم قرآن کشف شده در بیابان های قم گنج های کشف شده در ایران گنج های کشف شده در همدان گنجهای کشف شده در مازندران گنجهای کشف شده گنجهای کشف شده ایران گنج هاي كشف شده گنج های کشف شده در یاسوج گنجهای کشف شده در اصفهان گنج های کشف شده لرستان گنج هاي كشف شده ايران اجساد كشف شده قوم عاد اجساد کشف شده قوم عاد در عربستان اجساد کشف شده از قوم عاد اجساد کشف شده ی قوم عاد لیست خودروهای کشف شده سرقتی سایت خودروهای سرقتی کشف شده استعلام خودروهای سرقتی کشف شده خودروهای سرقتی کشف شده در تبریز لیست خودروهای سرقتی کشف شده در سال 93 گنج کشف شده در ایران گنج کشف شده در شیراز گنج کشف شده در بوانات گنج کشف شده در لرستان گنج کشف شده در نهاوند گنج کشف شده در هند گنج کشف شده ایران اسکلت های کشف شده قوم عاد اسکلتهای کشف شده از قوم عاد انجیل تازه کشف شده در ترکیه سنگی 175تنی به ارزش 500میلیارد تومان کشف شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها