freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":مهاجم پرسپولیس گفت که هیچ مشکلی با نیمکت‌نشینی ندارد چون همه بازیکنان به برانکو اعتماد و اعتقاد کامل دارند.

علی علیپور در مورد دیدار این تیم مقابل نفت تهران گفت: برخی می‌گویند با کسب یک پیروزی راحت مقابل نفت تهران، هفته هشتم را به اتمام رساندیم اما من نظر دیگری دارم و این موضوع را رد می‌کنم.

وی ادامه داد: پرسپولیس مقابل یک حریف سرسخت بازی داشت و ما با استفاده از فرصت‌هایی که داشتیم، به خوبی برتری‌مان را ثابت کردیم. خدا را شکر که با مدیریت فنی برانکو، پرسپولیس پیشرفت قابل توجهی داشته و دوباره صدرجدول را با ارائه بازی‌های قدرتمندانه پس گرفتیم. در این فصل، تیم ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و این موضوع را می‌توانید در همه بازی‌های‌مان ببینید.

علیپور با اشاره به پیروزی پرگل مقابل نفت، عنوان کرد: پرسپولیس به جایی رسیده که اگر گل اول را در نیمه اول و دقایق اولیه به ثمر برساند، می‌تواند تا پایان هر بازی، تعداد گل‌های زیادی را رقم بزند که این موضوع نیز نشان‌دهنده شرایط فنی بسیار خوب تیم ماست. امیدوارم این توانایی‌ها هر روز بیشتر شود و یک فصل فراموش‌نشدنی را برای هواداران پرسپولیس رقم بزنیم.

این بازیکن در مورد صحبت‌های برانکو که گفته بود بر روی علی علیپور در دقایق پایانی بازی خطا شد اما داور این پنالتی را سوت نزد، تاکید کرد: صددرصد حق با برانکو است زیرا مدافع نفت تهران، بر روی من در آن صحنه مرتکب خطا شد ولی داور به راحتی از این صحنه گذشت. بعد از بازی نیز نشان دادند که حق با من بود و کارشناسان داوری گفتند پنالتی اتفاق افتاده است.

علیپور در مورد اینکه پس از آن صحنه، مدافع نفت چه حرف‌هایی به او زد، گفت: مدافع تیم نفت می‌گفت چرا مدام خودت را روی زمین می‌اندازی در حالی که خودش به جای توپ، فقط پای مرا هدف قرار داده بود. او خطا کرد ولی داور این صحنه را ندید و پنالتی ما سوخت.

مهاجم سرخپوشان درباره اینکه از نیمکت‌نشینی گلایه ندارد، گفت: مشکلی با این وضعیت ندارم و به سلیقه برانکو احترام می‌گذارم. این نظر کادرفنی است که هر بازیکنی چقدر در زمین باشد و به چه میزان بازی کند. ما هم به کادرفنی و برانکو اعتماد و اعتقاد کامل داریم و گلایه‌ای به نیمکت‌نشینی ندارم.

وی در خصوص احتمال قهرمانی پرسپولیس چند هفته قبل از اتمام لیگ به تسنیم گفت: اهالی فوتبال، روند امتیازگیری و مدل فنی تیم ما را دنبال می‌کنند و مشخص است توان تاکتیکی‌مان چقدر بالاست. ترجیح می‌دهم به جای پیش‌بینی این موضوع، هواداران پرسپولیس هفته به هفته رقابت‌ها را دنبال کنند و پیروزی‌های‌مان را ببینند. با این شیوه، بازی‌ها برای بازیکنان جذاب‌تر می‌شود.

علیپور اظهار داشت: در مورد قهرمانی نباید در رسانه‌ها صحبت کرد. پرسپولیس با این بازیکنانی که دارد، حرف خود را در زمین بازی می‌زند و امیدوارم در ادامه لیگ و در داخل زمین، بهترین امتیازات را بگیریم و بیش از اینها باعث شادی هواداران شویم. ما باید در زمین بازی از قهرمانی حرف بزنیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲:۴۵ دیده شده : ۱۵۵بار نویسنده : admin

علیپور بهزادی علیرضا علیپور بهزادی مهندس علیپور بهزادی علی نجات علیپور بهزادی بهنام عليپور بهنام علیپور بهنام علیپور بیوشیمی بهنوش علیپور بهناز علیپور گسکری بهناز عليپور گسكري دکتر بهناز علیپور گسکری دکتر بهنام علیپور وبلاگ بهنام علیپور بهزاد علیپور بهزاد علیپور همدان وبلاگ بهزاد علیپور عکسهای بهزاد علیپور بهروز علیپور بهاره علیپور بهمن علیپور بهمن علیپور ثابت رای سرهنگ بهمن علیپور بهار علیپور ندارم دستت از دامن ندارم دستت از دامن بجز ندارم دستت از دامن مگر ندارم جز زبان دل ندارم ترسی از غم ندارم ترسی از غم تا که هر دم ندارم ترسی از غم ارمیا ندارم ترسي از غم آهنگ ندارم ترسی از غم دانلود ندارم ترسی از غم ارمیا دانلود آهنگ ندارم ترسی از غم ارمیا دانلود آهنگ ندارم ترسی از غم دانلود آهنگ ندارم ترسی از غم ستار آهنگ ندارم ترسی از غم ستار ندارم جز عشقت گناهی ندارم جز عشقت گناهي حوصله ندارم حوصله ندارم به انگلیسی حوصله ندارم چیکار کنم حوصله ندارم اما حوصله ندارم درس بخونم حوصله ندارم چه کار کنم حوصله ندارم چه کنم حوصله ندارم شعر حوصله ندارم اما همه حوصله ندارم به ترکی اعصاب ندارم اعصاب ندارما اعصاب ندارم خدا اعصاب ندارم به انگلیسی اعصاب ندارم هومن اژدری اعصاب ندارم فرار کن اعصاب ندارم رضا طاها رضا طاها اعصاب ندارم اعصاب ندارم از رضا طاها اعصاب ندارم چیکار کنم خواستگار ندارم خواستگار ندارم چیکار کنم؟ خواستگار ندارم چه کنم؟ خواستگار ندارم چکار کنم؟ خواستگار ندارم چه کار کنم خواستگار ندارم چرا خواستگار ندارم نی نی سایت خواستگار ندارم چی کار کنم خواستگاری ندارم خواستگاري ندارم پول ندارم چیکار کنم پول ندارم پول ندارم چکار کنم پول ندارم ازدواج کنم پول ندارم گوشی بخرم پول ندارم جهیزیه بخرم پول ندارم زن بگیرم پول ندارم ماشین بخرم پول ندارم چه کار کنم پول ندارم چطوری ازدواج کنم حال ندارم حال ندارم درس بخونم حال ندارم چیکار کنم حال ندارم به انگلیسی حال ندارم نماز بخونم حال ندارم بخونم حال ندارم چکار کنم حال ندارم چه کنم ندارم حال خندیدن حال خوشی ندارم گناهی ندارم ولی قسمت اینه گناهی ندارم محسن یگانه گناهی ندارم گناهي ندارم محسن يگانه گناهی ندارم یگانه گناهي ندارم ولي قسمت اينه گناهي ندارم گناهی ندارم متن گناهی ندارم دانلود گناهی ندارم از یگانه علیپور: به نیمکت‌نشینی اعتراضی ندارم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها