freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است که صحبت کردن در مورد مشکلات مالی تکراری شده و مسئولان این باشگاه باید به فکر بازیکنان باشند.

وحید شیخ‌ویسی در مورد برتری تیمش مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: بازی خوبی بود و سه امتیاز مهم گرفتیم. البته آنها بازی را بهتر شروع کردند و گل هم زدند، ولی ما تمرکزمان را از دست ندادیم و در نهایت سه گل زدیم. این برد برای ما مهم بود تا با روحیه بالا به مصاف پرسپولیس برویم.

وی به مشکلات مالی استقلال خوزستان اشاره کرد و ادامه داد: حرف زدن در این مورد تکراری شده است و بازیکنان استقلال خوزستان حداقل انتظار حمایت دارند و چیز زیادی از باشگاه نمی‌خواهند. تا الان قرار بود حق و حقوق ما داده شود که این اتفاق نیفتاده است، این در حالی است که استقلال خوزستان نماینده ایران در آسیاست و باید به این تیم پول تزریق شود. الان همه بچه‌ها تحت فشار هستند و انتظار حمایت دارند.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خوزستان با انگیزه زیاد از دیدار مقابل پرسپولیس یاد کرد و در پاسخ به این پرسش که «آیا از تقابل با صدرنشین لیگ برتر نمی‌ترسید؟»، گفت: استقلال خوزستان مدافع عنوان قهرمانی لیگ است و این پرسپولیس است که باید از ما بترسد. پرسپولیس البته تیم خوبی است، ولی ما در اهواز میزبان هستیم و از هواداران می‌خواهم که برای حمایت ما به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم این تیم را شکست دهیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲:۴۶ دیده شده : ۱۲۴بار نویسنده : admin

باید از چیزی کاست شعر باید از چیزی کاست باید از چیزی کاست تا به چیزی افزود باید از محشر گذشت باید از محشر گذشت این لجنزاری بايد از محشر گذشت دکلمه باید از محشر گذشت دانلود دکلمه باید از محشر گذشت شعر باید از محشر گذشت دانلود باید از محشر گذشت دانلود آهنگ باید از محشر گذشت متن شعر باید از محشر گذشت استاد شهریار باید از محشر گذشت باید از سمت خدا معجزه نازل بشود باید از سمت خدا معجزه باید از عطر اقاقی باید از عطر اقاقی تو رو آغاز کنم ابی باید از عطر اقاقی دانلود آهنگ باید از عطر اقاقی متن آهنگ باید از عطر اقاقی باید از رود گذشت بايد از رود گذشت شعر باید از رود گذشت باید از رود اگر چند گل آلود گذشت باید از پهنه این رود گذشت باید از تو بگذرم به هر بهانه ای نمیتونم که بمونم باید از تو بگذرم دانلود اهنگ باید از تو بگذرم بهنام صفوی باید از تو بگذرم باید از تو بگذرم از تو باید می گذشتم از تو باید می گذشتم Mp3 از تو باید میگذشتم، ولی افسوس نتونستم از تو بايد مي گذشتم از تو بايد ميگذشتم ولي افسوس نتونستم از تو باید میگذشتم ولی افسوس نتونستم دانلود از تو باید میگذشتم ولی افسوس از تو باید میگذشتم دانلود آهنگ از تو باید میگذشتم اهنگ از تو باید میگذشتم ولی افسوس نتونستم باید از اینجا رفت بايد رفت از اينجا چرا باید ازدواج کرد اصلا چرا باید ازدواج کرد چرا باید زود ازدواج کنیم شیخ‌ویسی: پرسپولیسی‌ها باید از ما بترسند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۸۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها