freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر چند بازیکن به شرایط موردنظرمان نرسند در نیم فصل درباره آنها تصمیم می گیریم.

امیر قلعه نویی درباره عملکرد روز گذشته تیمش برابر سایپا اظهار داشت: طبیعی است تیمی که از شرایط مسابقه دور باشد مشکل پیدا می کند. من مثل بعضی از مربیان نیستم که اگر ببرم بگویم شرایط خوب بوده و اگر ببازم انتقاد کنم. فوتبال اصول دارد و در تمام دنیا از آن اصول پیروی میشود. مگر کشورهای دیگر این کارها را می کنند و هرلحظه لیگ شان را با وقفه روبرو می کنند. اسم این مسابقات اصلا لیگ نیست. مدیر استعدادیابی باشگاه بارسلونا به من گفت اسم لیگ را از مسابقات تان بردارید.

وی اضافه کرد: دیروز خود ما به حدواندازه های تراکتورسازی نبودیم که یک بخش آن قدرت تاکتیکی سایپا بر می گشت. تیم من وقتی بد بازی کند بر زبان می آورم و اهل شهرام بهرام بافتن نیستم. من سعی می کنم واقع گرا باشم. باز هم خوشحالم که با یک امتیاز این بازی را ترک کردیم. معتقدم دیروز سایپا حقش برد بود. یعنی اگر قرار بود بازی برنده ای داشته باشد حق آنها بود برنده شوند. البته ما هم موقعیت هایی را داشتیم که یکی از آنها ضربه سر ادینیو بود.

وی درباره اینکه فرمول قهرمانی یک تیم در لیگ پیروزی در خانه و تساوی بیرون خانه است گفت: بله. اتفاقا ما هم دنبال این فرمول هستیم. همین سایپا که ما با آنها مساوی کردیم در ادامه لیگ حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. 

قلعه نویی درباره افت و خیزهای برخی بازیکنان تراکتورسازی گفت: من این موضوع را قبول دارم. خود ما هم دنبال برنامه ای هستیم تا این مشکل را حل کنیم. اگر این بازیکنان که این مدلی هستند تا نیم فصل شرایط شان را تغییر ندهند مجبور هستیم فکری کنیم. ما بازی های حساسی را در پیش داریم و بازیکنی که این مدلی باشد به کارمان نمی آید و مجبوریم جای وی نفر جدیدی را به تیم اضافه کنیم. همین جا هشدار می دهم که آن بازیکنان خودشان را به فرم مطلوب برسانند.

وی درباره وضعیت جاسم کرار گفت: تا زمانی که آماده بود به ما خیلی کمک می کرد اما مشکل زانو پیدا کرد و به بازی دیروز نرسید. خوشبختانه مشکل جدی نیست و از بازی بعد آرام آرام به تیم اضافه می شود. 

سرمربی تراکتورسازی درباره حضور محسن بنگر در ترکیب این تیم پس از مدت ها گفت: محسن مدت ها از میدان دور بود و بازیکنی که در شرایط مسابقه قرار نداشته باشد کمی افت می کند اما در بازی دیروز به خصوص در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت و من از او رضایت دارم. 

وی درباره مشکلات مالی تراکتورسازی گفت: مشکل مالی را قطعا باشگاه حل می کند اما باید همین جا بگویم با پرداختی هایی که  آجرلو داشته است و از ایشان تشکر می کنم ما از نظر پرداختی اولین یا دومین تیم لیگ هستیم.

وی درباره ملاقات خود با منصور پورحیدری گفت: منصورخان از نظر من پدر استقلال است و یک اسطوره واقعی به حساب می آید. آن روز وظیفه ام بود به دیدار ایشان بروم. کلی حرف زدیم و خندیدیم. خاطرات را مرور کردیم. از سفر تیم به بنگلادش و ناصر عباسی خاطره گفتیم و خندیدیم. امیدوارم هرچه سریع تر ایشان سلامتی خود را به دست آورد.

وی درباره آخرین وضعیت سروش رفیعی گفت: ابتدا باید بگویم که ما بازیکنی را می خواهیم که با دل و جان تیم را بخواهد. اگر این گونه نباشد ماندن این بازیکن هم به خودش ضربه می زند هم به تیم. سروش اگر بماند که خیلی خوب است. اگر هم برود برایش آرزوی موفقیت داریم.

سرمربی تراکتور درباره اینکه مبلغ موردنظر این بازیکن بالا است گفت: ما اصولی داریم و در قراردادهایمان پایبند به آن اصول هستیم. نمی خواهیم نظام مالی تیم را بر هم بزنیم. حالا هم قرار شد ظرف یکی، دو هفته وضعیت این بازیکن مشخص شود. من به باشگاه اعلام کردم که زودتر وضعیت سروش مشخص شود تا اگر از تراکتورسازی رفتنی بود خودم به فکر جایگزین او باشم. 

قلعه نویی درباره این صحبت برانکو که گفته است رفاقتم با قلعه نویی را به خاطر یک بازیکن زیر سوال نمی برم گفت: من و برانکو رفیق واقعی هستیم. این که یک بازیکن از تیمی به تیم دیگر برود موضوعی طبیعی است که در همه جای دنیا اتفاق می افتد. حالا ما ایرانی ها مقداری احساسی هستیم. من دوست دارم سروش در تراکتورسازی بماند. اما اگر به تیمی دیگر برود یا پرسپولیسی شود رفاقت من با برانکو خراب نخواهد شد.

سرمربی اسبق سپاهان درباره تصمیم محرم نویدکیا مبنی بر خداحافظی از دنیای بازیگری گفت: هیچ کس بهتر از خود آدم از وضعیت خودش اطلاع ندارد. روزی که من می خواستم فوتبال را کنار بگذارم با خودم گفتم ذره ذره آبرو جمع کردم نباید کاری کنم که کیلو کیلو آن را از دست بدهم. البته در کشور ما رسم است که عده ای در عرض یک دقیقه به به را به اه اه تبدیل کنند. به نظر من خود محرم بهتر از هر کسی میتواند تصمیم درست بگیرد. او نماد سپاهان است. هرچند عده ای تلاش کردند تا او را خراب کنند و در بخش هایی هم موفق به این کار شدند. من دوسال درکنار او بودم و کوچکترین بی انضباطی از این بازیکن ندیدم. بازیکنی مقید بود و در چارچوب باشگاه حرکت می کرد. به نظرم اگر محرم نویدکیا به مربیگری علاقه داشته باشد در آینده ای نزدیک می تواند یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران شود.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا تمایلی به صحبت کردن درباره تیم ملی ندارد گفت: من هم مثل همه تبریک گفتم و فقط می گویم از ته قلبم امیدوارم این تیم به جام جهانی بروم اما این را هم می گویم که تعطیلات لیگ به فوتبال ضربه خواهد زد.

قلعه نویی در پایان درباره آخرین وضعیت مطالباتش از باشگاه های استقلال و سپاهان گفت: الحمدالله همه را گرفتم (با خنده) اگر شما از مطالبات من خبری داشتید خود من هم دارم. 

منبع:کاپ


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۹:۳۲ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin

نمیشود که نمیشود نميشود كه نميشود گاهی نمیشود که نمیشود گاه نمیشود که نمیشود گاهی نمیشود که نمیشود شریعتی گاهی نمیشود که نمیشود از کیست شعر نمیشود که نمیشود متن گاهی نمیشود که نمیشود جمله گاهی نمیشود که نمیشود گاهی وقتها نمیشود که نمیشود نمیشود که تو باشی نمیشود که تو باشی بهار هم باشد نمیشود که تو باشی و شعر هم باشد نمیشود که تو باشی من عاشق تو نباشم نمی شود گاهی نمی شود شارژ نمیشود 1280 چرا نمیشود ایمیل ساخت گاهي نمي شود شارژ نمی شود 1202 فلش فرمت نمی شود گاهی نمیشود شعر گاهی نمی شود گاهي نميشود كه نمي شود گاهی میشود گاهی نمی شود گاهی گمان میکنی و نمی شود گاهی نمی شود ک نمی شود گاهي نمي شود که نمي شود گاهی گمان میکنی نمی شود مشکل شارژ نمیشود 1280 شارژ پشتیبانی نمیشود 1280 نوکیا 1280 شارژ نمی شود مشکل شارژ پشتیبانی نمیشود 1280 پیغام شارژ نمیشود 1280 شارژ نمیشود در 1280 حل مشکل شارژ نمیشود 1280 چرا نمیتوان ایمیل ساخت چرا نمیشود در یاهو ایمیل ساخت چرا نمی توان در یاهو ایمیل ساخت چرا ایمیل ساخته نمی شود گاهي نمي شود كه نمي شود گاهي نمي شود قيصر امين پور گاهی گمان میکنی ولی نمیشود گاهی گمان میکنی که نمی شود گاهی نمیشود که نمیشود قیصر گاهی نمیشود که نمیشود فاضل نظری گاهی نمیشود که نمیشود از قیصر امین پور گاهي نميشود که نميشود گاهی نميشود که نميشود گاهي نميشود كه نميشود قيصر امين پور مشکل شارژ نمیشود 1202 مشکل شارژ نمی شود نوکیا 1202 پیغام شارژ نمی شود 1202 مشکل شارژ پشتیبانی نمی شود 1202 فلش فرمت نمي شود فلش فرمت نمی شود Write Protected فلش فرمت نمی شود نرم افزار فلش مموری فرمت نمی شود وقتی فلش فرمت نمی شود؟ چرا فلش فرمت نمی شود فلش من فرمت نمی شود فلش دیسک فرمت نمی شود فلش که فرمت نمی شود قلعه نویی: رفاقتم با برانکو خراب نمی شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها