freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت که کل تیم فولاد کلین‌شیت کرده‌اند نه او.

فولاد خوزستان در ابتدای فصل شرایط خوبی نداشت، اما رفته رفته جایگاه خود را بدست آورد. وحید طالب‌لو در این تیم تاثیر زیادی داشت و از از زمانی که درون دروازه فولاد ایستاده، گلی دریافت نکرده است. این بازیکن درباره برتری 2 بر صفر فولاد مقابل صبای قم، کلین‌شیت‌هایش و ... صحبت‌ کرد.

* از بازی با صبا شروع کنیم.

می‌دانستیم با تیم خوبی بازی داریم. این تیم کادر فنی و بازیکنان با تجربه‌ در ترکیب خود دارد که سال‌هاست در لیگ بازی می‌کنند. خدا را شکر فشار اوایل فصل کمتر شده، تیم روند و انسجام خوبی دارد و بازیکنان راحت‌تر توانایی‌ها خود را به نمایش می‌گذارند. بازی حساب شده‌ای انجام داده و همان چیزهایی که کادر فنی خواسته بود و در تمرینات روی نقاط ضعف حریف کار کرده بودیم، را اجرا کردیم.

* باید پذیرفت که حضورت در فولاد تاثیر زیادی گذاشته و توانسته‌ای با بسته نگه داشتن دروازه‌ات به بازیکنان اعتماد به نفس بدهی.

فولاد از بازیکنان جوانی برخوردار است و بازیکنان غیر بومی کمتری دارد. اگر به ارنج تیم دقت کنید، متوجه حرف من می‌شوید. این تیم نیاز به زمان دارد، چرا که هنوز شکل واقعی خودش را پیدا نکرده است. بازیکنان فولاد پتانسیل بالایی دارند. جایگاه فولاد در ابتدای فصل برای بازیکنان و هواداران استر‌س‌آور بود. از بازی با پدیده به قول معروف موتور فولاد روشن شد و جایگاه ما رفته رفته بهتر شد. همه، از مدیریت تیم تا بازیکنان توان خود را گذاشتند. بازیکنانی که در ترکیب بازی نمی‌کنند، با همه وجود تمرین می‌کنند. جا دارد از همه بازیکنان تشکر کنم. همه می‌دانیم روزهای سختی در پیش داریم، اما باید به همین روند ادامه دهیم.

* درباره چهارمین کلین‌شیت خودت در فولاد صحبت کن.

خیلی به کلمه کلین‌شیت علاقه‌ای ندارم. اینکه تیم گل نخورد، اتفاق خوبی است. تلاش ما این است که ابتدا گل نخوریم و سپس گل بزنیم. اگر تفکراتم فردی باشد و پیش خودم بگویم که هر اتفاقی می‌خواهد بیفتد و تیم را عقب نگه دارم، کار جالبی نیست و فوتبال زیبایی شاهد نخواهیم بود. اولویت اصلی موفقیت تیم است.

* قبل از اینکه به فولاد بپیوندی، برخی‌ها گفتند فوتبال طالب‌لو تمام شده است.

دنبال این نیستم که جواب کسی را بدهم. دوست و دشمن زیاد داریم. اهدافی دارم که با تلاش و توکل بر خدا امیدوارم به آنها برسم. برخی صحبت‌هایی که دوستان انجام  دادند، مغرضانه بود، نه فنی. البته به این چیزها فکر نمی‌کنم چون تاثیر خودش را می‌گذارد.

* یعنی اصلا به کلین‌شیت فکر نمی‌کنی؟

این موفقیت تنها برای من نیست. به نظرم فولاد کلین‌شیت کرده نه طالب‌لو. وقتی بازیکنان خوب کار نکنند، به تنهایی که نمی‌توانم کاری کنم.

* آینده فولاد را چگونه می‌بینی؟

ما پله پله جلو می‌رویم. شرایط‌مان در ابتدای فصل خوب نبود، اما اکنون به دنبال حفظ و ارتقای جایگاه‌مان هستیم.

* بگذریم، داستان درگیری‌ات با هاشم بیک‌زاده در بای با صبای قم چه چیزی بود؟

من و هاشم دوست هستیم و مشکل خاصی نبود. او دقایق آخر بازی تحت فشار بود و کنترلش را از دست داد و کَل کَل کرد.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۵۴ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها