freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فردا تمام مجموعه‌های ورزشی استان تهران ، رایگان به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

استفاده از تمام مجموعه‌های ورزشی فردا رایگان استبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،  بنا بر خبر دریافتی، غلامرضا شعبانی‌بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش به مناسبت هفته تربیت‌بدنی که از دوشنبه 26 مهر آغاز و تا 2 آبان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه‌های متعددی را در وزارت ورزش،‌ فدراسیون‌های ورزشی و دستگاه‌های اجرایی پیش‌بینی شده تا بتوانیم از این هفته به عنوان یک فرصت استثنایی برای توسعه ورزش همگانی استفاده کنیم و بتوانیم مفهوم ورزش در کشور را نهادینه کنیم.

وی افزود: دوشنبه که روز تربیت بدنی و ورزش نامگذاری شده و در تقویم ملی نیز گنجانده شده، تلاش کردیم در این روز زمینه‌های توسعه و تامین ورزش به طور خاص در ورزش همگانی و به طور ویژه در ورزش قهرمانی را مطرح کنیم. البته این امکان‌پذیر نخواهد بود مگر با حمایت رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و صداوسیما. ما سعی می‌کنیم در این هفته زمینه‌های ترغیب و تشویق مردم را به فعالیت‌های ورزشی ایجاد کنیم تا به اهدافی که پیش‌بینی کردیم، دست پیدا کنیم.

شعبانی بهار تصریح کرد: اگر ما بتوانیم ورزش را به طور عام در کشور نهادینه کنیم و همه به اثرات و ثمرات ورزش به معنای واقعی پی‌ببرند می‌توانیم ادعا کنیم که به سلامت مردم نزدیک شده‌ و باعث افزایش عمر افراد و کاهش بیماری‌ها شدیم و امید به زندگی را افزایش دادیم.

معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش خاطرنشان کرد: طی آماری که از سال 92 به بعد داشتیم مردم تقریبا 7 درصد و به ترتیب در سال‌های بعد 9 و 11 درصد و در نهایت 14 درصد به فعالیت ورزشی می‌پرداختند اما این آمار که از سراسر کشور جمع‌آوری کردیم حالا به 21 درصد افزایش پیدا کرده و این آمار قابل توجهی برای این وزارتخانه است.

وی تصریح کرد: در سال 78 تنها مردم 12 دقیقه به فعالیت ورزشی در روز می‌پرداختند که این در سال 94 به 16 دقیقه افزایش پیدا کرده یعنی 4 دقیقه به طور روزانه به فعالیت‌های ورزشی اضافه شده است. اگر چه اعتقاد داریم آمار باید بیشتر از این‌ها باشد.

وی شعار عمومی هفته تربیت بدنی را سلامت، افتخار، معنویت با ورزش عنوان و خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است که در این هفته بتوانیم چه از نظر فرهنگی، چه از بعد ورزشی و چه از نظر رعایت اخلاق معنویت در ورزش در توسعه ورزش به معنای واقعی در بین مردم گام موثری برداریم.

شعبانی بهار اضافه کرد: از 26 مهر که هفته تربیت‌بدنی شروع می‌شود، برنامه پیاده‌روی همگانی را با دکتر گودرزی و معاونان وی صبح روز دوشنبه در مجموعه ورزشی انقلاب ساعت 7:45 برگزار خواهیم کرد. مهم‌ترین نکته در اینجاست که روز 26  مهر که روز ورزش و تربیت بدنی است، سعی کردیم این روز را ورزش رایگان در کل کشور اعلام کنیم تا هر کسی وارد هر مجموعه ورزشی که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان است به طور رایگان به فعالیت ورزشی بپردازد. همچنین تمام مجموعه‌های ورزشی تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی با 50 درصد تخفیف در اختیار مردم خواهد بود.

شعبانی‌بهار خاطرنشان کرد: نکته دیگر مشارکت شهرداری‌ها و اداره کل در هفته تربیت بدنی است که تلاش کرده‌اند از روز 26 مهر به مدت یک هفته فضاهای ورزشی خود را با تخفیف 50 درصد در اختیار مردم قرار دهند و شهرهای اصفهان، تبریز، مشهد، اردبیل، ارومیه و همدان از روز 26 مهر به مدت یک هفته مجموعه‌های ورزشی خود را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار خواهند داد.

وی از افتتاح دو مکان ورزشی که در تاریخ ورزش ایران مغفول مانده بود خبر داد و گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی استادیوم نقش جهان اصفهان که آرزوی 20 ساله برای افتتاح این استادیوم بود قرار بر این شده که یا در هفته تربیت بدنی و یا طی 10 روز آینده توسط دولت افتتاح شود. تا الان نزدیک 120 میلیارد هزینه این استادیوم شده و جا دارد ما از شرکت فولاد مبارکه در مرحله آخر این پروژه 30 میلیارد تومان برای افتتاحیه در اختیار این مجموعه قرار داده تشکر کنیم. ضمن اینکه نقش جهان اصفهان با انجام یک بازی رسمی فوتبال افتتاح خواهد شد. ما منتظر یک برنامه مناسب که در شان این استادیوم باشد هستیم تا بتوانیم با هماهنگی استانداری و مجموعه فدراسیون فوتبال استادیوم نقش جهان اصفهان را افتتاح کنیم.

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش همچنین درخصوص زمین چمن یادگار امام افزود: افتتاحیه مجموعه نیز آماده است و مسئولان استان در تدارک افتتاحیه این زمین چمن هستند. چند سالی بود که متاسفانه افتتاحیه این زمین چمن با مشکلاتی مواجه بود و تاکنون 2 میلیارد تومان هزینه برای این مجموعه هزینه شده است. امیدواریم که بتوانیم این زمین چمن را نیز به همین زودی افتتاح کنیم.

شعبانی بهار یکی دیگر از برنامه‌های علمی و کاربردی در حوزه ورزش همگانی را بر گزاری جشنواره همگانی استعدادیابی عنوان و خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های اصلی ما در المپیک ریو ملاقات با روسای فدراسیون‌های بین‌المللی و اینکه رمز موفقیت آن‌ها در کسب مدال‌های المپیک چه چیزی بود که آن‌ها اعلام کردند توسعه ورزش همگانی در این کشورها بود که سبب شد ما بتوانیم در زمینه ورزش قهرمانی نیز به موفقیت بزرگی دست یابیم. از این رو تمام تلاش وزارت ورزش و دکتر سجادی بر این است که بر اساس آمایش سرزمینی، رشته‌هایی که امکان مدال‌آوری در آن زیاد با سرمایه‌گذاری خوب بتوانیم در المپیک 2020 شرایط مدال‌آوری آن‌ها را افزایش دهیم. به همین منظور این برنامه جشنواره همگانی در فاز اول در 10 استان، فاز دوم 9 استان و فاز سوم در 10 استان اجرایی خواهد شد تا بتوانیم ضمن توسعه و ترویج ورزش همگانی، استعدادهای خوبی را نیز برای المپیک 2020 آماده کنیم. برای این برنامه نزدیک به 7 و نیم میلیارد بودجه پیش‌بینی شده که 3 میلیارد آن توسط حوزه همگانی و 4 میلیارد توسط حوزه قهرمانی برای اجرای جشنواره همگانی استعدادیابی در کل کشور در نظر گرفته شده است.

وی گفت: یک شعار علمی در توسعه ورزش همگانی پیش‌بینی شده و آن هم عدد 1345 است یعنی هر یک نفر  ایرانی سه جلسه در هفته و هر جلسه 45 دقیقه به ورزش بپردازد که اگر این مسئله رخ دهد بسیاری از ناهنجاری‌های استرسی و بیماری‌ها پیشگیری خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که بسیاری از کارشناسان معتقدند که آمار رشد 21 درصد ورزش همگانی یک آمار دقیق و علمی نیست، خاطرنشان کرد: من نیز معتقد به این مسئله هستم زیرا ما مرکز آمار ملی ایران نیستیم که آمارمان دقیق و اصولی باشد. ما سعی کردیم از کل کشور این آمار را جمع‌آوری کنیم و حتی به تمام دستگاه‌های اجرایی اعلام کردیم که میزان فعالیت ورزشی کارکنان خود را به ما اعلام کنند. بنابراین ما سعی کردیم این آمار را از شهرداری‌ها، نیروهای مسلح، آموزش و پرورش، وزارت کار و رفاه، سازمان بسیج، حوزه قضاییه، سازمان هلال احمر و حتی از ندامتگاه‌ها و... جمع‌آوری کنیم تا بتوانیم به یک آمار دقیق برسیم. من ادعا نمی‌کنم که صددرصد آمار ما معتبر است زیرا هیچ آماری در کشور به جز آماری که سازمان ملی اعلام می‌کند، آمار دقیق و معتبری نیست. بعضی‌ها دوست دارند که این آمار کم شود اما من باید بگویم که من حتی استان‌هایی که آمار دقیقی به ما اعلام نمی‌کردند این مسئله را به طور دقیق پیگیری کردند تا به یک آمار دقیقی برسند چون دوست نداشتم آماری اعلام کنیم که دیگران باور نداشتند. تا جایی که توانستیم سعی کردیم در جمع‌آوری آمار دقت لازم را داشته باشیم.

وی همچنین با اشاره به شروع ورزش کارکنان از 23 مهر در 8 رشته ورزشی در بخش زنان و مردان در رشته‌های طناب‌کشی، دارت، والیبال، تنیس روی میز، طناب کشی و... در سه استان مازندران، همدان و قزوین اشاره کرد و 1500 کارمند در این همایش ورزش همگانی شرکت کردند که امیدواریم بتوانیم در آینده با افزایش تعداد کارمندان میزان فعالیت‌های ورزشی را به 20 رشته افزایش دهیم و کارکنان بیشتری را به سمت انجام ورزش همگانی تشویق کنیم.

شعبانی‌بهار همچنین در رابطه با میزان بودجه هزینه شده به فدراسیون‌های تحت پوشش این معاونت برای اجرای برنامه‌های هفته تربیت بدنی اظهار کرد: ما 30 درصد بودجه همگانی به فدراسیون‌های تحت پوشش این معاونت ارائه دادیم تا بتوانند برنامه‌های خود را در هفته تربیت بدنی به خوبی اجرا کنند. همچنین 400 میلیون تومان به استان‌ها و 400 میلیون تومان برای انجام برنامه‌های متمرکز برای این هفته هزینه شده است.

وی در پایان درپاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر ساخت جاده تندرستی در مجموعه ورزشی آزادی افزود: این مجموعه چون متعلق به بخش قایقرانی بود و  این فضا به خاطر بحث قهرمانی بودن و به دلیل اینکه امکان داشت ایجاد جاده تندرستی در دور دریاچه آزادی مشکلاتی را برای قایقرانی ایجاد کند، مورد موافقت قرار نگرفت و ما ان‌شاءالله سعی داریم فضای دیگری را در آینده برای این منظور پیش‌بینی کنیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶:۵ دیده شده : ۹۹بار نویسنده : admin

استفاده از بیبی چک استفاده از بیبی چک در شب استفاده از بیبی چک چند روز بعد استفاده از بیبی چک در زمان پریودی استفاده از بیبی چک چه زمانی مناسب است استفاده از بیبی چک در دوران شیردهی طرز استفاده از بیبی چک طرز استفاده از بیبی چک با تصویر راهنمای استفاده از بیبی چک نحوه استفاده از بیبی چک نواری استفاده از تامپون استفاده از تامپون در استخر استفاده از تامپون برای استخر استفاده از تامپون هنگام شنا استفاده از تامپون بجای نوار بهداشتی استفاده از تامپون در شب استفاده از تامپون در شنا استفاده از تامپون در بارداری طرز استفاده از تامپون عوارض استفاده از تامپون استفاده از واریاسیون به تنهایی استفاده از واریاسیون سبز به تنهایی استفاده واریاسیون به تنهایی استفاده از Snapchat استفاده از کاندوم استفاده از کاندوم زنانه استفاده از کاندوم در شب اول استفاده از کاندوم با عکس استفاده از کاندوم تاخیری استفاده از کاندوم در دوران بارداری استفاده از کاندوم مردانه استفاده از کاندوم زنان استفاده از کاندوم خاردار استفاده از کاندوم در دوران عقد استفاده از توالت فرنگی استفاده از توالت فرنگی در بارداری استفاده از توالت فرنگی در دوران بارداری استفاده از توالت فرنگي آموزش استفاده از توالت فرنگی طرز استفاده از توالت فرنگی تصویری نحوه استفاده از توالت فرنگی با تصویر راهنمای استفاده از توالت فرنگی نحوه استفاده از توالت فرنگی تصویری استفاده صحیح از توالت فرنگی استفاده از قدرت ذهن استفاده از قدرت ذهن برای لاغری استفاده از قدرت ذهن برای موفقیت آموزش استفاده از قدرت ذهن روش استفاده از قدرت ذهن استفاده از قدرت های ذهنی نحوه استفاده از قدرت ذهن چگونه از قدرت ذهن استفاده کنیم استفاده از قدرت های ذهن روشهای استفاده از قدرت ذهن استفاده از اسپری تاخیری استفاده از اسپری تاخیری در بارداری استفاده از اسپری تاخیری چه عوارضی دارد استفاده از اسپری تاخیری ویاگرا استفاده از اسپري تاخيري عوارض استفاده از اسپری تاخیری آموزش استفاده از اسپری تاخیری نحوه استفاده از اسپری تاخیری لیدوکائین روش استفاده از اسپری تاخیری تصویری روش استفاده از اسپری تاخیری با عکس استفاده از توییتر آموزش استفاده از توییتر راهنمای استفاده از توییتر نحوه استفاده از توییتر روش استفاده از توییتر طرز استفاده از توییتر نحوه ی استفاده از توییتر آموزش استفاده از سایت توییتر استفاده از تورنت استفاده از تورنت برای دانلود طریقه استفاده از بیت تورنت طریقه استفاده از یو تورنت چگونگی استفاده از برنامه تورنت روش استفاده از تورنت خطرات استفاده از تورنت مزایای استفاده از تورنت راهنمایی استفاده از تورنت استفاده از فایل تورنت ورزشی فردا روزنامه ورزشی فردا روزنامهای ورزشی فردا روزنامه ورزشی فردا صبح اخبار ورزشی فردا روزنامه ورزشي فردا تیتر روزنامه ورزشی فردا ورزشی رادیو فردا روزنامه های ورزشی فردا روزنامه هاي ورزشي فردا روزنامه ورزشی فردا شنبه روزنامه خبر ورزشی فردا تیتر روزنامه های ورزشی فردا عناوین روزنامه های ورزشی فردا روزنامهای ورزشی فردا صبح روزنامههای ورزشی فردا تیتر روزنامهای ورزشی فردا روزنامه های ورزشی فردا صبح تیتر روزنامه ورزشی صبح فردا تیتر روزنامه های ورزشی صبح فردا اخبار ورزشی رادیو فردا اخبار ورزشی راه فردا خبر ورزشی فردا تيتر روزنامه هاي ورزشي فردا جلد روزنامه های ورزشی فردا عناوین روزنامه ورزشی فردا تیتر روزنامه خبر ورزشی فردا تیتر اول روزنامه های ورزشی فردا سر تیتر روزنامه های ورزشی فردا ورزش رادیو فردا نیم صفحه روزنامه های ورزشی فردا روزنامه های ورزشی چاپ فردا پیشخوان روزنامه های ورزشی فردا صفحه اول روزنامه های ورزشی فردا رایگان استیکر لاین استیکر رایگان لاین جدید استيکر رايگان لاين استيكر رايگان لاين خرید رایگان استیکر لاین دریافت رایگان استیکر لاین گرفتن رایگان استیکر لاین لینک رایگان استیکر لاین دانلود رایگان استیکر لاین برای کامپیوتر استیکر رایگان برای لاین استفاده رایگان از Hotspot Shield نحوه استفاده رایگان از Hotspot Shield شیرینگ رایگان استارست 2000 شیرینگ رایگان استارست 2000hd شیرینگ رایگان استارست 2000 هایپر شرینگ رایگان استارست 2000 هایپر اموزش شرینگ رایگان استارست 2000 فعال سازی شیرینگ رایگان Starsat 2000 Hyper شرینگ رایگان استارست 2000 Ace شرینگ رایگان استارست 2000 شیرینگ رایگان Starsat 2000 نحوه فعال سازی شیرینگ رایگان استارست 2000hd Hyper استیکر رایگان تلگرام استيكر رايگان تلگرام استیکر رایگان تلگرام اندروید استیکر رایگان برای تلگرام استیکرهای رایگان تلگرام لینک استیکر رایگان تلگرام دانلود استيكر رايگان تلگرام دانلود رايگان استيكر تلگرام براي ايفون دانلود استیکر رایگان برای تلگرام دانلود استيكر رايگان براي تلگرام استیکر رایگان لاین استیکر رایگان استیکر رایگان وایبر استیکر رایگان در لاین استیکر رایگان جدید لاین استیکر رایگان دانلود استیکر رایگان برای لاین کامپیوتر دانلود استیکر رایگان برای لاین دانلود استیکر رایگان برای لاین کامپیوتر لینک دانلود استیکر رایگان برای لاین دانلود استیکر پولی رایگان برای لاین استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل در کامپیوتر استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل در اندروید استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل در موبایل استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل برای اندروید استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل با کامپیوتر استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل 3g استفاده رايگان از اينترنت ايرانسل ترفند استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل آموزش استفاده رایگان از اینترنت ایرانسل استیکرهای رایگان لاین استیکرهای رایگان لاین دانلود لینک استیکرهای رایگان لاین لیست استیکرهای رایگان لاین استیکرهای متحرک رایگان لاین دریافت استیکرهای رایگان لاین استیکر رایگان وایبر بدون روت دانلود استیکر رایگان وایبر استیکرهای رایگان وایبر خرید استیکر رایگان وایبر دانلود استیکر رایگان وایبر برای اندروید استیکر فارسی وایبر رایگان دانلود استیکر های رایگان وایبر استیکر متحرک رایگان وایبر استیکر رایگان واسه وایبر دانلود استیکرهای رایگان برای تلگرام لینک استیکرهای رایگان تلگرام استیکرهای رایگان برای تلگرام استفاده از تمام مجموعه‌های ورزشی فردا رایگان است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها