freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


طبق گفته هیلاری کلینتون، با اینکه آمریکا 5 درصد جمعیت جهان را دارد اما تعداد زندانیانش 25 درصد کل زندانیان جهان را تشکیل می‌دهد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هیلاری کلینتون دموکرات که برای انتخابات ریاست جمهوری با دونالد ترامپ جمهوریخواه رقابت می‌کند پستی قابل تأمل در توییتر به اشتراک گذاشت. وی در این پست به تعداد زندانیان آمریکا به نسبت جمعیت این کشور و مقایسه آن با کل زندانیان جهان پرداخته و و خواستار اصلاح نظام قضایی این کشور شده است.

در پست کلینتون آمده است "ایالات متحده آمریکا 5% جمعیت جهان و 25% زندانیان جهان را داراست". بنابراین "لازم است نظام قضایی کشور را در حد مطلوبی اصلاح کنیم".

آمریکا 5 درصد جمعیت جهان و 25 درصد زندانیان جهان را دارد

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲:۸ دیده شده : ۸۶بار نویسنده : admin

چند درصد ایران سنی هستند چند درصد ایران سنی است چند درصد مردم ایران سنی هستند چند درصد جمعیت ایران سنی هستند چند درصد مردم ايران سني هستند چند درصد جمعیت ایران سنی است چند درصد مردم ایران سنی مذهب هستند چند درصد مردم ایران سنی است چند درصد ایران کویر است چند درصد به انگلیسی چند درصد زنان ارضا میشوند چند درصد زنان ایرانی ارضا میشوند چند درصد ایران ترک است چند درصد جمعیت ایران ترک است چند درصد ایران ترک زبان است چند درصد بدن آب است چند درصد وزن بدن آب است؟ چند درصد بدن از آب است چند درصد بدن انسان از آب است حدودا چند درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است چند درصد از وزن بدن آب است چند درصد وزن بدن انسان آب است؟ چند درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است چند درصد از وزن بدن را آب تشکیل داده است؟ چند درصد افغانستان شیعه است چند درصد ناسا ایرانی است چند درصد الکل حرام است بازجویی از زندانیان سیاسی کمپین دفاع از زندانیان سیاسی کمپین دفاع از زندانیان سیاسی مدنی کمپين دفاع از زندانيان سياسی و مدنی به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی کمیته دفاع از زندانیان سیاسی کمیته دفاع از زندانیان سیاسی آذربایجان کمیته دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی انجمن حمایت از زندانیان سیاسی انجمن دفاع از زندانیان سیاسی آذربایجان انجمن دفاع از زندانیان سیاسی انجمن دفاع از زندانیان سیاسی آذربایجانی در ایران انجمن دفاع از زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران انجمن دفاع از زندانیان سیاسی آذربایجانی حمایت از زندانیان حمایت از زندانیان تبریز حمایت از زندانیان اصفهان حمایت از زندانیان اردبیل حمایت از زندانیان مالی حمایت از زندانیان ارومیه حمایت از زندانیان سیاسی حمایت از زندانیان سیاسی در ایران انجمن حمایت از زندانیان ملارد انجمن حمایت از زندانیان تبریز سازمان حمایت از زندانیان تبریز انجمن حمایت از زندانیان ارومیه مرکز اسقاط حمایت از زندانیان ارومیه کمپین حمایت از زندانیان سیاسی روز جهانی حمایت از زندانیان سیاسی حمایت زندانیان سیاسی از روحانی چند درصد از زندانیان جهان آمریکایی هستند؟ +نمودار

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها