freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365450/40  زمان: 16:50  1395/07/25  بازدید: 141

سرپرست تیم فوتبال سایپا می گوید که روز جمعه برابر تیم سابق خود کار سختی دارد زیرا استقلال با کسب دو برد شرایط خوبی دارد.

اصغر حاجیلو در گفت و گو با "ورزش سه" درباره دیدار روز شنبه برابر تراکتورسازی گفت: امیر قلعه نویی بعد از دیدار روز گذشته نیز از کیفیت تیم ما تعریف کرد. در دیدار برابر تراکتورسازی نیز بازی خوبی ارائه کردیم و فرصتهایی برای کسب پیروزی داشتیم اما تعطیلات به تیم ما نیز لطمه زده است و اینکه بازیکنان را بعد از تعطیلات طولانی مدت برای دیدار رسمی آماده کنیم بسیار سخت است.


وی ادامه داد: تراکتورسازی که تیم صدرنشین لیگ برتر است نیز از این بازی لطمه خورد و دیدیم که صدر جدول را از دست داد اما چون موضوع مسائل تیم ملی مطرح است، باید به احترام سرمربی تعامل کنیم.


سرپرست سایپا درباره مشکلات این تیم در نتیجه گیری، تصریح کرد: ما در بازی های گذشته نمایش خوبی داشتیم اما نتایج دلخواه را کسب نکردیم. در بازی برابر استقلال برای هر سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد. بازی های سخت پیش روی سایپا قرار دارد و امیدوارم در این بازی های دشوار مانند بازی با تراکتور نمایش قابل قبول در کنار نتیجه گیری داشته باشیم.


وی درباره دیدار روز جمعه این تیم برابر استقلال عنوان کرد: بازی با استقلال بازی خاص نیست. استقلال این روزها روند خوبی دارد و کار برابر استقلال سخت است. این تیم ابزار کافی دارد و با کسب دو پیروزی پی در پی شرایط روحی بسیار خوبی پیدا کرده است.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳:۵ دیده شده : ۱۳۵بار نویسنده : admin

استقلال با سئول بازی استقلال با سئول ترکیب استقلال با سئول نتیجه بازی استقلال با سئول ساعت بازی استقلال با سئول استقلال با اف سی سئول تاریخ بازی استقلال با سئول زمان بازی استقلال با سئول بازی برگشت استقلال با سئول نتیجه بازی استقلال با سئول کره استقلال با نفت استقلال با نفت ابادان استقلال با نفت تهران استقلال با نفت مسجد سلیمان بازی استقلال با نفت تهران بازی استقلال با نفت بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان بازی استقلال با نفتون نتیجه بازی استقلال با نفت تهران نتیجه بازی استقلال با نفت مسجد سلیمان استقلال با پارسه استقلال با پارسه تهران فیلم بازی استقلال با پارسه زمان بازی استقلال با پارسه دانلود خلاصه بازی استقلال با پارسه بازی استقلال با پارسه بازی استقلال با پارسه تهران نتیجه استقلال با پارسه گلهای استقلال با پارسه نتیجه بازی استقلال با پارسه تهران استقلالی با تعصب استقلالی های با تعصب بازی استقلال با اف سی سئول نتیجه بازی استقلال با اف سی سئول ساعت بازی استقلال با اف سی سئول تاریخ بازی استقلال با اف سی سئول فیلم بازی استقلال با اف سی سئول ساعت بازی استقلال با اف سی سئول کره ترکیب استقلال با اف سی سئول بازی استقلال با اف سی سئول کره دیدار استقلال با اف سی سئول باشگاه استقلال باشگاه استقلال خوزستان باشگاه استقلال کرج باشگاه استقلال تنیس باشگاه استقلال اهواز باشگاه استقلال تهران فوتبال باشگاه استقلال ویکی پدیا باشگاه استقلال ایران باشگاه استقلال جوان باشگاه استقلال جنوب تهران پرسپوليس با استقلال پرسپولیس با استقلال پرسپولیس با استقلال خوزستان بازی پرسپولیس با استقلال مقایسه پرسپولیس با استقلال بازی پرسپولیس با استقلال خوزستان ترکیب پرسپولیس با استقلال بازیهای پرسپولیس با استقلال بازی پرسپولیس با استقلال 93 بازي پرسپوليس با استقلال خوزستان قاضی با استقلال فسخ کرد محمد قاضی با استقلال فسخ کرد بازی استقلال با پرسپولیس نتیجه بازی استقلال با پرسپولیس زمان بازی استقلال با پرسپولیس فیلم بازی استقلال با پرسپولیس ساعت بازی استقلال با پرسپولیس دانلود بازی استقلال با پرسپولیس نتیجه بازی استقلال با پرسپولیس امروز بازی امروز استقلال با پرسپولیس بازی های استقلال با پرسپولیس نتایج بازی استقلال با پرسپولیس بازی استقلال با سپاهان بازي استقلال با سپاهان بازی استقلال با سپاهان امروز بازی استقلال با سپاهان ساعت چنده نتیجه بازی استقلال با سپاهان زمان بازی استقلال با سپاهان ساعت بازی استقلال با سپاهان نتیجه بازی استقلال با سپاهان امروز بازی استقلال خوزستان با سپاهان تاریخچه بازیهای استقلال با سپاهان خاص نیستم خاص نیستم ولی خاص نیستم چون عقده ندارم خاص نیستم اما خاص نيستم من خاص نیستم مخاطب خاص نیستم من همینم خاص نیستم خاص نیستی خاص نیستیم چون عقده نداریم ما خالص نیستیم تو خاص نیستی حاجیلو: بازی با استقلال خاص نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها