freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آیا تا به حال تجربه صحبت با شخصی که با زبان شما آشنا نیست را داشته اید؟ در چنین مواقعی، استفاده از اپلیکیشن های موبایل در زمینه ترجمه امری رایج است، اما تایپ کردن تمام صحبت های طرف مقابل کاری طاقت فرسا است و انتظار برای تایپ و دریافت ترجمه هر جمله در نهایت بسیار زمان بر خواهد شد. در چنین شرایطی، احتمالا دو طرف ترجیح می دهند صحبت با یکدیگر را فراموش کنند! با این حال، دنیای فناوری هیچ حد و مرزی را نمی شناسد و با شتاب رو به جلو حرکت می کند. پس عجیب نیست که هر روز راه های آسان تری برای ترجمه معرفی شود.
شرکت ژاپنی فوجیتسو به تازگی از فناوری جدید خود با نام LiveTalk رونمایی کرده است. یکی از قابلیت های جالبی که این فناوری در اختیار کاربرانش می گذارد این است که می تواند ترجمه لحظه ای چند زبان را ارائه کند. به این ترتیب، این فناوری برای مواقعی همچون دیدار با مهمان های خارجی و یا در مدارس و به هنگام تدریس زبانی جدید، یا سخنرانی در جمع هایی که با زبان شما آشنایی ندارند بسیار راهگشا است.

آنطور که از موارد ذکر شده در مراسم رونمایی از این فناوری پیدا است، LiveTalk عملکرد سریع و مناسبی دارد. ترجمه ارائه شده از سوی آن نیز دقیق و صحیح است. در بخشی از این مراسم ،ترجمه لحظه ای بین زبان های انگلیسی و فرانسوی انجام شد و دقت آن تشویق حاضرین را در پی داشت.


البته فوجیتسو نخستین شرکتی نیست که چنین فناوری را ارائه می کند. پیش از این، مایکروسافت نیز ترجمه لحظه ای را در نرم افزار چت ویدیویی اسکایپ ارائه کرده و همچنین گوگل Translate نیز می تواند جمله شما را بشنود و آن را ترجمه کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵:۵۲ دیده شده : ۱۰۲بار نویسنده : admin

برای ترجمه متن انگلیسی سایت برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی برنامه برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی سایتی برای ترجمه متن انگلیسی دیکشنری برای ترجمه متن انگلیسی برنامه برای ترجمه متن انگلیسی سایتی برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی سایت برای ترجمه متن انگلیسی دیکشنری برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی برنامه ای برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه فوجیتسو از فناوری جدیدی برای ترجمه همزمان رونمایی کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها