freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365490/7  زمان: 17:35  1395/07/25  بازدید: 921

درویشی امیدوار است هرچه زودتر وضعیت باشگاه سیاه جامگان مشخص شود و پول به بازیکنان این تیم برسد.

رضا درویشی در گفت و گو با "ورزش سه"، درباره بازی با استقلال تهران گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم، استقلالی ها در نیمه اول برتر بودند اما نیمه دوم برای ما بود و باید در این نیمه گل می زدیم. متاسفانه توپ های ما وارد گل نشدند و یک امتیاز بسیار حیاتی از بین رفت.

 

مهاجم اندیمشکی تیم سیاه جامگان درباره خطای ووریا غفوری بر روی او گفت: مطمئن باشید آن صحنه پنالتی بود، ووریا غفوری با دست راستش من را شارژ کرد و آقای نصیرزاده در برنامه شب های فوتبال نیز پنالتی را تایید کرد. چند بازی است ما داریم از داوری ضربه می بینیم.

 

درویشی در ادامه درباره شایعه رفتن عباسی از تیم سیاه جامگان گفت: من نمی دانم این موضوع چقدر صحت دارد اما بالاخره مشکلات بسیاری از جمله مالی داریم و اگر این مشکلات نباشد مطمئن باشید تیم ما حرف های زیادی برای گفتن دارد. اما اگر قرار باشد واگذار شود امیدوارم هرچه زودتر انجام شود تا بچه ها به پولهایشان برسد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴:۳۲ دیده شده : ۱۲۷بار نویسنده : admin

کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه درویشی: نصیرزاده هم پنالتی مارا تایید کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۷۲
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها