freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، رحیم پورازغدی در همایش تسخیر لانه جاسوسی مجازی استکبار جهانی که عصر یکشنبه در محل دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت:‌ آن‌چه را که آن‌ها هدف می‌گیرند؛ ما نیز باید هدف بگیریم. آن‌ها از تمامی ابزارهای نرم و سخت برای سلطه بر جوامع دیگر به ویژه دنیای اسلام استفاده می‌کنند. آن‌ها ایدئولوژی را نوعی آگاهی کاذب تعبیر می‌کنند اما در واقع سعی می‌کنند آگاهی در سطح افکار عمومی را مدیریت کنند. آن‌ها به دنبال تسلط و ایجاد هژمونی هستند.  ما نیز باید آن‌چه که در اختیار داریم ارزش‌ها ، ایدئولوژی ، فرهنگ را در قالبی مطلوب و خوب به دنیا عرضه کنیم.

وی گفت:‌ البته ابزار ارتباطات آن‌ها در مقایسه با ما قوی‌تر است، اما همانطور که در دوره مبارزات انقلابی تنها با سخنرانی و پخش اعلامیه اهداف انقلاب را عملی ساختیم، می‌توان از امکاناتی که در اختیار داریم در مقابله با جبهه سلطه استفاده کرد. آن‌ها سعی دارند الگوهای سیاسی اقتصادی و فرهنگی خود را قالب سازند و ما باید الگو و سبک زندگی خود را عرضه کنیم.

وی با بیان این‌که «ما در زمین خود بازی می‌کنیم و در سرنوشت کشور، منطقه و خاورمیانه  دخالت داریم  و فعال هستیم»، افزود: آن‌ها خیلی زود متوجه قدرت و نفوذ ما در منطقه شدند. متاسفانه برخی - همچنان که قبل از انقلاب هم وجود داشتند - بر این تصور هستند که در مقابل آمریکا نمی‌توان اقدامی صورت داد. تا جایی این‌ها فکر و ایده‌های آن‌ها را بیان می‌کنند که تصور می‌شود این‌ها جاسوس آن‌ها هستند، اما واقعیت این نیست . این افراد به قدری ایده و تفکر غربی‌ها را گرفته اند که به یکی از آن‌ها تبدیل شده‌اند.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: غرب وقتی فضای مجازی به ضررشان باشد کاملا آن را می‌بندد و این‌گونه نیست که دلش به حال کسی سوخته باشد.  معتقدم می‌توانیم فضای مجازی را به نفع جبهه ضداستکباری باز کنیم و این کار نیازمند عقلانیت انقلابی است. فضای مجازی به دور از ایدئولوژی نیست و ما هم می‌توانیم ایدئولوژی‌های خود را در این فضا گسترش دهیم.

وی ادامه داد:  تیپ‌ها و گردان‌های مقاومت همراه با گردان‌های آگاهی‌بخشی باید در فضای مجازی و جبهه مجازی المجازی علیه استکبار شکل گیرد و این نیازی است. امروز در نبرد کنونی نیازمند گسترش و تقویت آن هستیم.

در این مراسم هم‌چنین کاشانی پور دبیر ستاد برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان و رضا سراج و جمعی از فعالان موثر در فضای مجازی و رسانه‌ای در حوزه جریان سازی مبارزه با استکبار جهانی حضور داشته و سخنانی را ایراد کردند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱:۴ دیده شده : ۷۸۸بار نویسنده : admin

Some بالعربي معنى Some بالعربي Some معناها بالعربي Someone بالعربي Some Day بالعربي ترجمة كلمة Some بالعربي بازنشدن برخی سایت ها برخی براین باورند که جواب برخی براین باورند که شیمی اول دبیرستان برخی براین باورند تصاویر خاص برخی بازیگران آشنایی با برخی رذایل اخلاقی ایده گرفتن از خانه های ایرانی ایده گرفتن از خانه های ایرانی نوعروس ایده گرفتن از دکوراسیون خانه های ایرانی ایده گرفتن از چیدمان خانه های ایرانی ایده گرفتن از طبیعت ایده گرفتن از طبیعت در معماری ایده گرفتن از طبیعت در اختراعات ایده گرفتن از آفرینش ایده گرفتن از دکوراسیون ایرانی ایده گرفتن از دکوراسیون خانه ایرانی ایده گرفتن از دکوراسیون منزل ایرانی ایده گرفتن از دکوراسیون خونه های ایرانی ایده گرفتن از دکوراسیون خونه های ایرانی(فقط عکس) ایده گرفتن از دکوراسیون به سبک ایرانی ایده گرفتن در معماری ایده گرفتن از حیوانات در معماری ایده گرفتن از گیاهان در معماری ایده گرفتن از خونه های ایرانی ایده گرفتن ایده گرفتن از مورچه ایده گرفتن از خونه هامون ایده گرفتن از دکوراسیون خونه هامون از غربتی به غربت دیگر از غربتی به غربت دیگر می رفتند از غربتی به غربتی دیگر شعری از غربت شعری غربت شعر از غربت شعر غربت از سهراب سپهری غرب از رویا تا واقعیت کتاب غرب از رویا تا واقعیت غرب از دیدگاه امام خمینی غرب زدگی از نظر امام خمینی از ایالات غربی پاکستان از ایالت غربی پاکستان نام ایالات غربی پاکستان نام ایالت غربی پاکستان دلم از غربت سنجاقک پر دلم از غربت سنجاقك پر از استانهای غربی از استانهای غربی ایران تقلید از غرب تقلید جوانان از غرب تقلید از فرهنگ غربی تقليد غربي شعر از غربت امام زمان شعر غربت دلتنگی شعر غربت شعر غربت و تنهایی شعر غربت سهراب سپهری شعر غربت شاملو شعر غربت امام حسن یکی از ما دو نفر یکی از ما دو نفر فیلم کامل یکی از ما دو نفر قسمت دوم یکی از ما دو نفر قسمت پنجم یکی از ما دو نفر Watch Online یکی از ما دو نفر دانلود یکی از ما دو نفر اپارات یکی از ما دو نفر بازیگران یکی از ما دو نفر قسمت هشتم یکی از ما دو نفر قسمت چهارم یکی از این روزها داستان یکی از این روزها سریال یکی از این روزها تله تئاتر یکی از این روزها یکی از روزهای هفته پایتخت این کشور است یکی از عقل می لافد یکی از عقل می لافد یکی طامات می بافد يكي از عقل مي لافد يكي از عقل مي لافد يكي طامات مي بافد یکی از روزهای چهل سالگیت یکی از بزرگان اهل تمیز یکی از بزرگان اهل تمیز حکایت یکی از بزرگان اهل تمیز طنز شعر یکی از بزرگان اهل تمیز ادامه شعر یکی از بزرگان اهل تمیز معنی شعر یکی از بزرگان اهل تمیز یکی از فانتزیام اینه که یکی از فانتزیام اینه که تو افق یکی از فانتزیام اینه که دکتر یکی از فانتزیام اینه که 93 یکی از فانتزیام اینه که 92 یکی از فانتزیام اینه که جدید92 پست یکی از فانتزیام اینه که جدید جک یکی از فانتزیام اینه که جوک یکی از فانتزیام اینه که اس ام اس های یکی از فانتزیام اینه که یکی از داستانهای کتاب مقدس یکی از شهرهای لهستان برخی با گرفتن ایده از غرب، یکی از آن‌ها شده‌اند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۳
  • تعداد حاضران : ۲۵۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها