freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365525/4  زمان: 19:08  1395/07/25  بازدید: 2,061

رامین رضاییان در بازگشت از ترکیه بعد از اتفاقات اول فصل اکنون شرایطی مشابه یکی از شخصیت‌های کارتون "فوتبالیست ها" را تجربه می کند.

به گزارش "ورزش سه"، مدافع راست ملی پوش پرسپولیس در هشتمین دیدار فصل پرسپولیس هم نیمکت نشین شد و گرم کردن 45 دقیقه ای او در دیدار برابر نفت هم باعث نشد تا برانکو ایوانکوویچ مجاب به استفاده از او شود.


رامین رضاییان که از محبوبیت زیادی بین هواداران پرسپولیس برخوردار است در جریان بازی برابر نفت نیز بارها از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت و پیشکسوتان پرسپولیس نیز در طول هفته به حمایت از او پرداخته بودند تا سرمربی کروات این تیم مجاب به سود بردن از بازیکنی شود که در تیم ملی جایگاه ثابتی به خود اختصاص داده و برابر کره جنوبی نیز تاثیر مستقیم روی گل منتهی به پیروزی ایران ایفا کرده بود، شود. با این حال او همچنان با توجه به اتفاقات ابتدای فصل و بی اعتنایی به درخواست‌های سرمربی برای پاسخگویی به او مورد تنبیه قرار گرفته و نیمکت‌نشینی پاسخ روشنی بر دیسیپلین برانکو ایوانکوویچ به رفتار او در آن مقطع باشد.


با این حال می‌توان شرایط این روزهای رامین رضاییان را با یکی از شخصیت‌های کارتون محبوب فوتبالیست‌ها مشابه دانست؛ جایی که کاکرو یوگا در ابتدای فصل دور از تیم اصلی تمرینات خود را زیر نظر مربی سابق خود در ساحل دنبال می‌کرد و در بازگشت توسط سرمربی جدید به کار گرفته نمی‌شد و تلاش هم‌تیمی‌هایش نیز نتوانست او را به ترکیب اصلی برساند.


غرور و بی اعتنایی به سرمربی وجه مشترک هر دو شخصیت مورد بحث است که در نهایت با عذرخواهی و تمکین و صبر کاکرو منتهی به بازگشت او به ترکیب اصلی شد.


بد نیست نگاهی به سرنوشت و اتفاقات منجر به دور ماندن شخصیت کارتونی کاکرو بیندازیم؛ کاکرو که بازیکن مغروری محسوب می‌شد در آغاز لیگ این کشور به همراه مربی سابقش با حضور در یکی از سواحل به تمرین بدنسازی اختصاصی و همچنین فرا گرفتن تکنیک مربوط به شوت عقاب را می‌پردازد. این دوری از تمرین تیم اصلی و بی اعتنایی به سرمربی تیم، باعث می‌شود او در بازگشت علیرغم آمادگی بالا و فرا گرفتن تکنیک‌های مدنظرش، جایی در ترکیب نداشته باشد. در خیلی از بازی‌ها نیز علیرغم نیاز به حضورش و اعتمادی که دیگر بازیکنان به او داشتند، توسط سرمربی به کار گرفته نمی‌شود. علیرغم تمام این اتفاقات او با وجود فشاری که متحمل می‌شود روی نیمکت دوام می‌آورد تا سرمربی به او فرصت دهد و در بازگشت به ترکیب نیز موفق به انجام ماموریت خود می‌شود تا اعتماد جمعی بار دیگر به او جلب شود.

 


رامین رضاییان که یکی از برترین بازیکنان پرسپولیس در فصل گذشته محسوب می شد، در پایان فصل و تعطیلات لیگ، مقدمات سفر به ترکیه را در اقدامی عجیب فراهم می‌کند. او در این مسیر علیرغم مصاحبه‌های پرتعداد مسوولان باشگاه و خصوصا برانکو ایوانکوویچ توجهی به آنها ندارد و گوشی اش نیز از دسترس خارج می‌شود. در نهایت تصاویری از حضورش در ترکیه و عقد قرارداد با ریزه اسپور منتشر شد. هر چند او در ادامه تاب حضور در این تیم نه چندان مطرح را نیاورد و توانست فسخ قراردادش برای بازگشت به لیگ ایران را به دست آورد. او در بازگشت هم مرارت زیادی برای رضایت مدیریت باشگاه برای تمدید و امضای قرارداد متحمل شد و در نهایت به تمرینات تیمی بازگشت. با این حال او با توجه به موفقیت هم پستی‌اش در فصل جاری و همچنین تنبیهی که سرمربی برایش در نظر گرفته، حتی به عنوان بازیکن تعویضی نیز اجازه حضور در ترکیب را ندارد. مساله‌ای که واکنش‌های کوچکی نیز از سوی او به همراه داشته اما رضاییان در شرایط فعلی ابتدا باید بپذیرد که مسبب تمام اتفاقات امروز شخص خودش بوده که بی اعتنا به نیاز تیم و درخواست سرمربی سهم خود را از پرسپولیس جدا کرد. آن هم به شکلی که به هیچ عنوان مورد توجه هواداران نبوده و آن را می‌تواند در کم شدن همراهانش در صفحات اجتماعی به عینه مشاهده کند. هر چند هواداران پرسپولیس در ادامه با توجه به اعلام بخشش و عذرخواهی این بازیکن او را پذیرفتند اما مسلما سرمربی تیم در شرایط فعلی با در نظر گرفتن شرایط تیمی و تاکتیکی‌اش نیاز به فرصت بیشتری برای اعتماد به بازیکنی دارد که تماس مسوولان ریزه اسپور را به او ترجیح داده بود.


صبر، تمرین و  صبر و تمرین... این تنها اقدام مثبتی که رامین رضاییان این روزها می‌تواند برای به دست آوردن جایگاهش آن را در پیش بگیرد تا بار دیگر در قاب 11 نفره این تیم قرار گیرد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶:۴۱ دیده شده : ۱۴۰۳۱بار نویسنده : admin

رامین رضاییان رامین رضاییان Instagram رامین رضاییان اینستاگرام رامین رضاییان پرسپولیس رامین رضاییان پرسپولیسی شد رامین رضاییان پرسپولیس یا استقلال رامین رضاییان به پرسپولیس پیوست گل رامین رضاییان به پرسپولیس در نقش پریا در نقش جناب خان نقش جناب خان در خندوانه بازیگر نقش جناب خان در خندوانه بازيگر نقش جناب خان در خندوانه جناب خان در نقش پدر خوانده محمد بحرانی در نقش جناب خان نقش جناب خان در خندوانه کیست نقش جناب خان در برنامه خندوانه هنرپیشه نقش جناب خان در خندوانه در نقش شاه نقش شاه در افزایش قیمت نفت بنفشه خواه در نقش شاه نقش شاهد در دادگاه نقش شاهنامه در ادبیات فارسی نقش شاه در شطرنج بازیگر در نقش شاه در نقش زلیخا تست بازیگران در نقش زلیخا بهنوش طباطبایی در نقش زلیخا نقش زلیخا در یوسف عکسهای کتایون ریاحی در نقش زلیخا نقش زلیخا در فیلم یوسف نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر نقش زلیخا در سریال یوسف پیامبر تصاویر کتایون ریاحی در نقش زلیخا در نقش شهرزاد در نقش لیلی امیر ارجمند در نقش به انگلیسی در نقش مدینه بازیگر سریال مدینه در نقش مدینه بازیگر در نقش مدینه عکس بازیگر در نقش مدینه نقشبندیه در ایران سلسله نقشبندیه در ایران نقشبندیه ایران فرقه نقشبندیه در ایران نقشه در گوگل نقشه گوگل در سایت نقشه گوگل در وردپرس نقشه گوگل در وب سایت نقشه گوگل در جوملا نقشه گوگل در سایت شما نقشه دنیا در گوگل نقشه تهران در گوگل نقشه ایران در گوگل ارث نقشه ایران در گوگل کاکرو یوگا کاکرو یوگا آپارات کاکرو یوگا و همسرش کاکرو یوگا ویکی پدیا عکس کاکرو یوگا بیوگرافی کاکرو یوگا عکسهای کاکرو یوگا همسر کاکرو یوگا بازی کاکرو یوگا مربی کاکرو یوگا عکس هایی از کاکرو یوگا گزارش ویژه خبری شبکه 2 گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 گفتگوي ويژه خبري شبكه 2 گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما امشب گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 دانلود گزارش ویژه خبری شبکه دو گفتگوي ويژه خبري شبكه دو سایت گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 گزارش ویژه خبری گزارش ویژه گزارش ویژه مشرق گزارش ویژه حسابرسی گزارش ویژه خواری گزارش ویژه دریچه گزارش ویژه مهر گزارش ویژه مشرق نیوز گفتگوی ویژه خبری شبکه دو گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم گروه گزارش ویژه مشرق نمونه گزارش حسابرسی ویژه نحوه گزارش حسابرسی ویژه گفتگوی ویژه خبری گفتگوی ویژه خبری دیشب گفتگوی ویژه خبری نوبخت گفتگوی ویژه خبری صالحی رامین رضاییان در نقش کاکرو یوگا (گزارش ویژه)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها