freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365522/42  زمان: 18:59  1395/07/25  بازدید: 8,939

رابی فاولر، اسطوره دهه 90 باشگاه لیورپول معتقد است که مورینیو هنوز در سیستم یونایتدها جا نیتفتاده است و در این تیم خوشحال نیست.​​​​​​​

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در حالی فردا شب مهمان لیورپول خواهد بود که از 7 بازی اول خود تنها 13 امتیاز کسب کرده است.

 

فاولر گفت: "از نظر من مورینیو یک مسکن قوی و تاثیرگذار بعد از دوران موفق فرگوسن بود که می خواست خیلی سریع منچستر را به دوران باشکوه گذشته بازگرداند. اگر از هواداران این تیم در رابطه با جانشین فرگی سوال می کردید، فکر نمی کنم مورینیو در صدر خواسته های آنها بود.

 

 

 

 

اما باید عنوان داشت که مویس و فان خال نیز نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. تیم مورینیو هنوز با زیبایی زمان فرگوسن بازی نمی کند و به نظر من کمی زمان لازم است تا وی سایه فرگوسن را از ارکان این باشگاه پاک کند.

 

من احساس می کنم که هنوز مورینیو منچستر را خانه خودش نمی داند و در این تیم احساس راحتی نمی کند. شاید این موضوع عامل نتایج نه چندان خوب شیاطین سرخ باشد".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰:۱۶ دیده شده : ۱۰۵۳۷بار نویسنده : admin

نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست نشان زندگی نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نیست در سودای زلفت کار من نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم مورینیو در منچستریونایتد خوشحال نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۰
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها