freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مقامات کشور چین اعلام کردند که این کشور قصد دارد فردا(دوشنبه) فضاپیمای سرنشین‌دار خود با نام Shenzhou-11 را به فضا ارسال کند.

به گزارش ایسنا به نقل از ایندین اکسپرس، وو پینگ، معاون مدیر دفتر مهندسی فضایی سرنشین دار چین، در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز راه‌اندازی ماهواره جیوچوان اعلام کرد که این فضاپیما دو فضانورد مرد به نام‌های جینگ هایپنگ و چن دونگ را به فضا خواهد برد.

وو افزود: این ماموریت با موشک حامل Long March-2F صورت خواهد گرفت.

خبرگزاری شین‌هوا اعلام کرد که این فضاپیما ظرف دو روز به آزمایشگاه فضایی در حال چرخشTiangong-2  رسیده و فضانوردان به مدت 30 روز در این آزمایشگاه فضایی خواهند ماند.

پس از گذشت 30 روز فضاپیمای Shenzhou-11 از آزمایشگاه فضایی Tiangong-2 جدا شده و ظرف 1 روز به زمین بازخواهد گشت.

هدف از انجام این ماموریت حمل و نقل پرسنل و مواد مختلف بین زمین و آزمایشگاه مداری Tiangong-2و بررسی نحوه سفر، اقامت و بازگشت از این آزمایشگاه است.

در طول این ماموریت، این فضاپیما مجموعه‌ای را با Tiangong-2 تشکیل خواهد داد که این مجموعه قابلیت حمایت از جان فضانوردان، کار و سلامت، و توانایی آنها برای انجام ماموریت را خواهد داشت.

اهداف دیگر شامل انجام آزمایش‌های پزشکی هوافضا، آزمایش‌های علمی فضایی، همراه با فعالیت‌های عامه پسند علمی خواهد بود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱:۲۴ دیده شده : ۸۹۴۶بار نویسنده : admin

پرتاب فضاپیمای اوریون فضایل به انگلیسی فضیلت به انگلیسی فضانورد به انگلیسی فضانورد به انگليسي معنی فضانورد به انگلیسی فضانورد به زبان انگلیسی فضا به انگلیسی فضایی به انگلیسی هوافضا به انگلیسی ترجمه فضا به انگلیسی فضای سبز به انگلیسی آدم فضایی به انگلیسی فضای مجازی به انگلیسی موجودات فضایی به انگلیسی فضا به زبان انگلیسی فضا به زبان ساده فضا زمان به زبان ساده خمیدگی فضا زمان به زبان ساده هوا فضا به زبان ساده تعریف فضا به زبان ساده معنی آدم فضایی به انگلیسی موجودات فضایی به زبان انگلیسی موجود فضایی به زبان انگلیسی سفر به فضا سفر به فضا بدون بازگشت سفر به فضا در قرآن سفر به فضا سفینه نمی خواهد سفر به فضا انوشه انصاری مسافرت به فضا سفر به ماه سفر به ماه دروغ بزرگ قرن سفر به ماه دروغ یا واقعیت سفر به ماه راست یا دروغ رفتن به فضا رفتن به فضا در خواب رفتن به فضا در Gta V شرایط رفتن به فضا رفتن انسان به فضا اعتیاد به فضای مجازی اعتیاد به فضای مجازی چیست پرسشنامه اعتیاد به فضای مجازی اعتیاد نوجوانان به فضای مجازی علایم اعتیاد به فضای مجازی معضلات اعتیاد به فضاهای مجازی پرتاب فضاپیمای سرنشین‌دار چینی به فضا

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۶
  • تعداد حاضران : ۱۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها