freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امشب در برنامه متن و حاشیه به بررسی مسائل روز منطقه و کشور پرداخت.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مسائل روز منطقه و کشور امشب 25 مهر در برنامه متن و حاشیه با حضور علأ الدین بروجردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بروجردي در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه پیرامون اجلاس لوزان درباره سوریه گفت: جلسه لوزان جلسه ای بسته بود به طوری که تصمیم گرفته شد تا در آینده نزدیک نشست دیگری برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه، فضای حاکم بر جلسه نشان دهنده اراده کشورها برای خروج از بحران است ادامه داد: نوعی اراده در جهت گذراندن نقطه پایان بر بحران وجود دارد البته در توافق قبلی آمریکا با روسیه شاهد نقض عهد آمریکا بودیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه، بحران سوریه راه حل  نظامی ندارد بلکه سیاسی است افزود: شرط برکناری بشار اسد در ادبیات سیاسی کشورهای تند ضد بشار مانند گذشته وجود ندارد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران تصمیمی برای شرکت در اجلاس لوزان نداشت و حضور خود را مشروط به شرکت عراق کرد که مورد پذیرش قرار گرفت.

بروجردی با اشاره به اینکه، حضور ایران در سوریه به صورت مستشاري است خاطرنشان کرد: ارتش سوریه در برابر مردم خود احساس مسولیت می کند و لذا ما به عنوان جمهوری اسلامی ایران رابطه ویژه ای با سوریه و روسیه داریم  و از مواضع سوریه در این اجلاس دفاع کردیم.

وی با اشاره به اینکه، نخست وزیر ترکیه بیش از 2 بار اعلام کرد که باید صفحه جدیدی در رابطه خود با سوریه باز کند گفت: ترکیه ضرر های متعددی را از قبل سیاستهای پنج سال گذشته خود در قبال سوریه متحمل شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه، ترکیه راجع به منطقه موصل و بخش شمالی عراق ادعا دارد گفت: بحث آزاد سازی موصل جدی تر از گذشته است به طوری که ارتش عراق نقش اصلی را در آزادسازی ایفا می کند.

خبر در حال تکمیل است...

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰:۱۰ دیده شده : ۱۳۹۹۷بار نویسنده : admin

بشار اسد بشار اسد شیعه بشار اسد هري بشار اسد سقوط بشار اسد ایران بشار الاسد ملعون بشار اسد و داعش بشار اسد شیعه است یاسنی بشار الاسد شيعي بشار الاسد هري بشار الاسد سقوط بشار الاسد سقط ایا بشار اسد سقوط می کند بشار اسد به ایران آمد سفر بشار اسد به ایران رابطه بشار اسد با ایران حضور بشار اسد در ایران بشار اسد سوار بر سمند ایرانی بشار الاسد وداعش بشار اسد داعش بشار الاسد داعش در ادبیات خفاش نماد چیست خفاش در ادبیات فارسی نماد چیست؟ نماد خفاش و طاووس در ادبیات چیست در ادبیات تشخیص چیست تشخیص در ادبیات فارسی چیست؟ صنعت تشخیص در ادبیات چیست ادبیات در کنکور ادبيات در كنكور ضریب ادبیات در کنکور ضریب ادبیات در کنکور تجربی ادبیات فارسی در کنکور تاریخ ادبیات در کنکور سوالات ادبیات در کنکور اهمیت ادبیات در کنکور ضریب ادبیات در کنکور ریاضی ادبیات کنکور ادبیات در ایران ادبیات در ایران باستان ادبیات ایران در جهان تاریخ ادبیات در ایران ادبیات نمایشی در ایران ادبیات بومی در ایران ادبیات تطبیقی در ایران ادبیات غنایی در ایران ادبیات کودکان در ایران ادبیات پایداری در ایران ادبیات در معماری نقش ادبیات در معماری تاثیر ادبیات در معماری ادبیات معماری کاربرد ادبیات در معماری مقاله ادبیات در معماری کاربرد شعر و ادبیات در معماری ادبیات در قرآن ادبیات فارسی در قرآن ادبیات قرآن ادبیات مقاومت در قرآن ادبیات قرآنی ادبیات در اسلام نقش ادبیات در اسلام جایگاه ادبیات در اسلام ادبیات اسلامی ادبيات اسلامية ادبیات و تعهد در اسلام ادبيات و تعهد در اسلام ادبیات در تمدن اسلامی ادبیات در جهان اسلام ادبیات فارسی در اسلام ادبیات در دوره غزنویان ادبیات دوره غزنویان ادبیات در دوره غزنوی ادبیات ایران باستان ادبیات داستانی ایران زن در ادبیات ایران باستان ادبیات بومی ایران باستان ادبیات فارسی ایران باستان ادبیات نمایشی ایران باستان ادبیات در دوره صفویه ادبیات فارسی در دوره صفویه ادبیات دوره صفویه ادبیات در دوره صفوی نقشه سیاسی کشورهای جهان نقشه سياسي كشورهاي جهان نقشه جغرافیایی کشورهای جهان دانلود نقشه سیاسی کشورهای جهان نقشه ی سیاسی کشورهای جهان نظام سیاسی کشورهای جهان مشکلات سیاسی کشورهای جهان سوم نقشه سیاسی کشورهای اروپا نقشه جغرافیایی کشورهای اروپا جغرافیای سیاسی کشورهای جهان ساختار سیاسی کشورهای جهان اطلاعات سیاسی کشورهای جهان K Hv Finhajd شرط برکناری بشار اسد در ادبیات سیاسی کشورهای تند ضد بشار مانند گذشته وجود ندارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها