freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اغلب موارد آهنگی که به آن گوشی می‌دهیم را مبتنی بر شرایط روحی خود در آن لحظه انتخاب می‌کنیم و به همین دلیل است که فهرست آهنگ‌های مختلف را متناسب با شرایط مختلف برای مثال موسیقی‌های آرامبخش یا مناسب باشگاه در گوشی خود ذخیره داریم. اما آیا تا به حال این فکر کرده‌اید که سرعت موسیقی متناسب با شرایط شما به طور خودکار تغییر کند؟

به تازگی شخصی به نام Jonathan Dagan که بیشتر با نام j.viewz شناخته می‌شود و در حوزه ریمیکس، ترانه سرایی و هنرهای تصویری فعالیت می‌کند، برای عرضه آهنگ جدید خود به نام Almost Forgot از یک موزیک ویدیوی تعاملی استفاده کرده است. این موزیک ویدیو به جای اینکه در یوتیوب عرضه شود در قالب یک اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن از دوربین گوشی هوشمند شما استفاده می‌کند تا بتواند ضربان قلبتان را اسکن کرده و گام آهنگ را متناسب با شرایط شما تنظیم کند. به این ترتیب اگر حین گوش کردن به این آهنگ در باشگاه مشغول دویدن روی تردمیل باشید، گام آهنگ افزایش پیدا می‌کند اما زمانی که ضربان قلب شما آهسته باشد، گام آهنگ نیز متناسب با آن پایین خواهد بود.

این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای پلتفرم iOS عرضه شده است.در گذشته نیز تلاش‌های مشابهی در این زمینه انجام شده است، برای مثال Spotify Run، که در آن کاربران یک ضرب آهنگ خاص را انتخاب می‌کنند و اسپاتیفای تلاش می‌کند تا آهنگ‌هایی را که با این ضرب آهنگ مطابقت دارد پیدا کند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۲:۱۲ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin

دانلود آهنگ سرعت عمل از ابلیس دانلود آهنگ سرعت عمل از حسین ابلیس دانلود آهنگ سرعت عمل ابلیس دانلود اهنگ سرعت عمل حسین ابلیس دانلود آهنگ سرعت گذر عمر سورنا دانلود آهنگ سرعت گذر عمر علی سورنا دانلود آهنگ سرعت گذر عمر از سورنا دانلود آهنگ سرعت گذر عمر از علی سورنا متن آهنگ سرعت گذر عمر علی سورنا متن آهنگ سرعت گذر عمر سورنا متن اهنگ سرعت گذر عمر متن آهنگ سرعت گذر عمر از علی سورنا متن اهنگ سرعت گذر عمر از سورنا تکست آهنگ سرعت گذر عمر از علی سورنا تکست آهنگ سرعت گذر عمر سورنا تکست آهنگ سرعت گذر عمر تکست اهنگ سرعت گذر عمر از سورنا بالا بردن سرعت آهنگ تکست آهنگ سرعت گذر عمر علی سورنا تاثیر ورزش بر ضربان قلب تاثیر ورزش بر تپش قلب تاثیر ورزش در ضربان قلب عوامل موثر بر ضربان قلب عوامل موثر بر ضربان قلب جنین عوامل موثر بر ضربان قلب قورباغه عوامل موثر بر تپش قلب عوامل موثر در تپش قلب عوامل موثر بر تعداد ضربان قلب عوامل موثر در ضربان قلب عوامل موثر در ضربان قلب جنین عوامل موثر در کاهش ضربان قلب تاثیر موسیقی بر ضربان قلب اثر یونها بر ضربان قلب تاثير قهوه بر ضربان قلب تاثیر قهوه بر تپش قلب اثر قهوه بر تپش قلب تاثیر زعفران بر ضربان قلب تاثیر دما بر ضربان قلب تاثیر دما بر ضربان قلب قورباغه تاثیر استرس بر ضربان قلب جنین تاثیر استرس بر ضربان قلب تاثیر استرس بر تپش قلب تاثیر خنده بر ضربان قلب تاثیر سیگار بر ضربان قلب قلب شما چند ساله است Alodoctor Ir Test New قلب شما چند ساله است؟ قلب شمالي قلبي شمالي القلب شمالي قلب شماغ شما قلب مایید شما قلب ماييد رادین و راستین شما قلب مایید شکل شماتیک قلب عکس شماتیک قلب تصویر شماتیک قلب قلبي شمالي ونبضاته جنوبيه قصيدة قلبي شمالي شيلة قلبي شمالي تويتر قلبي شمالي انستقرام قلبي شمالي يوتيوب شيلة قلبي شمالي قلبي شمال متن آهنگ سرعت گذر عمر اپلیکیشنی که سرعت آهنگ را مبتنی بر ضربان قلب شما تغییر می‌دهد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها