freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اسدالله قره‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حضور وزیر نیرو  و معاونان وی در جلسه کمیسیون انرژی گفت: افزایش همکاری‌های وزارت نیرو با کمیسیون انرژی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که مطرح شد و علی‌رغم اینکه این وزارتخانه با کمیسیون کشاورزی نیز در ارتباط است اما بخش زیادی از فعالیت‌های آن با کمیسیون انرژی مرتبط است.

سخنگوی کمیسیون انرژی همچنین اظهار کرد: امیرآبادی نماینده قم در مورد افزایش حق انشعاب و همچنین سرمایه‌گذاری که توسط مردم برای ترانس‌ها انجام شده است سوال کرد که وزیر هم توضیحاتی را در این زمینه ارائه کرد اما نهایتا این نماینده سوال‌کننده از پاسخ‌های وی قانع نشد.

این عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس در ادامه بیان کرد: بهروز نعمتی نماینده مردم تهران نیز در مورد قراردادهای یونیک اینترنشنال ترکیه از وزیر نیرو پاسخ خواست و اینکه چرا تاکنون مناقصه برگزار نشده و یا چرا از بخش‌های خصوصی داخلی استفاده نمی‌شود.

قره‌خانی افزود: با توجه به اینکه در زمینه نفت اقدامات انجام شده تا به حال نتیجه داشته است اما در حوزه نیرو هنوز اقدامی دیده نشده است و وزیر نیرو نیز در خصوص بهره‌وری توضیحاتی را ارائه کرد اما با توجه به ابهام‌هایی که نماینده سوال‌کننده معتقد بود وجود دارد و قوانینی که در این زمینه تدوین شده است پاسخ‌های وزیر از سوی این نماینده قانع‌کننده نبود.

سخنگوی کمیسیون انرژی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نمایندگان سوال‌کننده قانع نشدند گزارش سوال مربوطه به صحن علنی مجلس ارجاع می‌شود.

انتهای پیام  

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۷:۱۷ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها