freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار مهر، دیانا بختیاری، دانشیار دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران و مجری طرح تولید «پلیمر اصلاح کننده قیر و آسفالت» قیر طبیعی را ماده ای هیدرو کربنی دانست و افزود: قیر در طبیعت و در اثر تبدیل تدریجی نفت خام، تحت تأثیر عوامل جوی و تبخیر مواد فرار آن، پس از گذشت سالیان بسیار زیاد، به دست می آید و بدون نیاز به روش های تقطیر در صنعت به کار می رود.

وی با بیان اینکه این نوع قیر دوام بهتری نسبت به قیر تقطیری دارد، گفت: قیر طبیعی در حلالهای «آلیفاتیک» و «آروماتیک» به صورت محلول بوده که در حالت کلوخه ای بسیار ترد و به رنگ مشکی براق و در حالت پودری به رنگ قهوه ای تیره است. برای قیر طبیعی از نام های «یواینتایت»، «آسفالت»، «آسفالتوم» و «گیلسونایت» نیز استفاده شده است.

وی با بیان اینکه رویکرد اصلی این طرح برطرف کردن نقاط ضعف صنعت، انجام آزمایشات اولیه و ساخت سل فلوتاسیون آزمایشگاهی، جهت خاکستر زدائی از قیر طبیعی است، اظهار داشت: در این زمینه نتایج مطلوبی حاصل شده است و عمل خاکستر زدائی به میزان بیش از 2 درصد انجام شده است که پس از آن ساخت نیمه صنعتی با ظرفیت خاکستر زدائی ۹ تن محصول در روز در دستور کار قرار گرفت.

وی عدم توجیه اقتصادی و استفاده بیش از حد آب که با توجه به شرایط موجود طبیعت بسیار نامطلوب است را از مشکلات روش فلوتاسیون  نام برد و اظهارکرد: برای حل این معضلات این شرکت اقدام به ساخت سیستم برگشت آب به داخل سیستم و نیز در نهایت طراحی تصفیه پساب پرداخته است که این معضل به شکل قابل توجهی برطرف شد.

دانشیار دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران ادامه داد: با توجه به میزان بالای خاکسترزدائی از محصول نیز عدم توجیه اقتصادی طرح برطرف و در نهایت محصولی با خاکستر کنترل شده و مطلوب ارائه می شود.

وی با بیان اینکه این طرح در حال ثبت اختراع است، افزود: این محصول قابلیت ارتقاء کیفیت آسفالت و جلوگیری از بروز انواع عوارض قیر زدگی، شن زدگی و انواع ترک خوردگی ها را دارا است.

به گفته بختیاری، عدم نیاز به نصب تأسیسات جانبی در کارخانه آسفالت، نگهداری به مدت طولانی و بدون مشکل، در نتیجه پائین آوردن هزینه های حمل و استفاده بسیار آسان از مزایای این محصول به شمار می روند.

وی گفت: این محصول نسبت به پلیمر های وارداتی ارزان تر بوده و با تولید آن گام بزرگی در راستای اقتصاد مقاومتی برداشته می شود.

وی اظهارکرد: ساخت تأسیسات مورد نیاز این محصول نیز توسط متخصصان شرکت انجام شده است و بهره برداری از خط تولید آن تا پایان ماه جاری آغاز خواهد شد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۷:۵۴ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

تولید کننده قیر تولید کننده قیر پاسارگاد تولید کننده قیر امولسیون تولید کننده قیر در ایران تولید کننده قیر طبیعی تولید کننده قیر دمیده تولید کننده قیر معدنی تولید کننده قیر در تبریز تولید کننده قیر صادراتی تولید کننده قیر در قم پاک کننده قیر اسپری پاک کننده قیر صادر کننده قیر صادر کننده قیر طبیعی صادرکنندگان قیر صادر كننده قير شرکتهای صادر کننده قیر شرکت صادر کننده قیر کارخانه های صادر کننده قیر صادر کنندگان قیر ایران شرکتهای صادر کننده قیر ایران صادر کننده نمونه قیر تهیه کننده قیر شركت هاي صادر كننده قير لیست شرکتهای صادر کننده قیر شرکت های صادر کننده قیر در ایران شرکت های صادر کننده قیر در اصفهان شرکتهای تولید کننده قیر در ایران شرکتهای تولید کننده قیر لیست شرکتهای تولید کننده قیر شركت هاي توليد كننده قير شرکت های صادر کننده قیر شرکت های صادر کننده قیر ایران لیست شرکت های صادر کننده قیر شرکت تولید کننده قیر شرکت های تولید کننده قیر شرکت های تولید کننده قیر در ایران لیست شرکت های تولید کننده قیر تولید کنندگان قیر امولسیون آسفالت و انواع آن آسفالت سرد و انواع آن انواع خرابی آسفالت و مرمت آنها آسفالت و قیر اسفالت قیری آسفالت قیر تولید آسفالت و قیر آسفالت و ایزوگام آسفالتین و واکس قیر و آسفالت غرب قير و آسفالت غرب شرکت قیر وآسفالت غرب مهندسی قیر وآسفالت غرب قیر اسفالت غرب شرکت مهندسی قیر وآسفالت غرب صنعتی و آسفالت راه دژپا تولیدی بشکه و قیر صنعتی و آسفالت راه دژپا شرکت تولیدی بشکه و قیر صنعتی و آسفالت راه دژپا نمایشگاه قیر و آسفالت 95 نمایشگاه قیر و آسفالت نمایشگاه قیر و آسفالت 93 نمايشگاه قير و آسفالت نمایشگاه قیر و آسفالت 92 نمایشگاه قیر و آسفالت تهران نمایشگاه قیر آسفالت نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت ششمین نمایشگاه قیر و آسفالت نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت 93 همایش قیر و آسفالت همایش قیر و آسفالت آبان 95 همایش قیر و آسفالت 94 همايش قير و آسفالت ايران ششمین همایش قیر و آسفالت دومین همایش قیر و آسفالت ایران ششمین همایش ملی قیر و آسفالت ششمين همايش ملي قير و آسفالت ايران ششمین همایش ملی قیر و آسفالت ایران پنجمین همایش قیر و آسفالت موسسه قیر و آسفالت ایران سایت موسسه قیر و آسفالت ایران مواد تولید شده از نفت مواد تولید شده از نفت خام گاز تولید شده از طلا پیکان تولید شده جدید ایا پیکان جدید تولید شده جدیدترین پیکان تولید شده پیکان جدید که تولید شده عکس پیکان جدید تولید شده آیا پیکان جدید تولید شده است تولید پراید متوقف شد تولید پراید متوقف شده؟ متوقف شدن تولید پراید خط تولید پراید متوقف شد ایا تولید پراید متوقف شده تولید پراید صبا متوقف شد ایا تولید پراید متوقف خواهد شد تولید مگان متوقف شد آخرین پیکان تولید شده تولید ریو متوقف شد تولید زانتیا متوقف شد چرا تولید ریو متوقف شد چرا تولید زانتیا متوقف شد آیا تولید ریو متوقف شده؟ متوقف شدن خط تولید پراید متوقف شدن تولید زانتیا تولید ماکسیما متوقف شد پلیمر اصلاح کننده قیر و آسفالت تولید شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها