freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

عثمان بایدمیر:
در سفر به اقلیم کردستان عراق به دنبال اتحاد نیروهای کرد بودیم
سرویس ترکیه- نماینده شانلی اورفا از حزب HDP در مجلس ترکیه گفت: هدف سفر هیئت این حزب به اقلیم کردستان عراق ایجاد اتحاد میان احزاب مختلف کرد در دو منطقه اقلیم و کردستان ترکیه بوده است.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری دجله، عثمان بایدمیر، نماینده شانلی اورفا در پارلمان ترکیه و عضو حزب دموکراتیک خلق ها در اظهاراتی با تشریح اهداف سفر هیئت HDP به کردستان عراق گفت: در واقع هدف از این سفر تشکیل یک ائتلاف در برابر حملات علیه کردها بود. هدف اصلی حزب دموکراتیک خلق ها از این سفر مستحکم کردن برادری میان مردم کردستان ترکیه با کردستان عراق بود. یکی دیگر از اهداف این سفر به وجود آوردن یک ائتلاف مستحکم میان کردها در مقابل حملاتی است که در خاورمیانه علیه کردها صورت می گیرد. در 5 روز سفر استقبال خوبی از ما صورت گرفت و دیدارهای بسیار خوبی را صورت دادیم.
وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: ملت کرد از ما می خواهند تا چنین ائتلافی را به وجود آوریم. تلاش ما نیز تحقق این خواسته است. امید داریم که در آینده نزدیک خبرهای بسیار خوبی را اعلام کنیم. تنش های سیاسی میان کردها تنها می تواند به ضرر کردها باشد. سیاست آنکارا در اصل بر روی دشمنی با کردها تاسیس شده است.

کد مطلب: 116138  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۲۵  |  ساعت: ۲۳ : ۴۷

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۳:۱۷ دیده شده : ۷۶بار نویسنده : admin

در سفر در سفر باید شناخت در سفره هفت سین بجویید در سفر هوای تو در سفرنامه مارکوپولو تونوکاین در سفرنامه مارکوپولو در سفر عشق در سفره افطار چه بگذاریم در سفر چی بخوریم در سفر چه بخوريم دوست را در سفر باید شناخت سفر در هوای تو قیصر امین پور یزد در سفرنامه مارکوپولو در سفر عشق خطر باید کرد در سفر عشق چنان شعر در سفر عشق عشق من در سفر عشق در سفر چه بخوریم اقلیما به چه معناست سفر به اقلیم کردستان عراق سفر به اقلیم کردستان تا به اقلیم وجود این تا به اقلیم وجود گر به اقلیم عشق روی آری گر به اقلیم عشق رو آری گر به اقلیم عشق تعیین اقلیم به روش دومارتن تعیین اقلیم به روش آمبرژه آمده اول به اقلیم جماد وز جمادی در نباتی اوفتاد آمده اول به اقلیم جماد آمده اول به اقليم جماد آمده اول به اقلیم جماد وز جمادی در نباتی افتاد حمله داعش به اقلیم کردستان حمله داعش به کردستان عراق حملات داعش به کردستان عراق حملات داعش به اقلیم کردستان از اقلیمی به اقلیمی رسانند کردستان عراق کردستان عراق بی بی سی کردستان عراق و داعش کردستان عراق نقشه کردستان عراق توریست کردستان عراق داعش کردستان عراق سلیمانیه کردستان عراق و ایران کردستان عراق دانشگاه کردستان عراق کار كردستان عراق و داعش اخبار کردستان عراق و داعش اقلیم کردستان عراق و داعش خبرهای کردستان عراق و داعش آخرین اخبار کردستان عراق و داعش کردستان عراق با داعش كردستان عراق نقشه اقلیم کردستان عراق نقشه نقشه کردستان عراق به زبان فارسی نقشه کردستان عراق وسوریه نقشه کردستان عراق با جزئیات جنگ کردستان عراق با داعش کردستان عراق در مقابل داعش داعشو کردستان عراق درگیری کردستان عراق با داعش کردستان عراق ایران دانشگاهای کردستان عراق کردستان عراق کالجها و دانشگاهها کردستان عراق کاریابی کارخانجات کردستان عراق کاردر کردستان عراق کاردراقلیم کردستان عراق کارخانه کردستان عراق به دنبال رویاها به دنبال رویاها جورجیا به دنبال رویاها قسمت 18 به دنبال رویاها آهنگ به دنبال رویاها دانلود به دنبال رویاها قسمت اخر سریال به دنبال رویاها قسمت 1 به دنبال روياها سریال به دنبال رویاها فیلم به دنبال رویاها به دنبال دوری به دنبال زن صيغه اي به دنبال زن صيغه اي هستم به دنبال دوست دختر به دنبال دوست دختر هستم به دنبال دوست دخترم من به دنبال دوست دختر میگردم به دنبال یه دوست دختر دختر به دنبال دوست پسر به دنبال شماره دوست دختر به دنبال یک دوست دختر به دنبال یک دوست دختر خوب من به دنبال دوست دختر هستم به دنبال خوشبختی به دنبال خوشبختی فیلم کامل به دنبال خوشبختی ویل اسمیت به دنبال خوشبختی فیلم دانلود به دنبال خوشبختی فیلم به دنبال خوشبختی ویکی پدیا به دنبال خوشبختي سریال به دنبال خوشبختی فیلم به دنبال خوشبختی ویل اسمیت دانلود به دنبال خوشبختی به دنبال آرزوهایم خواهم رفت به دنبال آرزوهايم خواهم رفت جورجیا در به دنبال رویاها عکس جورجیا به دنبال رویاها بیوگرافی جورجیا به دنبال رویاها نیروهای اتحاد شمال در سفر به اقلیم کردستان عراق به دنبال اتحاد نیروهای کرد بودیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها